bugün

iyi uçuşlar demek istediğim yazar bozuntusu ve ya bişey işte..
bu giriye rağmen uçurulmazsa sözlük sözlük olmaktan çıkmış demektir.
bır ırka kin kusmak ile basit bir yazım hatasını bir tutacak zeka kapasitesine sahip deha.
ısrarla bir etnik kökene, bir ırka, bir dini gruba, hakaret ve küfür etmenin aşağılıkça ve şerefsizce olduğunu anlayamayan, türkler barbardır diyecek kadar kuru avrupa özentisi ve cahil cühela yazar.
göte göt demiş tepki çekmiş bu, köşeleri sertleştirmiş birilerine batmış o yüzden. türkiye'ye dışarıdan bakınca tiksinmesi doğal, hayatının dörtte birini dışarıda geçirdikten sonra ülkeye geri dönen arkadaşımın adaptasyon sorununu görünce anlamıştım ben de. bu arada çok pis yalakalık yaptım, yine içinden bana lan ne karaktersiz çıktı bu da diyordur.
entrylerıne gülümsenmesını hakeden bır yazar arkadaşımız daha. okuyorum ve okurken öylesıne okumuyorum, çoğu entrysınde benım demek ıstedıklerımı söylemış ve onu kıskanmama sebep olmuş yazardır. yazdı mı yazıyor ve yardırıyor.
insan veterineri.
(bkz: #11070706) entry ile beni bende almıştır, Bu dünyada her türlü kadını ve erkeği beğenecek bir diğeri olduğunu ipat etmiştir. Tercihler, zevkler ve renkler gerçekten göreceliymiş anlıyorum.... Bu yorum karşısında yorumsuz kaldım dostum... * huşuuu...
şikayet ediyorum, özel mesajlarıma cevap vermeyen yazar. küstüyse yüzüme söylesin istiyorum.
asfasfsada.*
Nickine anlam veremeye çalışp beceremediğim ama almanca olduğunu düşündüğüm pozitif bir yazardır.
kendisi son olarak beni angara öküzü olarak tanımlamış olsa da, bilsin ki angara keçisi diye bişey vardır. öküzü yoktur.

uzun zamandır nickaltıma yaz yaz diye diye, bana bu yazıyla yazdırmayı da başarmıştır. şu an ki halini de çok merak etmekteyimdir(!), kendisi ideal erkeğin tanımıdır aslında. naif, hoş, birikimli olduğu kadar da ukaladır. tıp öğrencisi olması, benim rüyamda bile göremeyeceğim şehirlerde gezip tozması, taş gibi kızlarla düşüp kalkması ve beni memur diye eleştirmesi acayip sinirime dokunmaktadır.*
hiçbişey yetmez gibi, kendime itiraf edemediğim şeyleri ondan duymam, beni benden güzel analiz etmesi, itin götüne sokması, düşündüklerime tercüman olması daha bi fena. hoş sohbet yazarıdır yazıp nickaltını piç etmek istemem ama öylesin açıkcası, yakışıklı çocuk. kız olsam ondan daha iyisini bulamazdım heralde, o bir kültür bulutu, o bir derya gir içinde boğul o kadar yani. noldu bi yerlerin kalktı demi.

şu sıralar internete pek vakit ayıramam hasebiyle, karı kız muhabbeti yapmayı da özlemiş benle, içini dökmeyi, beni dinlemeyi, bana akıl vermeyi, akıl verirken de ince ince beni sikmeyi. e tabi bende onu. gidersin oğlum buralardan iki hafta sonra, hiç göstermese de kendisini, insan özlüyomuş aslında hiç görmediği birini.
dobra dobra yazıyor efenim. sert bi üslubu var desem yanlış olmaz. ama bu konuda çok doğru yazmış efendim tebrik ediyorum kendisini. (bkz: #12204735)
(#12216780) ağzı iyi laf yapan yazardır.
(#12216780) gece gece sinirlenip tüm sözlüğe ayar veren insan.

sakin ol şampiyon:)
(#12216780) adamsın.
gece gece kanımın kaynadığı yazar. çılgın kişilik.
tırışkadan teyyare.
entrylerini artılamaya doyamadığım yegane yazar.
#12204735 alkışlıyoruz efenim.
#12469763 bu kadar olur. harika yazardır, hep yazsındır.
efendim sözlük içinde her zamanki yaptığımız şeyi yani entry okumayı şeytirirken yazarımızın bir başlık altında yazdığı güzel bi entry'siyle başladı herşey. böle okurken ehehe ne güzel yazmış lan dediydim. sorasında du bakam neymiş neyciymiş mercek altına alalım dedim. efendime söliyim 5 bin küsur kadar entry'si varmış, üşenmedim oturup okuyabildiğim kadarını okudum, bugün yeterince boş zamanım vardı zira. he öle bi oturuşta 300-400 tane felan okumadım, malumunuz göz sağlığı.

hakkında çok çıkarımım var ancak yazacak pek bişey bulamıyorum. zira kendisini anlatmaya kanaatimce kelimeler yetmez; az buçuk izah etmeye yetenleride milletin ağzında sakız olmuş vaziyette.

evet efendim, çılgın feysbuk gençliğinden geliyor;

--spoiler--

Suskunluğum asaletimdendir!

Uçurumun kıyısında olsan bile, sırf hayata inat Gülümse... Hayata inat GüL...

kafamı duvarlara vurup bagırmaktı, haykırmaktı, kan kusmaktı -susmak.

seni hiç sevmemekti nefret etmekti. -seni ölesiye sevmek.

-liste uzarda gider.

--spoiler--

vel hasıl-i kelam aslen burada bu yüreği güzel yazarımıza söylemek istediğim içinde bişeyler tutma idi, kalmasın yazık olur. zira bir ömür çekilmez o cefa...
bazı zamanlarda içinden yapmak gelir; lakin sonrasında boşver diyip geçiştirilir. piskoloji gereğidir, ne derler ona aspenger sendromu mu?
doğrudan olmasa bile herşeyin birde dolaylı yoldan yapılan versiyonu mevcuttur. bu hususta en güzeli ironi yapmaktır, bu lafım biraz yanlış anlaşılabilir aslında ironiden kastım parodiydi, bu aralar çok karıştırılır oldu ikisi. mizahın gereğidir kendiyle çelişmek, yada öyle bişey işte.
bir davranış, bir düşünce veya bir fikrin içten içe rahatsızlık verdiği bir vakitte kendi içine çökmekten ziyade "hassiktir ehehe" çekmek en makbulüdür. elbetteki bunu yürekten inanarak yapmak mümkün değildir; ancak bi süreliğine topu uzaklara atmaya yeterdir. sözün özü huzur bulursun beyaaa *

neyse ben gidiyom, ne halin varsa gör. * gitmeden sana iki tane essahlısından müzik-şarkı ısmarliyim.

http://fizy.com/#s/1byxoq iyidir *

http://www.youtube.com/watch?v=bAsA00-5KoI müzik evrenseldir *

edit: imla.
(#12987475)

ramazan bayramında koyun kesen yazar.
#11605181 tıp fakültesi ancak bu kadar iyi tanımlanabilirdi..
tebrik ettiğim ve çok iyi yazan doktor adayı yazardır.
güzel güzel yazan, tatlı tatlı okunan... küçük iskender'le ilgili yazısını okudum, çok hoş bir tarzı var. otobüs biletlerini bile saklayan ben neden kitapların üzerine ne zaman ve nereden alındıklarını yazmıyorum diye kendime sordum. sağolsun...
kendi nickleri altna yazılmasını isteyen yazarcıkların, nicki altını tutuşturduğu yazar.
(bkz: franziskaner)