bugün

(bkz: meğer tatlı günler o günlermiş diyeceksiniz)
hocaefendinin en önemli vaazlarından birisidir laftan anlayana çok şey anlatır.

http://www.herkul.org/ozl...index.php?article_id=2719
hocaefendinin hisar camiindeki veda vaazında sık sık kullandığı söz öbeği. hey gidi günler diyorum ben de bu aralar. meğer benim de yaşanacak günlerim geçmiş gitmiş. meğer ben de kıymetini bilememiş yolda ayağı takılıp kalanlardan olmuşum. meğer o'nun rızasının peşinde koşma gayesinin yerini başka başka şeyler almış, ruhumu ona buna satmışım. hey gidi günler...
şerafettin karadağ'ın yazdığı tiyatro eseridir. ilkokulda oynamıştık bu oyunu. bitirim bir şöför olan suphi karakterini canlandırmıştım. gerçekten de hey gidi günler be...

görsel
her geçen günün, bir sonrakinden daha değerli olduğu hissedilip; özlendiği zaman kullanılan söz öbeğidir...
yine acayip müzikler donmekte olan trt müzik programı.
trt müziğin en güzel programı. yayınlanan kliplerin tarihlerinin ekranda gösterilmesini ayrı tebrik ederim.
Saklambaç oynardık Sokaklarda .
salçalı ekmeği özledim lan. Herkese rağmen hala yaparım ama etrafındaki bazı kişiler fazla hoş karşılamıyor. Neyse salla gitsin onları babiş.
şu an ki program da "anılarla müzik" programına ağırlık vermişler, ne de güzelmiş lan şarkılar o zamanlar.
trt müzik kanalında yayınlanan çoğunlukla 70'ler, 80'ler ve 90'ların şarkılarının çalındığı güzel bir program. özellikle oldies meraklıları için kaçırılmaması gerekir.
fethullah gülenin bir sohbetinin içeriği.
90 lardan müziklerle beni benden alan trt muzık in bir programı. Kapatamıyorum tvyi ne mukemmel müzik ne tatlı tipler.
Eskileri yâd ettikten sonra Sonuna bir 'hey' hecesi daha ekleyerek dile getirilen/ sarf edilen cümledir
TRT müzik'in en iyi yaptığı işlerden biri. Geçmişe yolculuk ettirir. kah huzunlendirir, kah tebessüm ettirir.

An itibariyle yayınlanan şarkı;
tarkan- kış güneşi
ulan ne günlerdi be.. hala aklıma geldikçe tebessüm eder duygulanırım.
fetullah gülen'in ağlama top 10'unda 2 numaradır.

bir daha yok..

en güzel gözyaşı henüz dökülmedi de ondan.
Geçmiş zamanlarda yaşanılan anılar hatırlanınca kullanılan söz öbeği. Misal; 2002 dünya kupası 3.lüğümüz ; hey gidi günler *
TRT müZikte yayınlanan program.yeni başladı.aşkın nur yengi estetiksiz burnuyla arzı endam etmekle.çağırma beni şarkısıyla.eski klip sevenlere duyurulur.
Trt müzikte an itibariyle yayınlanan programdır.

açın izleyin dinleyin şarkı nasıl olurmuş görün amk

Ben fero lolo diye gezmeyin ortalıkta.
70, 80 ve 90'ların en nadide şarkılarını bulabileceğiniz nostalji programı. Trt müzik'te. Hüzünlendirme garantilidir. Ahh çocukluğum!

görsel
Şu salgın günlerinde izledikçe " lan o zamanlarda yaşamak varmış" dedirten trt müzik in yayınladığı programdır.
Trt müzik kanalında eski yılların şarkılarının yayınlandığı nostalji müzik yayını.
Trt müzik kanalının 2013 yılından beri yaptığı müzik yayını imiş Vay aq ben daha yeni gördüm. 2000'li yıllardan çalıyor şu an. O zamanların şarkıları bile mutlu aq.
Keyifli bir nostalji programı.