bugün

hiçbir şey söylemeden çekip giden sevgilinin bıraktığı izlenimle benzer izlenimler bırakıp giden kızdır. sözlük içinde erkek yazarın başına sıkça gelen ama sonradan fark edip ''vay be xxx'' şeklinde yorum yapmasına neden olan bir çeşit tepki oluşturur insanda, içten içe kırgınlık ve küskünlük duyar erkek yazar bu durumun öznesine. bu çok anormal bir şey değildir ama genelde ortada hiçbir şey yok iken yazarın samimiyetle yazdığı yorumu silmesi bu durumu anormalliğe çevirir zihinde. her şeyden ziyade bunu yaparken haber vermemesi oldukça can sıkıcıdır. bir çeşit saygısızlık ve paylaşılan anı bıçaklamaktır. sonra ne olur biliyor musun, sen de onun nickaltına yaptığın yorumu ve onunla olan samimiyetini sorgulamaya başlarsın, acabaları yaşarsın. bunu neden yaptığına dair bir mesaj bile atmak geçmez içinden, bir süre daha beklersin bakalım ne olacak acaba '' başka bir şey yazacak mı acaba, benle ilgili bir entry daha ekleyecek mi'' diye küçük umutlar taşırsın fakat çoğu zaman nickaltına yaptığı yorumun yerinde yeller eser. işte olayın kıırılma anı budur; kişi hakkındaki olumlu fikirlerin ve izlenimin kuzeye doğru kaymaya başlar, kuzey yönlü esen rüzgarlar gibi üşütür hatırlattıkları. sonra gerekeni yaparsın, sen de onun nickaltına yaptığın yorumları çatır çatır silmeye başlarsın '' demek istediğin buydu xxx'' diyerek bayan yazarın nickaltına soğuk boşluklar bırakarak başka sayfaya geçersin ama bir şeyi de aklına iyice kazırsın, o da bana kalsın...

not: denedim, hiçbir şey söylemeden nick altı yorumunu silen bayan yazar vs bayan başlığı karakter sınırına takıldı ama karakter sınırlamasına takılmasa da ben kız diye başlık açacaktım, yani kendini zorla kızlaştırıyor bazıları, kız işte o kadar.

not 2: yaranız mı var gocunuyorsunuz, seri eksiliyorsunuz! zorunuza gidiyorsa başlığa yazın da göreyim 100 gram fikriniz ve cesaretiniz var mı bu konuda?
hiçbir şey söylemeden nick altı yorumunu silen erkekten farkı yoktur.
çok ayıp etmiştir. normalde bir bildiri yayınlaması lazım. kolay mı silmek öyle hiç bir şey söylemeden.
kalbinden silmiş nick altından silse ne yazar silmese ne yazar durumunu gösteren kızdır.
silen kızın bile bu kadar önemsemidiği birşeyi önemseten olgudur.