bugün

http://twitter.com/#!/hil.../status/87846215550636032

ekşi sözlük'e teşekkür etmiş. ulan açın okuyun, ekşicilerin bi' s*kmediği kaldı kadını, neyine teşekkür ediyorsa?
(bkz: memem var demenin değişik yolları)
ciplak pozlu resimlerini twitterda paylasarak bisiler elde ederek egosunu tatmin etmeye ve böylece gündemde kalmaya calisan bi zavalli.
adilikten, bayağılıktan başka bir özelliği olmayan, yurdumun medya maymunlarındandır, bir diğeri için (bkz: helin avşar)
panpiş gibi kreatif kelimeden sonra şöyle de bir tweet bekledigim kadındır.

--spoiler--
panpişlerim pompiş yapmaya gidiyorum geleceğim.
--spoiler--
(bkz: meme var dediler geldik)
dün geceki malum memelerden sadece 2 saniyeliğine gözümüzü aldığımızda, altına da bişey giymediğini rahatlıkla görebiliriz.
o silikonları bir de beyninde görmek isteriz. beyni vardır herhalde.
akşam olsa da hilal cebeci yatsa.
panpişlerini mutlu etme çabasında olan twitter da bir gecede TT olan kişidir.
ele verilse küt küt diye ses getirilebilinecek yavru.
yaran twitter iletileri/#12315194
hilal cebeci açtı saçtı gündeme oturdu.. özgürlükmüş yaptığı tabuları yıkmakmış. bu resme bayılanlar onu gelip gündeme oturtanlar. doğudada kadınlarımız var anadoludada! 18 olmadan çocuğu olanlar töreye kurban gidenler okuyamayanlar okutulmayanlar! onlarda kadın. ilginizi çekmesi için gündem olması için illa onlarında mı soyunması gerekiyo. onların niye hiç özgürlüğü veya yıkıcak bi tabuları olmuyo?
açıyı iyi tutturarak olduğundan 40 kat seksi gözükmeyi başarabilmiştir. her ne kadar böyle pozlar sevilmese de işe yarıyor lan bildiğin.
bi kadın olarak hiçbir işim yok bu fotoyu inceledim a.q. kadına çirkin demiyorum güzel kadın, ama son yayınladığı meme esasnlı fotosu neden erkekler tarafından çok tutuldu onu merak ettim. çünkü zilyon tane bikinili pozu var hatunun ama bu foto olay oluyor.

hem iç çamaşırı hem yatak olayına girmesi, ve kalçanın hafif sırıtıp memenin hello i m here and i m so big demesi, beli de ince göstermiş, gözler de güzel zaten iyice güzel çıkmış, üstte baktığı için 'masum' bi hale bürünmüş vs işte bence bu yani.
bugün o kadar saygısız ve terbiyesiz tweet, entry ve yorumlardan sonra en saygılı bir şekilde cevabı vermiştir. sonuna kadar destekliyorum bu kadını!
bir twit'le bin kişiyi konuşturan kadın.

gelmeyin gaza, abartmayın daha fazla amacına ulaşmış oluyor...
(bkz: vurmayın ölmüyor)
twitter'da kendini aşmış kaşarımsı hatundur.
yaşasın trollük.
(bkz: uludağ sözlük ün siklenmemesi)
facebook adresi varmış sanırım;
http://www.facebook.com/hilalmelissa
"an itibariyle iç çamaşırı firmaları benimle sözleşme yapmak istiyolar * bekleyin panpişlerim:)" ile twiter'da viral reklam olayına gireceğini duyurmuştur. belki de önceden planlı bir şeydi bu fotolar. bir sonra ki fotosunda memişleri ile birlikte markası da gözümüze sokulursa şaşırmayın derim.
panpişi olmak istediğim kadın. ohşş...
--spoiler--
bu şimdi ölmediğini mi iddia ediyo? ölmüş bu! zihnen ölmüş!
--spoiler--
amacına ulaşmış olan kadın. iç çamaşırı firması sözleşme yapmak istiyormuşmuş peeeehh. o fotoğrafı da neden koyduğu anlaşılmıştır.

yakında "playboy da beni kapak yapmak istiyooo panpişleriiim" diye tweet atarsa şaşmamak lazım.

(bkz: power düğmesi)
twitterda ki yatmadan önceki koyduğu fotoğraftan sonra folowlama sayısında patlama olan kişi.
ucuz kadın.