bugün

yaptığınız mizahı ayrı seni ayrı sikeyim demek istediğim youtube kullanıcısı, gereksiz insan. makarna banyosunda yüzen filthy frank bile bu adamdan daha lüzumludur.
Birkac videosuna denk geldiğim youtube kanalı. Ancak videoları midemi bulandırıyor ve nimeti mahvetmesine gonlüm razı gelmiyor. O klozete daldırdığı balığı, mundar ettiği eti ve pastayı hayatı boyunca yememiş o kadar insan var ki...
korku filmi bir şey lan,

izlerken ibretle izledim.

korktum.

i'm afraid
özürlü bir herifin kanali.
bu adam markette çalışıyor ve son kullanma tarihi geçmiş ürünleri alıyor kaç kere söyleyecek? videolarda zaten belli oluyor bozuk hepsi ayrıca bu işe ilk girdiğinde yaşadığı yer ortada o kadar israf edebilecek bir ortamı yok. para için pislik yapıyor.
Dünyada binlerce aç insan varken batının kendi yediği boku umursamazca seyretmesi, üstüne böyle gereksiz kanallarda böyle gereksiz şeylerin yapılması acayip sinirimi bozuyor.

izlerken bir kere bile gülümsemedigim videolara sahip olan youtube kanalıdır.
Amk manyak herifi , 3 saattir izliyorum seni . Psikopat manyak .
istemsizce videolarını beğendiğim kanal. her şeyi ziyan eder, oraya buraya fırlatır ve birtakım eşyaları tamir eder. yemek tarifleri verir.
müsrif pezevenk. çöpe attığı gıdaların tutarı ne acaba ?
Zevk alarak izlediğim youtube kanalı.
kalitesini bozmuş bir youtube kanalı artık çok ilgi çekmiyor çocukken deli gibi izlerdim hatta benzerini bende çekmiştim.