bugün

p8 kullaniyorum , yandaki tuslar ve hoparlor 6 ayda hasat oldu ama hala ekrani saglam.

Sure kisa gibi gorunebilir de ben hayvan gibi kullandigim icin cok bile dayandi , alinir yani.
Halen mate s modelini kullandığım telefon olup bir aylık deneyimle Samsung note 4 ten sonra takdirimi kazanmıştır.
(bkz: huawei honor note 8)
donanim olarak her zaman iyi ve saglam telefonlar cikaran fakat yazilim ve guncelleme konusunda bir o kadar kotu olan marka.
P8 modelini 4 ay kullandım ve yarı fiyatina satabildim ancak. 4 ayda batarya bitti. Bir kez de anakart bozuldu.
Network bağlamında çözümler sunan, kendi mobil işlemcisini üreten büyük bir firma.
Düşürüp anakartını bozduğum p8 model telefonumun anakartını, düşürdüğümü anlamalarına rağmen ücretsiz değiştiren ve 2 günde geri yollayan firma.
Fiyat performans açısından
En ideal markalar arasındadır.
Modemleri berbattır.
Huawei'den yüksek ısıya dayanıklı pil
--spoiler--
Huawei, yüksek ısıya dayanabilen dünyanın ilk uzun ömürlü grafen destekli lityum iyon pili araştırmalarında önemli bir gelişme kaydedildiğini duyurdu.
05 Aralık 2016 Pazartesi 19:55
Duyuru, Huawei'nin Merkezi Araştırma Enstitüsü bünyesindeki bir kuruluş olan Watt Laboratuarı tarafından Japonya'da düzenlenen 57.Pil Sempozyumu 'nda yapıldı.
Huawei’in araştırma sonuçlarına göre, yeni grafen tabanlı ısıya dayanıklı lityum iyon pil teknolojisi sayesinde Li-iyon piller 60 dereceli sıcaklıktaki bir ortamda bile işlevini yerine getiriyor. Bu şu andaki en üst sıcaklık limitinden 10 derece daha yüksek bir dereceye denk düşüyor. Grafen destekli Li-iyon pillerin ömrü, sıradan Li-iyon pillerin ömründen iki katı daha uzun olacak.
Watt Laboratuvarı Baş Bilim Danışmanı Dr. Yangxing Li, üç teknolojinin, grafen destekli yüksek ısıya dayanaklı Li-iyon pilin gelişimine katkıda bulunduğuna dikkat çekti.
Bunlardan birincisi, elektrolitlerdeki özel bir katkı sayesinde su izini giderebilir ve elektrolitlerin yüksek sıcaklıklarda buharlaşmasını önleyebilir. ikinci olarak, modifiye edilmiş geniş-kristal NMC malzemeleri katot için kullanılır ve katot tozunun termal kararlılığını sağlamlaştırır. Üçüncü olarak, grafen, Li-iyon pilin daha verimli soğutulmasını sağlar.
"Yüksek sıcaklık ortamında şarj ve deşarj testleri yaptık" diyen Dr. Li "Çalışma parametreleri aynı olduğunda yapılan testler, grafen destekli yüksek ısıya dayanıklı Li-iyon pilin sıradan Li-iyon pillerden 5 derece daha soğuk olduğunu ortaya koydu.
60 derece sıcaklıkta 2 binkez şarj edildikten sonra Grafen pilin kapasitesinin yüzde 70'inden fazlasını koruduğu belirlendi. 60 derecelik bir ortamda 200 gün tutulduktan sonra kapasitesinin yüzde 13'ünden azı kayboldu."
Huawei'in araştırma sonuçları, iletişim baz istasyonlarının depolama sistemlerini de yeniden şekillendirecek. Sıcaklığın yüksek olduğu bölgelerdeki açık hava baz istasyonlarında grafen destekli yüksek ısıya dayanıklı Li-iyon pillerin kullanılması, baz istasyonlarının çalışma ömrünü dört yıldan daha uzun bir süreye çıkarabilir.
Bu piller, elektrikli araçlar için yüksek sıcaklıklarda yapılan her şarj başına yüksek bir kilometre performansı sağlıyor. Ayrıca önemli miktarda ısı üreten dronların güvenli bir şekilde çalışmasını da sağlayabilirler.
Huawei Watt Laboratuvarı, 2015 yılında Japonya'da düzenlenen 56. PilSempozyumu’nda, 3000mAh'lik bir pilin yüzde 48'ini yalnızca 5 dakika içinde şarj edebilen hızlı şarj teknolojisini de sergiledi. Bu teknoloji çok dikkat çekti. Dr. Li’ye göre, geliştirilmiş hızlı şarj edebilen pilleri piyasaya sunan Huawei, Aralık ayı sonunda super hızlı şarj edebilen bir mobil cihazı kamuoyuyla paylaşacak.
anılması, baz istasyonlarının çalışma ömrünü dört yıldan daha uzun bir süreye çıkarabilir
--spoiler--
F/p ürünleri piyasaya süren hiçte fena olmayan teknolocik marka.
2015 yılı cirosu 62 milyar 855 milyon dolar olan şirket.
Samsungtan daha iyi olan telefon markası. Her fiyattaki ürününü inceledim gayet şık ve güzel ürünleri var.
Lan kufredicem de amk dava falan acarsiniz sovmuyorum. Ama bunlardan mal almayin.

lan ben telefonda gece gorusu yok diye sikayet ediyodum, amk radyo bile yokmus.

Lan radyo lan, su ilkel radyo amina koyim. bundan 70 sene evvel köy kahvesinde ajans dinlenen radyo, kanuni'nin kirkpinar yagli gureslerinin sonuclarini seferde dinledigi radyo, hz isa'nin son aksam yemeginde zeki Müren actigi radyo.

Lan bu nasil bir rezilliktir amk ? 13 mp kamera koydugun telefona radyo koymamak nedir ?

Unuttuk deyin eyvallah ulan, bunu bile bile koymadiysaniz harbiden bunun adi kalitesizliktir, argoda cok anlami var da legal konusmaya calisiyorum yine iyisiniz.

insallah batarsiniz. Almayin aldirmayin.
görsel

Bu nedir ameke ?
1998 yılından yazan yazarları kahreden telefon
Radyomu kaldı günümüzde ,hayır çok istiyorsan radyoyu yükle google playden kullan

Evet kızıl ötesi ve disket girişide yok ama gayet modern sağlam ve fiyat performans olarak güzel telefon üreten dünyanın 2. büyük telefon üreticisi.
Cok kaliteli telefonlar ureten firma.
Şuan Android telefonlar arasında en iyi marka olma yolunda emin adımlarla gidiyor. gerek p9, p10 gerek mate9 çok başarılı oldu ve tutuldu. bakalım inşallah bozmaz.
sattığı ürünün arkasında duran, müşterisini üzmeyen bir marka. şöyle ki, 23 nisan 2017 tarihinde p9 lite akıllı telefonunu aldım. Daha öncesinde iphone 5s ve samsung galaxy j7 kullanmıştım ve her iki markanın da teknik destek kısmında büyük sıkıntılar yaşadım. her neyse p9 lite'ımı aldıktan yaklaşık olarak bir buçuk ay sonra talihsiz bir durum yaşadım ve telefon cebimdeyken 3-4 metre yükseklikten betona düştüm, bu durum sonunda telefonumun ekranının sağ alt köşesinde bir sararma meydana geldi.

nasıl olur ne yaparız falan derken, erteleye erteleye sonunda geçtiğimiz hafta yedeklerimi alıp ankara/maltepe'deki (bilenler bilir türkiye ziraat odaları birliği'nin yanı veya özlem döner'in iki-üç bina ilerisi) teknik servis bayisine götürdüm, ben bekliyorum ki telefonum alınıp yedi iş günü incelenecek ondan sonra vay efendim kullanıcı hatası diye bende 350-400 kağıt para çarpacaklar. fakat, telefonumu teslim alan hanımefendi üç saat içinde yapılacağını söyledi. saat 11:45 civarında verdiğim telefonum için 11:51de mesaj geldi, mesajda "cihazınız için yedek parça elimizde bulunmadığı için, yedek parça siparişiniz verilmiştir. parçalarınız temin edildiği takdirde onarıma devam edilecektir." diye. tam yine uzayacak bizim iş falan derken 11:52de bir mesaj daha geldi "yedek parçalarınız temin edilmiştir, cihazınızın onarımına devam edilmektedir." diye. evet, insan gerçekten hayret ediyor.

her neyse biz çayımızı kahvemizi içerken yaklaşık 12:55 gibi bir mesaj daha geldi "cihazınızın onarımı tamamlanmıştır, teslimat için hazırlanmaktadır" yazıyordu son derece hayret ve sevinç içerisindeyken 13:08de "cihazınız teslimat için hazırdır." mesajı geldiğinde koşar adım teknik servise gittim. ve bana telefonumun ekranının garanti kapsamında değiştiğini ve kesinlikle bir ödeme yapmayacağımı söylediler.

şuan cayır cayır çalışıyor, buradan tekrar hem huawei ankara teknik destek ekibine hem de huawei firmasında teşekkürlerimi sunuyorum. huawei alacak herkese de şiddetle tavsiye ediyorum, ben de ön yargı ile almıştım ama bu saatten sonra huawei'den başka bir firmadan akıllı telefon almayı düşünmüyorum.
Gerçekten türkiyedeki en dürüst satış sonrası hizmeti bu marka veriyor desek abartmış olmayız.
lg'nin de sahip olmadığı radyoya sahip olmayan cihazdır. lg sadece üst modellerine koyar radyoyu (4000 lira falan), samsung alırsanız radyonuz olur ama o nanede güzel değil ya.

gr5 modeline baktığım cihaz.
isminin lg ile aynı yerde geçmesinin bile kendisi için çok büyük bir şans olduğu samsung ve lg'nin yan sanayisi değerinde vasat bir marka.
huawei destek hattı için;

0850 221 00 47
444 7 988
üstteki yazar +1.

promotör yönlendirmesiyle huawei telefon kullanmaya başlamıştım, o zamandan bu yana çevremde telefon yenileyecek herkesi huawei telefonlara yönlendirdim ve kullanan herkes çok memnun.

ısınmaz, takılmaz, donmaz, elinizde kalmaz. diğer android işletim sistemli cihazlara kıyasla oldukça hızlıdır. ios kadar elinizi ayağınızı bağlamaz. fiyati görece uygundur. tasarım ve kullanıcı ara yüzü estetiktir.

şahsi fikrim bi kaç yıl içinde pazarı baya eline alacak gibi.
kendime bir adet edinmeyi düşündüğüm telefon üretici firma. ben mate 10 lite modelinde karar kıldım ama yönlendirilmeye oldukça açığım.
ithalatçı garantili ürün kullanmak istemiyorum. bir telefona 2000 liranın üzerinde para da vermek istemiyorum.
bir de muz yiyeyim ama çilek tadı gelsin mümkünse. yardımlar için sağ olun.