bugün

geç yatıp sabah erken kalkan ve işi olan insanlar için her sabah yapılması iyi gelen şeydir.
böyle bir gerizekalı asla olmadım. temiz olmadığımı iddia eden bir çok insandan daha titiz ve hijyeniğimdir. kıllı oda arkadaşım beni eleştiriyor haftada 2 kere mi giriyorsun banyoya diye. ulan senin gibi orman ayısı gibi kıllı değilim ben diyesim geliyor. biraz süre geçecek ki kirlendiğini ve daha sonra temizlendiğini tam anlamıyla hissedebilesin. hem bazen birbirine karışmış hafif yağlı ve dağınık saçlar doğal ve güzel bir görüntü verebiliyor.
Arada vücudunuzu serbest bırakın hergün duşmu olur mk.

Hergün duş alanlara söylüyorum arada 1 hafta duş almamayı deneyin vücudunuza ne kadar iyilik yaptığınızı görüceksiniz.
tamam yapıyoruz eyvallah ama kafamıza ve vücudumuza sürdüğümüz onca kimyasal madde beni tedirgin ediyor. Olsun ama en azından milletin yanında rahat rahat dolaşıyorum.
Mesleği veteriner hekimse normal olan hadise.
zatüre olursunuz .
maalesef yaz kış fark etmeden terlediğini hisseden ve her gün banyo yapmadan dışarı çıkmama fobisi kaşınma hissinden ötürü yaz kış fark etmeden her zaman banyo yapan tipleri vardır. bu entryi yazan vatandaş gibi.
iyi mi? bence iyi abi. ne zararı olabilir bir insana duşun? zaman tutsan en fazla 15dk zamanın gider.
her sabah kahvaltıma ve duşuma zaman ayırmadan dışarı çıkamam. hayat felsefem. kahvaltı evde yapılır. duş yapılmadan çıkılmaz.
her gun yemek yemek basligini da acsaydin. amk ortadogululari ya oooooof.
Tembelleigime hareket ceken eylemdir fakat 2 gunde bir olmazsa olmazdir heleki son 15 gunun sonrasinda bekleyen o yaz aman allahim degil her sabah bi markete cikip dondukten sonra bile ihtiyac haline gelecegi kesindir .yasasin yagmur yasasin bi taraflari donduran kıs .
Lan nerde yaşıyosunuz da su faturasını dert ettiniz. izmir'de hergün spora giden haliyle hergün duş alan 2 kişinin yaşadığı bir eve 20 lira fatura geliyor amk. 20 yirmi yirmi.
Sağlıksız olduğu söylense de bende alışkanlık oldu hatta takıntı illa o duş alınacak duş alamama ihtimalimi düşünmek bile istemiyorum.
kuru ciltliyseniz aman diyim yapmayin, zaten ciltte nem yok 2-3 gun iyidir*
yagli ciltliyseniz sizde malzeme cok; öldürmez ama saci yipratir ne gerek var

not: sabah kalkip ilk isi dus almak olan insanlara hayranim.
Ya bari yoklugunu belli etme cıbırları kacırıyonuz ya.
kışın yemeyecek eylemdir. hem o kadar su ve şampuan saça zararlıdır.
Yazın ne kadar kolay olsa da kışın bir o kadar eziyet verecek olan eylem. Götünüz donar.
bilhassa gece uyumadan önce yapılanı bir noktadan sonra bağımlılık haline gelen eylem. hatta bu eylemi gerçekleştirmeden uyumak sabah kendini pis, pasaklı, mutsuz hissetme gibi neticeler doğurur.
düzenli spor yaptığımdan dolayı artık gına gelse de her gün gerçekleştirdiğim eylem. şöyle bir ay kadar yıkanmasam ne güzel olur oohh mis.
güne taptaze, tertemiz, ak pak başlamayı sağlar. uyku sersemliğini alır, ayılmak için zaman kaybını azaltır.
(bkz: kamu spotu)
Özellikle toplu taşıma araçlarını kullananların yapmasını şiddetle tavsiye ettiğim durumdur.
Normal olandır.
Ne pis paçozlarsınız.
Iki nesil once birak yikanmayi,icmeye bile su bulamayan insanlar,simdi iki gun dus almayinca koktuk diye cemkirmekteler.ilginc.
Cilde çok zararlıdır. Koruyucu nem ve yağ tabakasını sürekli aşındırır; ilk aşamada cilt mikroplara karşı savunmasız kalır ilerleyen aşamalarda bu tabakayı oluşturma yeteneğini kaybederek yaşlılık döneminde ciddi deri rahatsızlıklarına yol açar.
uzun sure devam ederseniz cilt kuruluguna dolayisiyla kepeklenme gibi sorunlara yol acabilir.
Ortadogulu altinsan’ların bilmedigi gerceklerden.