bugün

Tarzıyla kendıne hayran bırakması olası, hasın ve sert adam. Uuu beybı.
Son sağlık güncellemesi şöyledir : " Lemmy is alive, breathing, talking, f—ing, drinking, eating, reading and will be back to playing shows shortly."
rock müziğin reyizi.
ağustos ayında kalp sorunları nedeniyle konserleri iptal ederek ve hastaneye yatarak yüreğimizi hoplatmıştır ama wacken 2013'te çıkarak 6 şarkı da olsa çalıp inerek yüreğimize bi su serpmiştir lemmy baba. ama kimsenin inkar edemeyeceği bişey varsa o da lemmy babanın bi tık daha yaşlandığıdır. ama ölmez, merak etmeyin.
(bkz: lemmy is god!)
metal,libido,alkol tanrısı.
kalbi kan yerine alkol pompalayan rock'n roll'un tanrısı. hayatımda duyduğum en kirli, tırtırlı sese sahip insan.
god of the rock n roll.
http://turkgitar.net/inde...-solo-alb%C3%BCm-duyurusu

solo albümünü çıkarıcakmış.
Metal müziğin ronnie james dio'dan sonraki tanrısı.
69'u görmüş metal tanrısı,iyi ki varsın lemmy!
hani derler ya altışar okka diye. işte öyle bir abimizdir.
sanırım sigarasız tek bi fotosu olmayan viskici, Rocnroll kralı.
james hetfield'ın da bayıldığı adam. 80'ler ve 90'lardaki giyim ve sakal tarzı aynıdır.
Örnek alınan bir yaşam formu.
günde bi şişe viski, paketlerce sigara ve dünya umrunda değil...
Motörhead in solisti imiş kendisi. bir kız arkadaş sürekli "kilmister killmissterrr" deyip duruyordu facebook da öğrenmiş oldum ben daha bugün. Motörhead grubunun üyelerine bakayım dedim bu adamı gördüm. Sadece Ace of spades i bilen biri olarak:bayağı eskilerden gibi gelir sesi zor çıkar gibi şarkıya da uyuyor. Tam bir Rockçı amca kendisi. (bkz: motörhead) (bkz: Ace of spades) hard Rock alanında şarkı söyleyen biri aynı zamanda elektro gitar çalıyor.
bass gitar çalar.
malesef aramızdan ayrılan motorhead grubunun frontman/bad gitar/vokalidir. diyecek fazla sözüm yok üstadı zaten bilen bilir üzdün be lemmy, yerin ayrı müziği bu noktalara getirdiğin için sonsuz teşekkürler.
allah rahmet eylesin, iyi adamdı.
Maça ası artık yok.
R.i.p.
Ölümü şaşırtıcı oldu. Yaşına rağmen oldukça genç ve enerjik duran bir adamdı.

https://www.youtube.com/watch?v=LzUkjRaxqBA
kanser yüzünden hayata veda etmiştir.

grup, resmi facebook hesabından yazdığı bir mesajla duyurmuş:

There is no easy way to say this…our mighty, noble friend Lemmy passed away today after a short battle with an extremely aggressive cancer. He had learnt of the disease on December 26th, and was at home, sitting in front of his favorite video game from The Rainbow which had recently made it’s way down the street, with his family.

We cannot begin to express our shock and sadness, there aren’t words.

We will say more in the coming days, but for now, please…play Motörhead loud, play Hawkwind loud, play Lemmy’s music LOUD.
Have a drink or few.

Share stories.

Celebrate the LIFE this lovely, wonderful man celebrated so vibrantly himself.

HE WOULD WANT EXACTLY THAT.

Ian ‘Lemmy’ Kilmister

1945 -2015

Born to lose, lived to win.
gece gece üzmüş efsanedir. ulan göremeden gitti adam be.
gece gece üzmüş reyiz, final haftası moralim bozuldu lan, rip reyiz huzur içinde yat.

bir ace of spades ile kendisini anıyoruz. https://www.youtube.com/watch?v=vcf7DnHi54g
Nedense cem karacayı anımsatmıştı bana hep. Toprağı bol olsun.
oha oha oha ! lan lemmy reyiz mi ölmüş ? ah ulan yalan dünya. allah rahmet eylesin be.