bugün

Huawei androidin en güzel halidir. Çok hoş ve şıktır. Son olarak parmak izini en iyi algılayan telefondur.
Teknik desteği türkiye'nin bir numarası. 2 sene once p8 modelini düşürdüm ve anakartı bozuldu. Pazartesi günü yolladım, salı ellerine ulaştı ve aradılar, düsürmeye bağlı olarak anakart bozulmuş dendi ve kasko olmamasina ragmen ucret almadan anakartı değişip ertesi gün geri yolladılar. 2 yıl önce böyleydi umarım değişmemiştir. Adamsınız.
cia, fbi ve nsa gibi amerikan istihbarat örgütlerinin iphone'nun tahtını sallamasından korktukları için hakkında hurafeler ürettikleri telefon markasıdır.

sanki iphone, facebook, bla bla bla sana ajanlık yapmıyor mu? boru gibi yapıyor.

neyse sinirlenmicem, kullanınız efendim, huawei kullanınız. abd bu kadar korkuyorsa bu telefondan demek ki iyi bir şey bu. **
amerika'nın nasıl boka battığını resmini çizen habere konu olan teknoloji firması..

adamlar, modem yapmaktan vazgeçip, "dur lan biz daha iyisini yaparız" dediler ve gömüyorlar. leica ile yaptıkları anlaşma, bir zamanlar nokia'nın carl zeiss ile yaptığına benzer. hatta daha iyisidir..

işletim sistemini hantallaştıran (samsung, son zamanlardaki lg gibi) arayüz olayını aşmış, htc'nin sense'si gibi olmasa da stock android tadında bir arayüz ile tamamen performansa odaklanmış olması, kullandıkları kendi işlemcileri ile tam olarak stabil çalışması ile özellikle dünyada apple'ın en büyük rakibi konumuna erişiyorlar.

e tabi, amerika'lılar da"bu telefonlar çin işi. kesin bilgi sızdırılıyor" diyerek milletçilik kartını oynuyorlar. amerikan halkı, sağdan soldan toplama tamamen koloni mantığı ile yerleştirilmiş oldukları için oldukça milliyetçidirler.

zira ispanya, ingiltere, fransa köylülerini buraya yollayıp, hadi bir ülke kuralım diyerek temeli atıldığından olay bambaşka boyutlara geldi tabi ki.. irlanda köylülerinin çoğunlukta olması ve ingiltere ve kraliyet düşmanı olmaları da bu milliyetçilikte önemli rol oynar.

ne zaman kötü bir durumda olsa amerikan şirketleri hemen milliyetçilik kartı öne sürülür. bir iphone kullanıcısı olarak dibine kadar bilgileri sömüren amerikan şirketlerinin yanında çin şirketleri de sömürsün. facebook'un trump'ın seçimleri kazanmasındaki rolü ve karşılığında hükumetten aldığı destek öylece ortada dururken huawei'ye laf atmak büyük bir aymazlıktır.
Ben hep 50 tl lik telefon kullandığım için beni etkilemeyen durumdur.
Piyasayı salladı usta adamlar yapıyor kamerası performansı güzel telefonlar üretiyor.
telefonları çok yüksek sar değerine sahip markadır. alırken bir kaç kere düşünün ve araştırın.
cep telefonu satış rakamları:
*2010 23 milyon 814 bin
*2011 40 milyon 663 bin
*2012 47 milyon 288 bin
*2013 53 milyon 295 bin
*2014 70 milyon 499 bin
*2015 104 milyon
*2016 132 milyon 824 bin
*2017 153 milyon 100 bin.
huawei p20, p20 pro, p10 pro alabilecek param yok büyük ihtimalle p10 lite almayı düşünüyorum. piyasadaki, samsung, apple, sony gibi şuan piyasayı alt etmiş markaları, birkaç yıl içerisinde sollayabileceğini ön görüyorum. inşallah'ta öyle olur.
bir bu telefon, birde bu xiomiamı ne vardı o. cidden verilen paranın hakkını veriyorlar.

edit:CIA,NSA,FBI gibi örgütler yusuf yusuf etmektelerdir. veri sızdırılma olayı falan yoktur efendim. apple birşey olmasın derdindeler.
htc'nin yolundan gitmeye çalışan çinli telefon markasıdır. ayrıca modemleri de bulunmaktadır. android'in apple'ı olmak gibi bir dertleri vardır.

telefonları güzel olmasına rağmen fiyatları oldukça fazladır.
halihazırda android pazasında samsung'un tek gerçek rakibi ve gidişat öyle gösteriyor ki zirveye de oturacak.
Kullandığım modemin üreticisi hız problemi için ttnetin yönlendirmesi ile aradığım müşteri hizmetleri tarafından az daha ayak üstü sikilecektim. Fiyatı yüz tl olan modeme yazılım güncellemesi için 99 tl isteyen firma. Yermi lan Osmanlı torunu. Meğerse ne modemde nede ttnetde imiş problem.
Telefonunu değiştirmek isteyenlerin düşünmeden geçmesi gereken marka.

Ben geçtim kurtuldum sizde kurtulun.
Dünya telekomünikasyon altyapı cihaz üreticisi. Türkiyenin ana internet omurgasıda bunların cihazları üzerindedir. Cihazları çok sağlam ve ileri teknoloji içerir. Abd uzun bir süre pazarına sokmamıştı, sonra ucuz fiyatlara daha fazla dayanamadı. Trump şimdi bunların kökünü kazımaya çalışıyor.
xiaomi ile birlikte geleceğin bir numaralı telefon üreticisi. kullandıkları teknoloji ve oluşturdukları kalite hissiyatı gerçekten çok iyi.
Dandik, iç anadolulu eğlendiren işletim sistemi andröyid’den kurtulamadığı sürece yükselemeyecek marka.

Elinde leica lensli ürün var ama müşterisi alıp osuruk sesi uygulaması yüklüyor. Hahaha

içinde ios’teki gibi bir mextures olmadığı sürece bir boka yaramaz.

Andröyid özgürlük lem aq.

Pırt, hahaha. Zaaart, ohohoh.
iota ile anlaşma sağlayabilirler.
Yaklaşık 3 yıldır g8 model telefonunu kullandığım marka. Bazen bir telefon nasıl bu kadar sağlam oluyor diye düşünüyorum. Hayır performansından da bir şey kaybetmedi.
Rivayetlere göre çalışanlarına köle gibi davranan çinli firmaymış, son zamanlarda şirkette yapılan kural değişiklikleri çalışanlara adeta hitlerin yahudilerin için aldığı kuralların duyrulduğu gibi duyrulmuş ve zorbalıkla uygulanmaya başlanmıştır. Çalışan sürkilasyonu oldukça yüksekmiş kimse çok dayanmıyor yani.
prim vermemek ve kullanmamak gereken çin markası.

çin malı ürünleri kullanmayınız. nerenizde patlayacağını tahmin edemezsiniz.

daha beteri için: (bkz: xiaomi)
Yeni aldım bir hafta oluyor süper ötesi bir telefon markası.
vay amk! ben g8 gönderdim servise, içine de "kronik ekran sararması sorunu var, fiyat farkı ile mate 8 göndermeniz ricadır yazdım. göndermediler.
altına huawei ile çekildi notu düşülen fotoğrafları görünce heveslendiğim, her telefon muhabbetinde "ya çok iyi" dediğim ama almayı düşünmediğim marka telefon üreticisidir.
p9 dan sonra mate 10 lite ını kullandığım marka.

mate 10 ekran olarak oldukça büyük. lakin kamera çekimi de çok iyi olmasına rağmen yine de p9 u arıyorum. şimdiki aklım olsa (bkz: huawei p20 pro)
Kullandığım ve memnun olduğum telefon markası.