bugün

çaylak olacaktır efenim.
bazı entrylerinden anladığım kadarıyla durumu "üstlenerek yansıtma psikolojisi" ile açıklanabilir. bir de askerlik yapma korkusundan dibi düşecek korkarım bir gün.
garibandır, bir put kadar aklı da yoktur azizim!...
küçük emrah.
19 mayıs'ı ayin sanar. Kemalizmi de din sanar. Alın şunun elinden klavyeyi.
türkiyenin havasını tüketmeye hakkı olmayan insan müsfettesi.
umarım hayatın sillesini gerçekten yememiştir, mübalağ yapıyordur diye dilediğim hoşgelmiş yazar.
(#15620685) ''kendi inançlarına göre yaşamayanları dövebilirler.'' buda adanalıların zoruna gidebilir.
biz onu sadece ırkçı, faşist bir kürtçü zannederdik.
(#15622543) nolu entry ve (bkz: açtığı sevgilisinin farklı tatlar almasını hoşgören erkek) başlıkla anlaşıldığı kadarı ile godoşluğu yaşam felsefesi belirlemiş. bakın şunları yazmış:

--spoiler--
sevgilisini gerçekten seven, kendi kusurlarının farkında olan, kendinden önce sevgilisinin tatmin ve mutluluğunu düşünen, modern ve anlayışlı erkektir. her kızın hayalidir. örneğin penis boyu kısa bir erkek, sevdiği kızın cinsel tatmine ulaşması ve o kızın mutlu olması için büyük penisli başka bir erkekle cinsel tecrübe yaşamasına izin vermelidir; veya "hep aynı yemek yenmez" misali veya "hep aynı yemek can sıkar" misali hep kendisiyle birlikte olduğunda sevdiği kızın sıkılacağını ve kendisini aldatacağını bilen dolaysıyla bunu baştan engelleyen, herkesin mutlu olacağı şekilde organize eden ilerigörüşlü, aydın erkektir.
--spoiler--

sonuç: birisi bunu fena halde kandırıp, godoşluğu, gavatlığı iyi bir şey diye öğretmiş anlaşılan.
sapına kadar erkektir*
saçları erken beyazlayan adamdır..

halıyle dıp boyası da gelendir..
silleyi yemiş, yemiş ama doymamış sanırım. provokatör.
"haklı olarak ugradıgı taciz" diye bir cümle sarfetmiş beyin özürlü yazarımız. bi gün karısına kızına da haklı tacizler diliyorum.
kendini hiç mi hiç sevmiyorum ne hali varsa görsün.
şakirt.
(#15800675) kabız şakirt.
yazanlıktan derhal çıkarılması gereken ahlaksız.
uludağ sözlügü atatürk e hakaret etmek için kullanan, yönetimin önlem alması gereken varlık.

hayatta bir sey yemiş ama ne olduğunu ben yazmayacağım.
(bkz: hayatın sikini yemiş adam)
dulkadiroğulları'nı kürt sanan yazar!
kürt yazarlardan biri daha.
şeyh siki yaladığını itiraf etmiştir. üstelik din taciriymiş.

--spoiler--
tamam ben şeyh siki yalıyorum ve din tacirliği yapıyor olabilirim...

(#15856142)
--spoiler--

bu yaptığı işten dolayı kınıyoruz kendisini ve şeyhi.
liseli olduğu çok açık ve net olan yazarımsı.
sen gel lise'de gördüğün tarih dersi ile kosova ve kürdistan'ı karşılaştır sonra "sana kapak olsun" diye cümleler yaz.
adama götüyle gülerler götüyle.

not: sen bunun gibileri aldığın sürece daha çok beklersin zall kalitenin yükselmesini.
not: burda lise'de kosova ve kürdistan hakkında tarih dersi verdildiği yazılmamıştır. lise seviyesi'nde olan tarih bilgisi ile tartışmaya çalışan yazarımsı eleştirilmiştir.
(#15869476) adam hala "yok bölmediler mi yok hede hödö" diyor lan.
haberi de yoktur şimdi bunun kosova'nın zaten devlet olmadan özerk bir bölge olduğundan. *
(#15869674) tamam hafız sen haklısın ben karacahil'im.
(#15869723) kendisinden eğer kırdıysam özür dilediğim yazar.
olur hacı böyle anlaşmazlıklar önemli olan sonuçta dost kalabilmek.