bugün

dexter gibi olmaktır.
üniversiteye kadar vardı ama ayrıldık sonra. istemedim artık onu. Ara ara gelir hala ama giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir.
lise birdeyken nöbetçi sürekli gelip müdür rıfkıyı çağırıyor derdi. ama bizim sınıfta rıfkı diye biri yoktu. nöbetçi artık işin bokunu çıkarınca bizde başladık rıfkı da rıfkı. hoca zor bir soru sordugunda "hocam rıfkı cevabını biliyormuş"lar, oğlum konuşma diyince "hocam rıfkı konuşturuyor"lar... adeta rıfkı sınıfın favori kişisi oldu. hoca sınıf mevcudunu sayıp yirmi sekizde bitirince bir arkadaşımız çıkıp "bir de rıfkı yirmi dokuz hocam" derdi. güzel günlerdi. özledim seni rıfkı...
kişinin yalnız zamanlarında kendisiyle konuşmasıdır. Psikolojik açıdan yararlı bir eylem olduğu da tespit edilmiştir.
sonuçları kişiye bağlı olan arkadaşlık.
küçükken vardı, edinmemiştim kendi kendine vardı fight club'daki gibi tanışmadık ya da ben hatırlamıyorum.
büyüyünce terk etti beni. bazen keşke geri gelse eski günlerden konuşsak diyorum.
yalnız durumunda ortaya çıkan durumdur. kendi kendine konuşmanın bir sonraki evresidir. geçilmesi önerilmez.
Şizofreni veya üç harfliler durumu.
belli bir yaşta, özellikle ailenin tek küçük bireyi olan çocukların gerçekleştirebildikleri, aşırıya kaçmadığı sürece de normal karşılanması gerekli olaydır.
Bizim gibi kafası kırık bireylerde sürekli rastlanan bir olaydır.
Heladan uzun süre çıkmayan insanların edindiklerini düşündüğüm arkadaştır. Kıskanırım kendilerini hakkten.
görsel
(bkz: olric)
çocukken vardı ama izmir örnekköyde ayağı bir kayaya sıkıştığı için yaklaşık 13 senedir orda aynı durumda kayanın yerinide hatırlıyorum hayali olduğu için ölmemiştir ama umarım bir gün çıkarırım ordan.
görsel
hiç hayali arkadaşım olmadı ama hep kendi kendime konuştum. manyak mıyım? deli misin tabii ki.
(bkz: i see dead people)
kötü bir şey, sizi gerçeklikten kopartır.
(bkz: şizofreni).
güzel bir şeydir. sabah akşam onunla dans edersiniz.
Ruhi'dir benim adım, hiç çıkamam evimden. Dostlar uydururum hayali, mutluyumdur bu yüzden. (bkz: istasyon insanları)
son 4 yıldır yanımda teşekkürler bebeyimm.
(bkz: allah)
(bkz: cinler)
(bkz: melekler)
(bkz: periler)
görsel