bugün

dün gece itibarıyle Ares'te şarkısını bulduğumda şarkı sahibi adamın açıklama olarak kendisine atfen''Marilyn Manson Türkiye şubesi''*demesiyle espri kaynağı olmuş eski Pentagram klavyecisi ve günümüzün rock sanatçısıdır.Ammavelakin çok güzel şarkıları vardır. Türk korku filmi ''araf'' için yaptığı''Son Kez'' adlı şarkısı ile ''Fırtınam''ve''Hangimiz Masumuz?''isimli parçaları beğenimi fazlasıyla karşılamıştır.Zaman zaman kliplerinde ve sahnede yaptığı aşırı mekanik*hareketler bana anlamsız gelse de televizyondan izlediğim kadarıyla Rock N Coke'taki performansı müthiş olan ve her ne kadar bazen kafayı korkunç olmaya taktığını düşünsem de hakkında asla Marilyn Manson kadar iğrenç olmayacağı düşüncesinde olduğum şarkıcıdır.Hülasa hayranı olmasam da beğenirim,severim,dinlerim yahu...*
türkiye de kaliteli müzik yapan aynı zamanda süper sahne şovlarına sahip olan müzisyen.
son zamanlarda tanıdığım ve hayran kalınacak sarkıları ve o şarkılara getirdiği yorumuyla kalpleri fetheden kişilik.
an itibariyle radyo eksende ayça şen'in programına konuk olma vazifesini yerine getiren dostumuz.
görüntüsü aşırı derecede rahatsız eden sanatçı. aslında insanları dış görünüşüyle değerlendirmemek gerekir ama o kadar tuhaf bir tipi var ki, kendimi tutamıyorum.
arkadaşımın şiddetle tavsiye ettigi benimse bir türlü sevemedigim, degişik bir türü olan adam.
rock'n coke diye bas bas reklam edilen festivale ilk defa katılmayı düşünmüştüm bu sene, sırf hayko cepkin'i izleyebilmek için.
olmadı.
tv'den izledim.
tahmin ettiğim gibi muhteşem bir performans.
sanat dediğimiz şey orjinal olma, özgün olma değil midir dostlar?
işte bu adam öyle, sanat yapıyor, farklı besteler, farklı yorum, farklı sözler, farklı klipler...
göz tembeli olan müzisyen. ondan bir gözü acayip bakmaktadır. aynı zamanda ilk gördüğümden beri büyük bir sempati besliyorum. sanki çok muhabbet canlısı bir insanmış da hani bir yerde iki laf etsek, böyle espriden epriye koşacakmış, kahkahalar havada uçuşucakmış gibi bir intiba bıraktı bende. seviyoruz kendisini... * *
sakin olmam lazım diyen ama sakin olmaması gereken eleman. (bkz: böyle devam)
giyim sponsoru reeboktır.
demir demirkan, aylin aslım, koray candemirin dışında aslıya da klavyeyle eşlik etmiştir zamamnında.
The Crow hayrani , guzel dovmelere sahip muzisyen.
güzel şarkıları olan müzisyen.
sozleri cok guzel olan fakat melodi acısından birbirine benzeyen hatta aynı melodilerden oluşan bir albume sahip bu kişinin canlı performansı izlenilesidir. daha sert daha guzeldir. 2006 zeytinli rock festivalinde sahneye kusmustur ayrıca * ikinci albumunun daha da sert olucagini soylemistir kendisi.
Kendisini görmeden önce şarkılarını kız arkadaşım sayesinde ezbere bildiğim,mükemmel bir soundu olan müzik altyapısı ile beni bitiren tek rakibinin Richard Clayderman olduğunu söyleyen manyak ve ötesi olan harika insan.Ayrıca Rock n Coke' un en iyi sahne performansı seçilmesi gerektiğini duyduğum nacizane insan.
sözlükte birçok kişinin soyadını çepkin olarak yazdığına şahit olduğum süper adam. çepkin değil arkadaşım cepkin. nedir bu baştaki c harfini ç yapma inadı.
The Crow ve Brandon Lee hayranı başarılı müzisyen .
rock müziğine yeni bir soLuk getiren şarkıcı.. şarkıLarı güzeLdir.. fakat bazı eksikLikLeri göze çarpmaktadır.. bu eksikLikLeri iLeriki yıLLarda gidereceğine eminim.. sahne performansı kraLdır.. robotik haraketLer ve gaza getiren vokaLi iLe seyirciyi hemen yanına çeker..

ayrıca hayko cepkin; zamanında beşiktaş tribünLerinde * davuLcuLuk yapmıştır.. *
rock n coke 2006'da en çok eğlendiren şahsiyet. *
şarkılarını severek dinledıgımız rockcı.
Sadece iğrenç müzikler yapabilen tek insan.
hiçbir şekilde haykoyu sahnede canlıizlememiş bir yığın insanın sağdan soldan duyduklarıyla "canlı performansız süpermiş gııız!" yaygarası yaptıkları solo albüm sahibi klavyeci havuç.

doğrudur...
kendine bir imaj yaratmış ve bu imaj doğrultusunda kendine bir izleyici kitlesi oluşturmuştur.

fakat demir demirkanın klavyecisi olmasından ve benim de demir demirkana duyduğum hayranlıktan dolayı kendisini defalarca sahnede izlemiş birisi olarak söyleyebilirm ki canlı performansı klavyede iyi fakat solo bir şeyler çıkartmaya çalıştığında bir an kuşkulandım ve yanımdaki arkadaşla şu diyoloğa hasıl oldum

+ özürlü mü lan bu?
- yoo
+ e niye özürlü taklidi yapıyo o zaman?
- abi adam şarkı söylüyo
+ oülum türkçe bilmiyo bu?
- e idare et be abi
+ ha iyi

yarım yamalak türkçenle söylediğin şarkının akabininde yaptığın özürlü taklidine rağmen arada demirin hatrı olmasa dinlenmessin hayko
mtv lansman party de izleyenleri koparmıştır kendisi.
(bkz: son kez)
müziğini sevdiğim, sesini sevdiğim, böğürmelerini sevdiğim akşam konseri olan şahane adam.
canlı izlenmesi bambaşka olan nadir müzisyenlerimizden biri.