bugün

şike yaptığı için 3 yıl ceza alan, ama şike yaptığı maçta şike yapmadığına kanaat getirilen futbolcu.

bu nasıl bir oyun lan!
allahın sopası yok ibrahim yıllar önce oynadığın atatürk stadındaki göztepe altay maçını hatırla 4-0 önde olmanıza rağmen göztepe kalesine köpek gibi insanlıktan çıkmış bir hırsla saldırıyordun. attığın golden sonra yaşadığın anlamsız sevinci hatırla. hatırla görgüsüzlüğünü, yaptığın bu hareketler sonucunda yanına gelip seni uyaran kaptanını hatırla. allahın sopası yok ibrahim şimdi üç yıl otur kıçının üstüne ve nasıl bir pisliğe bulaştığını düşün. herkes hak ettiği gibi yaşar ibrahim sende hak ettiğin gibi yaşa.
30 sene sonra vicdan azabıyla, herşeyi açıklayacak olan emekli futbolcu. ( dün gece 3 sularında emekli oldu )
şikenin 1 numarası, CEOsu, the godfather'ı.
şimdi açıklanan karara göre kendi kulübü lehine maç içinde şike yapamayacağına göre fenerbahçe lehine şike yapmıştır itiraflarına göre. e kendi kendine de yok yere "dur fenerbahçe'ye maçı vereyim" demediğine göre ayrıca aldığı parada belli olduğuna göre tek başına yangına gönderilmiş olan adamdır.
tescilli hırsız fenerbahçenin uşaklığını yaptığı için 3 yıl müsabakalardan men cezası almıştır.
kurunun yanında yanan yaş mı kuru mu belli değil. dışardan gözüken ihaleyi yıkmışlar adama. üç yıl boru değil yani.
Şike yoksa bu adam nasıl ceza alır sorusunu sormama neden olan kişi.
tahkimde aklanacağını düşündüğüm şahıs. Şike yok derken bu adama şikeden ceza veriyorsan, bir yerde bir yanlışlık var.
Kesin arkasında israil var. *
Dünya tarihinde tek başına şike yapmayı başaran ve bu nedenle tek başına ceza alabilen tek futbolcudur.
hala üzerinden galatasaray'a sallamaya çalışanların olduğu ex-futbolcu.

sevgili kardeşim; bu adam fenerbahçe-ibb maçında şikeye bulaştığı için 3 yıl futboldan men ediliyor. ama aynı maçta fenerbahçe'nin şike yapmadığına kanaat getiriliyor. bu nasıl oluyor? bu adam tek başına mı şike yapıyor? tek başına yapıyorsa nasıl yapıyor? bana bunları açıklayın allah aşkına.
kabak bu garibana patlamış görünüyor. ilk tutuklandığında anlaşma karşılılığı imzaladığı ifadesinden caymasının faturası bu...

en ağır cezayı bu adam aldı...

http://alsancakstadi.net/...-agir-ceza-ibrahim-akina/
yaşı kemale ermeden jokeylik kurslarına başlamayı düşünmesi gereken futbolcu. 3 yıl lan 3 yıl adamın futbol hayatı bitti. Depremde nasılki veli göçer'i seçtiler bu olayda da bunu. 10 tane adam Fenerbahçe maçları yüzünden ceza aldı Fenerbahçe'ye 1 puan silme cezası bile yok.
sahaya yansımayan şike yüzünden ceza almış ve futbol hayatı bitmiş futbolcudur. müsabaka sonucuna etki etmek sahaya yansımak değildir. hayır biri anana sövünce neden sinirleniyorsun arkadaş, yatağa yansıdı mı?
"şikeyi tek başıma mı yaptım?" şeklinde serzenişte bulunmuş.

bu demecinden anlıyoruz ki, kendisi acı bir şekilde ortada bırakılmıştır.

yazın yediğin hurmalar kışın kıçını tırmalar diye boşuna söylememişler.. kendi düşen ağlamaz.
aglayacagina ciksin konussun. kendisi bitti turk futbolunu zarardan kurtarsin. belki biraz saygi gorur.
şikeci futbolcu.

hayatını bitirmişler hala susuyor sonrada adamım diye geziyor.
atatürk ün sporculuk tanımına uymayan ahlaksız futbolcudur. şikecidir. bir hızsızda, bir yankesiciden, bir dolandırıcıdan hiçbir farkı yoktur. yarın bir gün çocuklarının yüzüne şikeci bir baba olarak nasıl bakacak merak ediyorum.
(bkz: emek hırsızı)
Türkiye'de rüşvet vermek almak çocuk oyuncağı iken, sana bu oyunu oynatanlar ceza almazlarken hala neden sustuğunu anlamak imkansız. Bunun çok çeşitli açıklamaları var ancak Türk futbolu düştüğü bu durumdan kurtulamayacak.

Seni ortalığı bulandırma diye susturanların tek gerçeği para.

Buradan çıkan sonucun Avrupa basınındaki yansımaları bize UEFA'dan gelecek olumsuzlukların zaten habercisi. Yani anlayacağın Türk futbolu boğazına kadar lağım çukurunda.

Konuş ki batsın iyice.

Bu ülke futbolu yeniden doğmalı. Artık hiç bir yenilik, milletin kafasında soru işaretleri varken kavgadan başka heyecan vermiyor. Konuş da bu millet de polise rüşvet verirken sırıttığını bilsin. Konuş ki adam sanalım.
Adam, "şike yapmadım, benim savcılıkta kandırılarak alınan beyanıma göre ceza verilmiş ve gerekçesi de belirtilmemiş hakkımı arayacağım" diyor. Bizimkiler hala şikeci yaftasıyla uğraşıyorlar.
Konuşulacak bir şey olsa konuşmaz mıydı sizce bu duruma düşmüşken?
Ha ama bu laflara inanmayanlar uydurma internet sitelerinin habelerine ne güzel inanıyorlar. Ulan doğruyla yanlışı muhakeme edemeyen adamlarsınız, şikeyi nasıl anlıyorsunuz?
ilk olarak sorguya alındığında şikeyi itiraf etmiş, sonradan baskı altındaydım, korktum gibi kıytırık tabirlerle kıvırmıştır. Futbol hayatı bitmedi ayrıca. 3 yıl men cezası aldı bu ibrahim akın. Kesinlikle şike yapmıştır. Savcıya itiraf etmiştir fakat sonra birileri devreye girdiğinde susturulmuştur efenim.
türk futbolu'nun veli göçer'i.
3 yıl men cezası almış yetenekli futbolcu.

eğer bu adam 3 yıl ceza almışsa fener neden aklanmış merak konusudur. feneri aklayıp bu çocuğa ceza vermek gerçekten çok abes olmuş.

ya ikisi de ceza alsın ya da ikisi de ceza almasın.
Kurgu belli.
ibrahim Akın'ı bitirmek için Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım'ı kullandı cemaat.
Hepimiz oyuna gelmişiz
ibrahim Akın Yıkılmaaazzz
galatasaraylı eziklerin suçladığı top tepici. mahkeme yarın bu adam şikeye karışmamış derse görürüm götünüzü sizin. evet.