bugün

insanda o kız bana bakmaz hissi uyandırır fakat bu da seni durduramaz ise red edilmekle sonuçlanır tabi yakışıklı falan değilseniz.
sizin karakteriniz de çekingense biraz, sıçtığınızın resmidir.
--spoiler--
Güzelliğin on para etmez
bendeki bu aşk olmasa.
--spoiler--
çok yakışıklı değilseniz ve ağzınız da laf yapmıyorsa sahi sahi içinize oturacak durumdur. hatun kişinin güzelliği fazla olunca beklentileri de fazla oluyor haliyle. eğer bahsettiğim biriyseniz boşverin. reddedilmekten iyidir.
hoşlanan kişiye fazla olmasıdır.
Çevrenizde ki diğer erkeklerin de ilgisini çekecektir bu yüzden sizin olmadığı,ondan kopamadığınız her an keşke dersiniz.
rekabetin habercisidir.
Çok çok sevaba girmektir.
Öyle güzel duruyor ki bu bana zaten bakmaz diyip vazgeçesi geliyor açılmaktan.
depresif duruma düşmenize neden olabilecek durumdur. bir de etrafınızda, kanka bu kız sana bakmaz diyen dürüst olduğunu düşündüğünüz arkadaşlarınız varsa yol yakınken vazgeçin
güzelliğin on par'etmez
bu bendeki aşk olmasa...
Normaldir. Cok güzel bir kiz olmasa zaten hoslanmazsiniz. Aksini iddia eden?
eğer o kızın davranışlarından, düşüncelerinden gibi şeylerden hoşlanılmışsa bırak bi sike yaramadığını iyice siker atar insanı onun güzelliği. içinden dersin keşke çirkin olsada şuna bakan tek ben olsam diye.
sevgili olduktan sonra bu benimle nasıl sevgili oldu lan diye sorabilir kişi kendisine. bu benimle çıktıysa ben bundan ayrılıyorum diyebilirsiniz.
Büyüyünce astronot olma ihtimalin ile eşdeğerdir.
çirkin olsa zaten hoşlanmazdın ki. çok güzel bir kızdan hoşlanmak güzel bir durumdur.
büyük ihtimalle sevgilisi olduğuna delalettir.
kargaya yavrusu şshin gözükür sözüyle açıklanabilen durumdur. yahut kız gerçekten güeldir ne bileyim belki kate upton filandır ama seven insana sivilce gamze gelir. zaten aşk dedikleri bir sihirdir.
Hoslaniyorsan güzeldir. Güzelse hoslanmazsin. Hoslandiğin güzel gelir.
Kişiye göre güzellik değişicidir, herkesin beğendiği kendine.
aslında zordur. çoğu türk erkeği taşıyamaz böyle çok güzel kızları. hep bir kıskançlık, hep bir özgüvensizlik, hep kavga. zor işte.
Peter Parker' ın amcasının "Büyük güçler, büyük sorumluluklar gerektirir." mottosu gereğince yakışıklı olmak şarttır ve eğer çirkinseniz platonik aşka karamsarlık evresinde başlarsınız, devamında cesaretinizi toplayıp teklif etseniz reddedilme ihtimaliniz %90 gibi bir orandır, ve hal böyle olunca karamsarlık seviyeniz artar, eğer ki kız başka biriyle arkadaşlık kurarsa bu karamsarlığınız nirnavaya ulaşır.

Kısacası zordur, gerçekten çok zordur, ama tabi çok şey yapmamak lazım, hayatta üzünülmesi gereken daha acı gerçeklerde var.
Çok güzel kadınlar genellikle erkekler için zor avlar olarak goruldugunden karşısında saçmalaması, yapmayaciklasmasi çok daha olasıdır. Lakin böyle düşünüldüğü için de yaklaşmaya sıradan bir erkek çok fazla cesaret edemez. Ve aslında çok çirkin bir erkekten dahi etkilenme olasılığı olan bu afet hatunumuz hayatının uzun zamanını yalnız geçirir. çok daha vasat kızların telefonu susmazken, 50 tane adam gel hafta sonu ttakılalım derken bu afetimiz evde kahve içer. Çünkü vasat kizlat çok daha kolay elde edilebilir algısı yaratır erkeklerde. Ve sonra bu afetimizi gayet sıradan bir adamla elele görünce insanlar "armudun iyisini ayılar yer " diye düşünürler.
Bir üstteki entrynin sahibi son derece doğru bir tespit kasmıştır.
Kafalarda soru işareti yaratan durumdur. Abi bakıyorum, çok güzel, yani biraz daha baksam "bunun evrimle var olma olasılığı yok abi" der Tanrı'yı kabul ederim, sonra biraz zorlayınca "neresi güzel bunun amk" diyorum. Ama güzel yani. Bilmiyorum olm çok karışık, kafanıza takmayın.