bugün

cimbom yazmaktan aciz yazar. ancak o cinconlular bir gün "bom"latacak haberi yok.
Kendini sildiren yazar uzmustur gercekten ama yzarimiza yuklenenler sizler picin onde gidenisiniz.
Bicok kisinin hosuna gitmeyen gercekci yazar laf atanlar siktirin gidin picler hepiniz parmaklarinizla sikisin orospu cocuklari.
realistik yaklaştığı için cinconluların hoşuna gitmeyen yazar he kardeşim he rerere rarara okey let's go oley. * *
liseli olmayan ergen de olmayan düşündüklerini dile getiren yazar.
açtığı başlıklara bakarsak liseli ergen olma ihtimali bir hayli yüksek.
fenerbahçeli yazardır sneijder'i günahı kadar sevmez.
sözlükten ayrılacak yazar he kimsenin sikinde değil orasi ayrı.
hakkında bazı ibişlerin iftira attığı yazar.
daha sözlük formatını, sözlükte mesajların nasıl gidip geldiğini bilmeden bana el lafıyla şarlayıp çok üzmüş yazar.
evet atasını seven yazar.

evet sen de sevmesen de saygı duyacaksın! burda pkk propagandası yapıp atatürk'e küfretmekle mi adam olyorsun!
atası ile mutluluklar dilediğim yazardır.
(#18227061)
beni güldüren yazar.
http://www.youtube.com/watch?v=QbAZiVRG6h0
ağzının tadını bilmeyen yazar.

(bkz: #18187524)
dert ortağı, hoşsohbet ve kardeş yazardır. adamın dibi olmakla beraber çok da ince ruhludur kendisi. iyi ki gelmiş.
(#18029127) böehhhh!!!
(#17975161)
(#17975273)
(#17975315)
(#17975368)
(#17975397)
(#17975432)

sevgilisi burda bir yerlerde heralda.

sevgilisi duy onu. hem siz hem biz hem sol frame mutlu olsun.
yılda 1 kez hasta olan, nezleyi burnu bile akmadan kotaran yegane yazar.
kız olsam ilk ona verirdim dedirtecek yazar.
adamın dibidir. atatürk'çüdür kendisi.
Başım sıkıştığında yardım isteyeceğim ilk insan.
Kardesimdir kraldir candir adaletli genctir. Kimsenin reddedemeyecegi kizlari reddedebilir. Donercipictir. Sakirt degildir kesinlikle sozluge girmemi isteyen kisidir.
kendisi en adam gibi adamlardan biridir yalanı yalancıyı haksızlıgı sevmez.saçmalamayı ve saçmalıkları çok sever kafadır.
hoşsohbet yazar. severiz kendisini.