bugün

reisinin mahallede top oynamayı yasakladığı ailedir. o yasağıda kimse tanımaz ya neyse...
kendi kapınız çalındığında sizden önce onların kapısının açılıp 'acep kim geldi?' gözüyle bakan ailedir.
bütün gün kapıya bakan balkonda oturup dedikodu yapan
gelen geçeni izleyip hatta izlemekle kalmayıp dikizleyen
saat 7 gibi ana-kız olan bu grubun ana-kız-baba halini alması
sürekli çekirdek çitlemeleri
her kapıdan girenle en az bi 15 dak muhabbet etmeleri...
bi iyi tarafı güvenlik sorununun ortadan kalkmasıdır.
kapıya atilmak uzere konulan copü alip ayagı ile ezen komsudur
bu aileye sürekli mi misafir gelir anlamıyorum ki artık. gelenlerinde hepsi yüksek sesle konuşup aynı şekilde kahkaha mı atarlar vallahi basmıyor kafam. bazen kamera şakası mı diye düşündüğüm oluyor ve evin içinde gizli kamera aramalı mıyım diye bir düşünce içinde buluyorum kendimi.
Varlığı ile tüm kat maliklerini çileden çıkartan ailedir. Edepsizdir. Gece - gündüz kavramları yoktur. Hayvan gibi bağırıp tepinirler. Televizyonun sesini öyle bir açarlar ki; kimsenin ana haber bültenini kaçırdım derdi olmaz. Küfürbaz ve ekseriyetle şiddet eğilimindedirler. Birisi onlara birşey söyleyecekse bile kırk kez yutkunur. " ben diyorum Çanakkale boğazı, sen diyorsun yandı götümün ağzı" atasözü bu aile için cuk oturmuş bir sözdür. Aralarındaki kavgayı kimse ayıramaz. Bencil ve iticidirler. Dedikoduları aleni ve yıkıcıdır. Allah' dan düşmanımın başına vermesini istemeyeceğim aile tipidir.
tam üst katımızda oturan veled i zinalardır.

gece gündüz ses yaparlar, 2 veledi ordan oraya koşar.

küfürbaz biri olma sebebidir.
bunlar böyle dünyaya zarar vermek için gelmiş insanlardan oluşurlar. ailenin çocukları apartmanın sigortalarıyla oynarlar, sonra akşam akşam aile kavgalarını bütün apartmana naklen yayın yaparlar falan. bir de komşulara bulaşanları vardır bunların, "gece sizin evde ışıklar açıktı ama ses yoktu, niye yatmadan lambaları kapatmıyorsunuz" şeklinde manyakça uyarılarda bulunurlar. kısacası toplumumuzun gerçeğidir bu aileler.
Problem fabrikası işlevi gören bir topluluktur.
onu bunu bilmemde heralde bizim apartmandaki her aile manyak bunların çocukları daha manyak oluyo
Bu ailenin annesi sürekli balkonda oturup geleni geçeni dkizleyen annedir zira güvenlik açısından yararlıdır böyleleri
Bu ailenin babası ise her apartman toplandıtısında ( nedense maddi ve manevi durumunuda ortaya katarak) yönetici olması gerektiğini anlatan insandır.
Birde ergen ve tembel kızı olan komşu vardır ki bu kızlar hayattan soğuturlar apartmana girdiğiniz an tuttu fırlattı kalbimiiiiiiii şarkısını dinlemekten bıkarsınız adete bunun üzerine birde bu manyak ailelerin sesleri eklenince şenliği siz düşünün.
Sanirim ulkedeki en manyagi bizim binada. Benim cinlerim var ben aidat vermeyecegeim diyen aile her binaya nasip olmaz.