bugün

hayata dair iç burkan detaylar da top 5 e girebilecek bir mevzu.
öğrendikden sonra hoşlanılmayan kız olacaktır.**
hemen ardından da şu gelir:
(bkz: ama ben seni arkadaşım olarak görüyorum)

edit: (bkz: elveda de)
allah diyerek kendini sokaklara atıp yerde tepinmek ve devamında ayakları sallayarak ayakkabı ve çorapları çıkarmak derecesine varan çılgınlık sebebi.
(bkz: yok artık)
acıdır. fenadır. can yakar.

hele hele kız bunu suratına bakıp söylüyorsa daha da fenadır.

berkecan ben seni hiç beğenmiyorum üzgünüm.

yinede daha fenası için:

sana değil kardeşine berkecan.
Genelde "sempatik ve cana yakınsın" gibi cümlelerle başlayıp daha sonra "arkadaş kalamaz mıyız" ya da "ben seni o gözle görmedim hiç" şeklinde yüze tokat gibi inen diyalogları tarif eden durumdur. ne yazık ki kızların bir erkeğe yakışıklı demesi için gerçekten yakışıklı olması gerekir. ama gelin görün ki hoşlandığınız kızın sırf mutlu olması için yeri gelir onu Holywood starlarıyla bile karşılaştırırsınız ve daha güzel bulduğunuzu söylersiniz. onlar da sevilenin hep dış güzelliği olduğunu zanneder.

sonuç: bir kıza asla çok güzelsin demeyin. çünkü kendi güzelliğine yaraşır bir yakışıklı aramaya başlar... bunu yapmayan bayan arkadaşlar lütfen üzerine alınmasın:)
insanı üzen bir durumdur.
gazete ya da televizyondan öğrenilmişse, bir süre evden çıkmamakta yarar vardır.
+ya bak nasıl söylesem bilmiyorum ama ben seni seviyorum.
-ama biz arkadaşız.
+belki ben arkadaş olmak istemiyorum.
-zaten artık öylede olamayız. bu konuşmadan sonra.
+kaşar ne olcak . '$&'$
cuk oturur ama çabuk geçer, dert edilmemesi gerekir.
kişiye göre, bir kaç saat veya gün veya ay süren pms belirtileri eşliğinde dibe vurmaya yol açar.

(bkz: sigara içki bunalım müzik üçgeni)
(bkz: sevdiğim kız bana abi deyince)
(bkz: sağlık olsun önümüzdeki maçlara bakacağız)
(bkz: hadi gel 2 tek atalım kanka)
O andan itibaren kızın tüm eksilerinin bir bir gözüne batacağı durumdur. Kedi ciğer meselesi.
ya da tam tersi;

(bkz: inanılmaz güzellikteki kız tarafından hoşlanılmak)
e-seni seviyorum esra
k-ama sen benim dünya ahiret bacımsın
e-replikler karıştı.
acısa da öldürmezdir.
bir çiçekle bahar olmaz felsefesini taşıyan erkek için problem olmayan şeydir.
hayal kırıklığı yaratır ama özgüven eksikliği olmayan insan yola devam der böyle durumlarda.
özgüveni sonsuz da olsa sıfır da, hayal kırıklığı yaratan durumdur. tek fark özgüveni sonsuz olan adam yoluna bir şey olmamış gibi devam eder.
hayata dair iç burkan detayların 1 numarasıdır.insana intiharı düşündürür.
(bkz: hayata dair hayatınızı siken detaylar)
Sevdiğim kız bana emmi dedi mısralarını getirdi bir an aklıma.
insanın ruhen ve bedenen çökmesi demektir, tabi gerçekten seviyorsa, yok hafif bir hoşlanma ise bana kız mı yok diyecek tipdir.