bugün

kendisine değil, yakınları için üzüldüğüm yazar.
hepimizin başı sağolsun..sizi asla unutmayacağız..mekanınız cennet olsun..
ne söylesek, ne yazsak boş.. allah rahmet eylesin.
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.Allah bütün yakınlarına sabır versin.
inşallah hiç keşke dememiştir. mekanı gönlünce olsun.
sözlüğün gelişmeler bölümünde vefaat ettiğini duyduğum genç yazar.allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin.
rahmet-i rahman'a kavuşmuştur. mekanı cennet olsun.
görüşürüz kardeşim..sen dövizi hazırla..kocaman yazsın orda uludağ sözlük..burda karşılaşamadık ama orda birlik olalım...
allah rahmet eylesin...
allah rahmet eylesin.
Cenab-ı allah taksiratını affetsin. mübarek ramazan günü mekanın cennet olsun.
(bkz: #3249533)
allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin,sevenlerine,eşine,dostuna,akrabalarına sabır versin.
toprağı bol,mekanı cennet olsun.
http://www.milliyet.com.t....2010/1276809/default.htm

Yunus Ertan isimli yazardır. itiraf ediyorum sözlük , haberdeki o : yunus ertan, yanarak yaşamını yitirirken ki satırı okuduğumda gözümün önüne o sahne geldi , aglamamak için zor tuttum kendimi be sözlük...

(bkz: #3249533) haberi okuduktan sonra bu entrysine rastlayınca , işte o an gözümden aşağıyo 2 damla yaş indi. ne kadar garip sözlük , hayatında görmediğin , tanımadığın , daha sesini bile duymadığın adamın ölümüne aglıyorsun.

acaba birisi benim için de ağlar mı ...

Allah ile aram pek iyi değildir ama eger beni şuan duyuyorsa * :

Lütfen , onu cennetinden eksik eyleme...
allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun.
o aksam haberleri dinlerken, yazik cocuklara. pisi pisine olmusler demistim. ertesi gun burda gelismelerden ogrenmistim yazar olduklarini. oyle anlamsizca bakakalmistim ekrana, yazamadim basliklarina, tanimiyordum ki ikisinide. ne yazacagimi da bilememistim. daha 15 gun gecmemisti ki bugun de damdaki deli'nin haberi geldi.

allah hepsinin tum gunahlarini affetsin, ailelerine sabir versin.
mekanın cennet, toprağın bol olsun.
ölüm deyince, eğer ki çok sevilen biri kaybedilmemişse, televizyondaki ölümler gelir. haberlerdeki çocuklar... şimdi o haberlerdeki çocuklar, işte o çocuklar aramızdan çıktılar. hani sanki yaşıyorlarmış gibi yazdıkları ve tanıdıklarında bıraktıkları anılarla taptazeler. tanımazsınız, etmezsiniz, hatta belki kızmışlığınız vardır. ama o haberi aldıktan sonra yanar içiniz. yazılarını gördükçe bir burukluk yayılır yüreğinize.

allah rahmet eylesin. derler ki ateş günaha kefarettir. canına mal olan alevlerin tenine değdiği her an kendisine kefaret olur inşallah.
kensini hiç tanımama rağmen
hatta bu gün buraya ilk kez gelmeme rağmen,
gelişmelerde gördüğümde ağladım.

genç yaşta kaybedilen insanlarsınız.

allah mekanlarını cennet eylesin.
yakınlarına baş sağlığı diliyorum.
Allah mekanını cennet eylesin. Nur içinde yatsın. Ailesine sabır eylesin.
gencecik yürekleri toprağın altında hayal etmek hep yakar insanın içini... tanımadığım halde içimi yaktı gidişleri. allah rahmet eylesin..
allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin, ölümlerin en kötülerinden biri gelmiş başına.

hadis-i şerifte yanarak ölenlerin şehit olduğu söylenmiş, müslüman ise kendisi inşallah şehittir.