bugün

buna gitmeyen de eğlenceden anlamıyordur.

https://www.facebook.com/smitsummit?fref=ts

(bkz: smit summit)
(bkz: gönlüm akp diyor fakat oyum hdp ye)
yusuf yusuf eden akpli söylemi.
seni başkan yaptırmayacağız.
hdp'nin barajı geçmesiyle akp'nin sandalye sayısında yaşayacağı büyük düşüş nedeniyle, aktrollerin ısıtıp ısıtıp önümüze koyduğu hede.

hdp'den hazzetmesem de, akp'yi günahım kadar sevmediğim için katılmıyorum.
ayrıca apo ile görüşüyor diye hdp'yi suçlarken, apo ile görüşen akp'yi aklayamazsınız.
Bizim abilerimiz, kardeşlerimizi şehit edenlerin pişkin pişkin oy istemesi, şarkıyla türküyle dolaşması ne kadar ironik değil mi? Sağda solda her tarafta afiş, reklam, çıkartma görmek insanı rahatsız ediyor Ya da bende sıkıntı var bu konuda bilemiyorum.

Katıldığım yazar beyanı.
partinin eş başkanı ben 30 bin kişinin katili imralı canisini çok seviyorum bütün kitaplarını okudum diyorsa ve onu barış elçisi kabul ediyorsa bunu vicdanlarımız nasıl kabul edebilir?
Yalın bir gerçektir. Hdp kim? PKK terör örgütünün güdümünde siyaset yapan, terörist partisi. öyleyse hdp'ye verilen her oy, aslında kime verilmiş oluyor??.
100 de 100 doğrudur, aksini iddaa eden vatan hainidir, asker,öğretmen,çocuk katilinin kurduğu partiyi meclise sokarsak yazıklar olsun !
Sosyalizm ayağına terör örgütünün siyasi kolunu yöneten bir partiye oy veren kişilerin durumu.

Davutoğlu için kukla diyen adam imralı'nın elçiliğini yapıyor. Siz de bunu matah bir şey sanıp halkın kurtuluşu olarak görüyorsunuz. Garip..
Asdfgfds. Hmm o zaman vatan hainiymisim tsk.
Ülkücülerin önermesi. Hdp siyasal partidir. Her türkiye cumhuriyeti vatandaşının oy verme hakkı vardır kimse seçme hakkından dolayı terörist veya vatan haini ilan edilemez. Pektabi bunu ülkücüler anlamaz. Onlar anca ocaktan adam toplarlar kavgaya.
Açıkça belli olan durumdur. ilk vaadi özerklik olan bir partiye oy vereni anlatabilen en kibar durumdur.
Hdp ye oy vermek O kadar masum askerimizin boşuna şehit olması anlamına gelmesi hasebiyle vatan hainliğidir..

22 yaş altı oy kullanmasın..
"Ay bölüncez mi acaba biz uff yaaa" korkusu yaşayan zombi beyinli pörsümüş seçmen korkusu. Vatan hainliği falan eskidi soğuk savaş artığı seçmen.
(bkz: HDP ye oy vermek vatana ihanettir)
doğru önerme.
aksi bile iddia edilemeyecek önerme .
Sonuna kadar katıldığım hede.
Asıl vermeyen haindir mk.
türkiye de 6 milyon vatan haininin tespit edilmesi durumudur. size bişey söyleyeyimmi!

(bkz: allah belanızı versin) o zavallı bebeklerin, öğretmen, imam ve polis-asker tüm güvenlik görevlililerinin hakkı soyunuzdan çıksın. allah zürriyetinizi devam ettirecek fırsatı vermesin...
kesinlikle öyledir.
Aksini iddia eden de vatan hainidir.
aksini iddia eden kişinin arkadaşı da vatan hainidir.
Diyosunn :s
hainliği bilmem ama cahilliği kesindir:

(bkz: hdp seçmeninin aşırı cahil olması)