bugün

üzülmemesi gereken yazardır. yani en azından ben üzülmüyorum. evet.
2000 özel mesajı olanlar için anlamsız bir önermedir.
Çok da sıkıntı olmayan bir durumdur.
(bkz: amaç dışı hareketler bunlar)
(bkz: oltamı attım bekliyorum)
(bkz: özel mesaj alıp faydasını görmeyen yazar)
hep ben hep ben.
(bkz: o ben değilim)
olsa ne olmasa ne bir durumdur.
kendisini yabancı hisseden yazardır, mesela ben. ev gezmesine gelmiş, diğer çocuklarla kaynaşamamış sübyan gibi hissediyorum kendimi sözlük.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
insanı üzen yazardır.
ah yavrum kuzum senin neyin eksik?
alınca başı göğe eren yazardır.

alınca ne farkediyor merak ediyorum. hee sosyalleşme. evet. buradan hem de. peki. ben de yedim.
Nil karaibrahimgil'den 'yalnız kalplerde atarlar' parçasını dinlemesi muhtemel yazardır.
ayrıca kafası da rahat olan yazardır.
telefon operatörlerinin sözleşmeye eklediği ince, silik ve küçük puntolu sözleşme notları gibidir bu yazarların yakarışı.

yıldız içinde; mesaj atın, nickaltınızdayım mesajı verir.
nickinden erkek olduğu belli olan yazardır.
(bkz: fikir muhendisi fikri)
(#15855560)
bir yazarın dramı.
çok fazla etliye-sütlüye karışmayan, kendi halinde takılan yazarların genel durumudur.
yazık la kimin çocuğuysa
intihar sebebidir. ipimi bağladım bekliyorum kızlar. mesaj gelmezse günahı boynunuza.
böyle diyenlere hiç kıyamıyorum hemen mesaj atıp sohbet etmek, arkadaşlık kurmak istiyorum... derdim ama büyük yalan olur.*
troll olun küfürler cebinize gelsin.
bana özel mesaj gönderin demektir.
(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)
ilgi çekmektir..
hergün bir biyolog olarak tıpçımısınız sorularına bakıp sinir olmaktansa kimse bana özel mesaj atmıyor durumunu daha anlamlı karşılayıp bu cümleyi kurmak hergün daha güzel gelir atmayın kardeşim daha güzel geliyor bazı sözlük yazarlarına bu cümle haketene söylettirin haketmeyen değil.