bugün

insanlara saldırıp kötülemekten rahatsızlık duymayan, öfkesinin kendini haklı çıkardığını düşünen bir kişidir.
sıcakkanlı, sevecen, eğlenceli, 4. nesil bir yazar. iyi ki vardır efendim.
(#6794029)

ritmik sikiş ile nirvanaya doğru başlığını doldurması gereken yazar.

o değil de ah oh diye hoplayan hatun kısmı 1989 yılının 90'a bağlanmasıyla zamanda kayboldu. hayır seksi bu kadar bakkal-müşteri ilişkisiyle anımsatan bir başka entry de görmedim. bir iki cümle daha yazsa çükümü pilava katıp, komşu kızına yediricektim o derece.

yine de severim, doktor olunca beleşe bakcak bana.

mükemmel!
31'in bilinmeyen sırları adlı kitabını , objebi'ye ithaf edecek olandır.. *
sohbeti hoş, kalbi kırık yazardır.
hem yeni yilını aynı zamanda yeni yaşını kutlayan yazar kişisi. mutlu yıllar mutlu yaşlar olsun burçdaşım...
(#6197150)*

(bkz: oğlak kardeşliği)*
yazdığı (#6970078) ve (#6970118) entryleri ile gönlüme taht kuran yazar.*. hem de meslektaşmışız.
(bkz: çakal)
e-bok mudur nedir onun için her başlığa entry girip tık bekleyen dilenci yazar.
geçen gün aklıma düşen güzel insan. kimbilir nerelerde ne yapıyor... sözlüğe giriş yapmasa da belki arada merak edip nikaltına bakıyordur. özledim kendisini, selam olsun.
500. entrymi kendisine girmek istediğim yazmayan yazar, şu aralar ders çalışmakta kutlu olsun.
tekrar yazmaya başlamış, beni akşam akşam mutlu etmiştir.
#9621596 helal olsun yazarı. kaleminden gerçek damlıyor. zaten tersini savunanlar da kaf dağına uzanan boynuzlara mahkumdur!
aynı tür sorunlardan muzdarip olduğumuzu düşündüğüm yazar. yok hayır, erken boşalmayı kastetmiyorum! *
sevgilisizlik, parasızlık ve boktan giden okul hayatı bir gün düzene girer mi bilmiyorum, benim pek umudum da yok açıkçası ama... harbiden aman koyverdim amk eşiğindeyiz galiba ikimiz de. koy götüne rahvan gitsin hocam.
(bkz: ahah)
takibe aldığım yazar.
kalemin kırılmasın.
teknik bir arızadan dolayı özel mesaj atamadığım yazar.
hazımsız bir şahsiyet.
garip bir yazar.
eleştiri olur eyvallah ta mantıksız ve sırf geyik amaçlı birşeyi satırlarca eleştirmesi çok tuhaf geldi.
çabaSINI DAHA CiDDi KONULARDA HARCAMASINI RiCA EDERiM.
dedikleri doğru çıkıyor bu inbenin. ah akılsız başım.
(#10494003) çok dobra yazar. alkışlıyoruz efenim.
(bkz: moonlight sonata/#10592964)

bu yazısında beni korkutan yazardır.
sahi ben neden korkuyorum ?
adam o´na kayar, bana neden sulansın.
Erkeğim birader ben, totomu da seviyorum hani.
muhtemelen bir auslaender'dir.
(#10851473) kendisini bir şey * sanan yazardır. evet!..
hakaret etme hakkı bi bu adamda var, millete işi gücü mal demek. "sikimde değilsiniz gençleeerr... eller havaya" tarzında üslup bozuklukları, ne oldum delisi olmalar filan.

ortada hibibibya reis bir şaka yaptı.
bu adam ahanda bu entrysi ile "başkasına yapılan şakayı ciddiye alıp araya dalan yaşlı amcalar gibi" araya dalmaya çalıştı filan.

tamam da sanan noluyo olm? 2 kişi konuşurken 3. adama bok yemek düşer anladın mı?
mallar sürüsüymüş. komik bişey var ise açta kıçına gül demek istediğim yazardır.
töbe töbe...