bugün

doğumgünü olduğunu gördüğüm prince'ın anlattıklarına göre dert ortağı yazardır. *
http://www.uludagsozluk.com/goster.php?id=2001354
Tebrik ediyorum kendisini. daha iyi acıklanamazdı olaylar.
canim sinif arkadasim,bi tanem otur saatlerce derdini anlat giki cikmaz. harikadir arkadaştir, sirdaştir...
dinlemeyi sever ama konuşmayı daha çok sever. burada yazılanların aksine hayatımda tanıdığım en bencil insandır kendisi * ama herşeye rağmen kendini sevdirmesini bilir.
ülkemizdeki sorunları ve tezgahları genç yaşına rağmen çözmüş olan;
bilgili, kültürlü, neşeli, kısa bir süre içinde; hem fikirlerine, hem de kişiliğine karşı çok büyük bir sevgi ve saygımın oluşmasını sağlayan, en önemlisi de otriş denen şeyin ne olduğunu bana öğreterek bu konuda ki cehaletimin sona ermesini sağlayan cici bir yazar.
*
nickimin altına ilk entryi giren yazardır. teşekkür ediyoruz...
basagrisi mi ? bence degil kaliteli bir yazar sadece..
sıcak yazılarını arttırması için imza kampanyaları düzenlendiğini duyduğum şirine...* *
her konu hakkında bilgisi ve yazabilecek önemli fikirleri olan sözlükteki ender yazarlardan biridir.

bir de dans etmese tam süper olacak, çok süper olacak dediğimiz bir yazardır. ayrıca benimle dans edermisin türündeki yarışma programlarına katılmasından korkmaktayızdır. * * * *
18 yasindan kucuk oldugu halde sozlugu yazar sifatiyla kullanan useer. ben kendisinin yalancisiyim.

kral tv ekran altı sms yağmuru yapanlardan.
(#3734924)
(bkz: sunucu dediğin nedir gülüm)
(bkz: ben senin için bulent olmayı göze almışım)
500. entry mi ithaf ettiğim, bir tanecik insan, candan arkadaş , gülümseyen kişilik , şaheser gibi insan. kral tv izlemeyen ama insanlığı bilen insan.
elftir kendisi. lakin orklarla gönül bağı kurmuyor; kendimden biliyorum.
avatarı çok egzotik olan yazar. iyi yani.
hayatıma dan diye giriveren ruh eşi gibi bir şey bu. böyle cici gibi, kıpır kıpır... tanımlayamıyorum. standart hali sevindiriyor zaten de üzülünce üzülmeye falan da başladım. acayip bir şey.
bütün ergenlik bunalımlarımı, saçma sapan düşüncelerimi, şimdilerde fazlaca milliyetçi ve tutucu bulduğum yaklaşımlarımı geçmiş yıllarda sözlüğe yansıtmaktan hiç çekinmemişim. dünkü headacheda'ya katılmıyorum, sözlerim hükümsüzdür. yarın da bu girdinin hükümsüz olacağı gibi. saygılar.
son entrysini 1 haziran 2012 tarihinde tuborg gold başlığı altına giren, toplamda 302 başlık ve 2262 entry sahibi üçüncü nesil yazar.