bugün

Önünde şapka çıkarılası cesaret örneğidir. Öpüşme bir sn. den uzun sürerse iyi, kulakta bir çınlama ve yanakta sıcaklık hissediliyorsa kötü haber geldiğine işarettir.
artık ateş bacayı sarınca yapılan hareket. dudaklar 250 derece olur.
istenmeyen bir biçimde sonuçlanmaması için birinci koşul; kızın da hoşlanıyor olması, ikinci koşul ise; en azından yakın çevreden birinin ortamda bulunmamasıdır.

- birinci koşul sağlanamamışsa tepki çok sert olur.

- ikincisinde ise bir istek var olmasına karşın, biraz da kızın kişiliği ve tecrübesine bağlı olarak beklenmeyen bir tepki gözlenebilir. lakin, kızıyor görünse de bundan çok hoşlandığı gerçektir. bunun da ötesinde; erkeği, cesaret ve kararlılığından ötürü içten-içe taktir eder. bu sırada onun gözlerinin içine odaklanmak çok faydalı olur.

eğer, 'eşşeeeek!' deyip tokat atarken veya çantayı kafaya indirirken gözlerinin içi gülüyor ise iş tamamdır.
bu genelde amerikan filmlerinde olacak iştir. kız genelde istemiyosa karşısındakini iter miter. yapma der.
anasını satiyim gelinde benim gibi bi laz kızından hoşlanın, bırak dudağından öpmeyi durduk yere elini tutmaya falan kalk kan çıkar lan. önce tokat mokat atar sonra hızını alamaz, cebiden bayıltıcı spreyi çıkartır sıkar, sonra o baygın halimle üzerime gaz döker yakar valla.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
ortaokulda hoşlanılan kıza yapılan eylemdir, sonra kızın sizinle hiç konuşmamasıdır.
en fazla dayak yersiniz, bi bok olmaz.
kızın bir şey hissetmediği biliniyorsa ahmaklıktır.
Bana göre en kötü sonucu dayak/tekme/tokat gibi şeylerden ziyade ''kötü imaj'' olan eylemdir.
Hoşlanılan kızı birden dudağından öpmek,
Bazen daha iyidir yüzüne karşı sövmek,
Bazende anlatır nasıldır sevmek,
Yaptıracağım anneme kıymalı böörek...
karşılıgında şraakk sesi duyulabilir.
şak diye bir ses ve bir daha görüşmemek ile sonuçlanır.
kızın fiziksel kuvvetine göre ağzın yamulup burnun kırılması riskini, kızın abisinin ya da sevgilisinin varlığı durumunda ise ölüm riski taşıyan durumdur. kızın gönlü olsa bile yuh artık önce bi konuş bi duygularını aç kardeşim yaa o ne öyle.
ya herro ya merro demektir.
hep bu amerikan filmleri amk.
biz birden hoşlanılan kızın elini tuttuk da bir dayak yemediğimiz kaldı. değil ki dudağından öpecekmişsin. bak bak.
bi gidin öteye ya.
kumar oynamaktır.

(bkz: ya tutarsa)
eğer kız da boş değilse büyük bir aşka dönüşme olasılığı yüksek olay.
cesarettir.
hayatımda sadece bir kez cesaret edip, olumlu sonuç aldığım eylemdir. ama olumlu sonuç vermezse işler sarpa sarabilir.
ortam hazırlanır falan diye okudum.öpmek için gün saat saniye mi belirlenir ki. içinden fışkıran birşey olur,karşı taraf içinde uygunsa güzel bir eylem olur.karşı tarafdan o elektriği alamıyorsanız ...dizginlenmeniz gerekir.zira erkeklerin en büyük promlemi aceleci olmalarıdır.
yabancı filmlerde olabilecek bir sahnedir. sahnedir yav. türk filmlerinde düşünürsek; selvi boylum al yazmalım mesela... çotaakk diye yumulsa kadir abi. yok olmadı bu, olmasın da.
(bkz: duvara itilip dudaklarına yapışılan kadın)
kaasik film senaryosudur. sonra kız seni iter. bi sürü söz saydırırken birden durur ve o öpmeye başlar. şimdi kalk git bul kızı öp seni durdurur önce bişeyler söylemeye başlar sonra durur ben niye söylüyorum ki der abisini arar.

(bkz: abarttı mı)
(bkz: sanırım)

olmaz öyle şey demek istiyorum. istisnalar vardır belki rastgelirse ne mutlu.
ya hep ya hiç felsefesini ciddi anlamda benimsemektir.
ya kız çok etkilenir ve evet der ya da cesur aşık en okkalısından bir tokat yer.
eğer kızda hoşlanıyorsa sorun olmaz eğer sevmiyorsa kafana çantayı yersin.
(bkz: risk budur)