bugün

bunu almak yerine nokia lumia serisini almak daha mantıklıdır kanımca. hem daha uygun fiyatlı hem daha donanımlı. işletim sistemi hakkında yorum yapmıyorum ne de olsa o konu iki ucu boklu değnek.
yıllardır zorla kullandığım bana çok çile çektirmiş telefon markası.
telefondaki mesaj sayısı 1000 i geçtiği anda mesaj atamaz ve alamaz hale geliyorum.
internet sitelerini hafızasına alamıyor. açılmış sayfaya 15 dakika sonra tıklıyorum baştan yüklüyor.
telefon güncellemesi yüklemedim diye 45 tlmi yedi piç.
daha ne diyim.
Ürettiği klas telefonlara yakışmayan derecede dayanıksız kulaklık üreten firma. ha kullanabildigimiz sürece mükemmel. Ama cok çabuk bozuluyor. ilkinde tamam dedik belki biz hor kullandık, ama aldığım ikinci sıfır htc. Kulaklık 2. Ayında mortingen. Neymiş bi beats'in bilmem kac hissesini satın almışlar, telefonun gotunde koca koca beats audio yazarken kulakligin bozulmasi zoruma gidiyor amk.
bataryası 12 saat bile yetmeyen telefon.
onun dışında gayet kullanışlı.
Telefonunu aldıktan sonra bir daha sorunsuz olarak kullanabiliceğiniz telefon markası. Türkiye de samsung la kıyaslanmasada telefondan anlayanların samsunga tercih ettiği telefon.
htc (bkz: Helal Türk Cebi)
one X 'inin en iyisi olduğu telefon markası .
sahip olduğum android telefon markası ve de arayüz tasarımında 1 numara olduğunu düşündüğüm cihaz. üçüncü bir kol adeta benim için.
dünyada artık düşüşe geçmiş tayvan'lı teknoloji devi. nedeni nispeten kötü yazılım desteği (hangisi iyi ki) ve fahiş fiyat politikalarıdır. yine de samsung'a göre rahatlıkla tercih edilebilir. daha iyisi için: (bkz: sony mobile communications)
kezban telefon.
(bkz: hasan tahsin cafer)
(bkz: hitachi)
(bkz: htc sensation xl)
Bir An yazılanları okudum şaşırdım. ama unutmuşum buranın sözlük olduğunu. DH deyim sandım bir an. Birisi demiş telefondan anlayan htc alır, diğeri en iyi telefonu one x demiş 1 yıllık telefona. Acıdım lan.
cidden yazarların neyin kafasını yaşadığını anlayamama sebep olmuş telefon markası. bende bunu neredeyse 1 yıldır kullanıyorum ve hiç mutlu değilim. ilk göze çarpan aşırı ısınma problemi...

(bkz: htc sensation xe)
Fazla radyasyon yaydığı iddia edilen telefon markasıdır.
internet sitesinde bir sayacın olduğu telefon markası. 4 gün 1 saat 16 dakika kalmış. (bkz: illuminati)
iphone ve samsung a alternatif olabilecek kaliteli telefonlar üreten şarjı su gibi akıp giden,güzel marka.

kısaca hatice diye okunabilir.
ürettiği telefonlarda multimedya deneyimini üst düzeyde tutmaya çalışan firma.
one modelini tanıtmış olan firmadır. iphone 5'miş, samsung galaxy s3'müş, hep hikaye amk.

http://www.htc.com/tr/smartphones/htc-one/#overview

(bkz: htc one)
merakla beklediğim one modelini tanıtmıştır. kesinlikle almayı kafaya koydum. telefon diyince htc aga artık.
avrupa futbolunda da görülmeye başlanmış yeni sponsor, cep telefonu markası.
(bkz: htc sensation xl)
Çok sağlam telefonlar üretiyor doğru.
Ama çok fazla telefon üretiyor. Gereksiz yere kirlilik yapıyor. Samsung'u geçti.
Ağızlarını açınca ekonomik sıkıntı içindeyiz diyorlar. Ulan yap 1 tane adamakıllı telefon, diğer saçma telefonlara harcayacağın parayı 1-2 tane telefonun reklamına yatır.
Sırf desire serisinden şu an sayabildiğim 6-7 tane telefon var, büyük ihtimal daha bilmediklerim de vardır, 10'u bulmuştur yani desire serisi.
sağlam telefon üreten yakın zamanda samsung'un büyük rakipleri arasında yerini alabilir.
çalan telefonu ele alınca anlayıp zil sesini kısma, çantada veya cepteyken yakınlık sensörü sayesinde kapalı yerde olduğu anlayıp zil sesini en yüksek seviyede çalma gibi özelliklerin patentine sahip firma.
telefonlarının her birinin başarılı olduğu firma.