bugün

bi durum mu var gardaş?
Sözlük formatını bilip, uygulayan yazardır.
zall hariç hiç bir yazardır.
bizden değildir.
Daha da enteresan olarak bu gruba da teşrif edemedim .

Akıllıyım olom ben .
yazar olduğundan beri hiç çaylaklık cezası almamış yazardır.

sövecekse de kitabına uygun söver.
Varlığı şüpheli yazardır.

Her yazar birgün çaylak, birgünde mutlaka silik olur. istekli yada isteksiz.
kimsedir. her yazar, yazar olmadan önce çaylaklığı mutlaka bir kere tatmıyor mu?
bu benim galiba.
ben değilim. paradise05 yüzünden 2 günlüğüne çaylak olmuştum. gün geldi devran döndü, paradise05 şimdi silik.
Benim. Sözlüğe geleli 1 sene falan oluyor ama.
aslında ben olurdum. silik istediğimde sözlükteki 5 ,6 tane yazarın akrabalarının hatırlarını sormuştum. 1 hafta ceza aldım. benim lincimide rahmetli paradise başlatmıştı.
her yazar kaydolduğunda mutlaka çaylak olmuştur. bu sürede yazar olmak için altı entry girmek gerekir. bundan dolayı böyle bir yazar yoktur.
Benimdir. Çünkü bilinçli, kültürlü ve format bilir bir kişiliğim.
Teknik olarak imkansıdır.en azından on entry çaylaklığı mecburidir.
sözlüğe martı tarafından mı getirildin derler adama.
Etliye sütlüye pek karışmayan yazarlardır.
"Benimdir"

"Format bilir bir kişiliğim"

(bkz: Siktin formatı eyledin viran)
ben bir kere birinin anasının hatırını sormuştum. 1 hafta çaylaklığım var.
teknik olarak imkansız değildir. mesela zall'da yazar, sözlüğü kurduğunda kendini çaylak mı yapsın adamcağız?

(bkz: zall özele gel kanka)
olmammış yazardır.
Sözlüğe kayıt olurken yapılan 10 entry çaylaklığı sayılmazsa benimdir. Çünkü neden çaylak olayım?
2015'in 4.ayından itibaren benim.

çünkü küfür etmem. hangi yazar ne yapmış takip etmem. ilgi çekme ihtiyacı hissetmem. oo dişi yazar diye kadın yazarların nickaltını doldurmam. trolllük yapmam. insanların hassas değerleriyle dalga geçmem.

sadece başlıklarla ilgili iyi veya kötü yazarım.

sözlüğe gerektiğinden fazla anlam yükleyip çaylak olmayın. burası sanal, hayat dışarda.
ne mutlu insandır. olmadım. çünkü android gibi takılıyorum. cevap vermiyorum kötü niyetlilere. ayrıca otokontrolüm yüksektir. hatta bazen fazlasıyla yüksek.
Ilk defa bugün çaylak oldum ne olur affedin.