bugün

orospudur.
efem böyle kızlar vardır ne yazik ki. kadının eşitliğine kendi bile inanmaz böyle kimin üstünden gecinsem diye düşünür. * *
sadece yiyicidir..
parası olup da ödemiyorsa bu kıza hak verilebilir bi durum fakat parası olmadığı halde ilk önce kendisi ödemeyi teklif edip kızın ısrarıyla vazgeçen erkekler konusunda yanlış bir önermedir.
yatak odasında da işi bitince şifonyerin üzerine para koyan "paran şifonyerin üzerinde" diyen kızdır.
hayat müşterektir, paylaşmayı bilmelidir.
suratına tükürülecek kızdır. sen de öğrencisin ben de, para mı sıçıyorum lan ben. (çalışan kesimi çıkarıyorum burdan)
siktir denilip ağızına kürekle vurulası kızdır .
Fakir kIzIn soylemidir efendim.
haklı kızdır. paran azsa bütçene göre program yap, amk.

ha kız gönlünden kopup da " maaşımı aldım, bugün bendensin, hayatım " diyorsa neden olmasın?
ayıp ediyodur. erkeğin durumu yoksa veya hadi diyelim cüzdanını evde unutmuşsa* kız kişisi bi el atmalıdır. ancak erkeğin parası varsa ve buna rağmen hesabı kızcağıza ödetiyosa* haklılık payı vardır.

kıza hesap mı ödetilir lan.* param yoksa böbreğiimi neyim satar yine kıza ödetmem.*
götü göbeği salmış kilosu 100 leri bulmuş kızdır. iğrenin aferin. evlenince de bulaşığa çamaşıra yardım beklersiniz bide. hahahahahahah lan çok tatlılar.
kısacası bana hesap ödetme diyen kızdır.
Beyin hücreleri iflas etmiş sadece nefes almak ve yemek yemek için yaşamaya çalışan bireydir.
erkeği kendinden üstün gören gerizekalı kadındır.
evlenince kocası çalışma der çalışmaz çocuk yapar ona bakar dayak yer maddi özgürlüğü olmadığı için ses bile çıkarmaz.

hesabı erkek öder diye bi kafa olabilir mi be?
Asalaktır. Memesi olduğu için asalak gibi yaşama hakkına sahip olduğunu düşünen kızdır. Amk kevaşesidir.
Erkeklerin parayı ağaçtan topladığını zanneden m*l kızdır. Onlara da yazık alman usulü yapmak gerek bu işleri.
bunu söyleyen asalaksa zaten hesap ödenmez. lakin insan gibi olanına ödetilmez asla. gelenekçiyim lan ben.
Fakirim param yok demenin başka yolunu bulmuştur. He kezban haklısın.
haklı olan kızdır.

yanında olan bir kıza hesap ödeten erkek mi?

erkekliğe yakışır mı ulan?
hesap ödeyen erkekle nasıl yapabiliyor anlaşılmayan kızdır. o hesapta ne yediysen ve ne içtiysen ödeyeceksin. hayır yani o kim ki senin hesabını ödesin? sen nasıl bir şeysin ki elin adamının senin hesabını ödemesini bekliyorsun? ilişkilerin seviyesi artık şunları açık açık söyleyecek kadar düştü ya çok yazık. kimse kimsenin hesabıyla uğraşıp kıvranmak zorunda değil arkadaşım ya. paran yoksa, aranızda bunlar sıkıntı olmayacak kadar tanıdıysanız birbirinizi belki ufak şeylere tamam denebilir ama sen kalk elin adamıyla en şık, en sofistike, en pahalı, en gösterişli mekanlara gireyim diye kıçını yırt sonra vah benim param yok o ödesin işte amaan de. iğrenç bir şey ya.
bunu diyen ve bunu destekleyen, kadın erkek eşitliğinden bahsediyorsa o kişi net orospu çocuğudur. ya da ergendir.

hesabı erkeğin ödemesi görevse, kadının da erkeğe kölelik etmesi bir görevdir.
Vurgun yemiş kızdır.
Herşey yerli yerinde kardeşim yerine göre erkekte öder kız da bunda bi beis yok. mümkün olduğunca ben öderim bu biraz prensip meselesi. 50 tl lik hesabı ödemek için kalktığında yanında biten yemekten sonraki iki çayı burdan alır mısınız diyen mallar da var. Bunu yaşamış biri olarak söylüyorum yapmayın bunu amk. Sana yemek ısmarlayacak pezevenk iki çayın parasını da öder. Böyle yaparak cool mu olduğunu sanıyorsun. Yemeği o ısmarladı çayı ben oldu amk yemeği sok sesin çıkmasın hayır çayı ben ödiycem kutsal duj diye çemkir bi de.
işine gelince "kadın erkek eşittir yaaa, erkek egemen bir toplum istemiyoruz yaaa" vs gibi açıklamalar yapan kız da olabilir.