bugün

dmax'ta hafta içi her akşam 20:10-21:00 arasında yayımlanan, Drew Pritchard isimli abimizin büyük bir özen ve bilgi birikimi ile ingiltere'nin dört bir yanından topladığı antika eşyaları, gerekiyorsa tamir edip, satışını gösteren program.
Hangi kanaldaydı,klasik motor alıp satıyordu restore ediyor o çok güzeldi.
(bkz: drew pritchard)
Dmax’ta denk geldiğimde mutlaka izlediğim çok güzel bir program. Az önce yayınlandı, izledim mesela.
Güzel program. Ama inandırıcı gelmiyor. Yahu benim bir nümismatik hobim var. Senelerdir uzmanlaştığım bile söylenemez. Sürekli hiç bilmediğimiz şeylerle karşılaşıyoruz. Bu adamlar objenin neredeyse her çeşidinden alıyor, satıyor. Bana imkansız geliyor. Her tür objenin cemaziyelevvelini vilemezsin. Belki de hurdacılık daha az teferruatlı bir iş. Bilemedim.
Drew reisin pazarlıktaki adil davranışına hastayım. Bazen elindeki malın değerini bilmeyenlere denk geliyor az bir miktar para istediklerinde bunun değeri daha fazla eder ben bunu en az ... Pounda satarım dostum diyip hak ettiği para karşılığında satın alıyor.
izlemesi çok keyifli oluyor bu programı, benim de antika merakım var ama antika zengin merakıdır bende de o kadar para yok elbette. kahvaltı ettiğim şu anlarda izlediğim bu programda birleşmiş krallık asaletine hayran kalmamak mümkün değil.
Arada antika motosiklet buluyor program motosiklet üzere olaymış eyiydi.
Antika zengin merakı değildir elit merakıdır ben çok gördüm zengin arkadaşlarımın antika diye çerçöp aldığını. Antika elit işidir elit zengin değil eğitimli kültürlü insandır.
Yarak kürek şeylere binlerce pound sayan bir adamın olduğu programdır.

Lan o masanın aynısından bende de var 100 tl ye alan olmaz amk.
Endru ibnesinin 2 kat kar yaptığını gözümüze sokan programdır.