bugün

artık gına getiren sevgililer günü başlıklarına bir tepkidir.
sevgilisi olmayan insan sözüdür.
yalnız bir yazar söylemidir.
Sevgililer gününün kendi günü olmadığının dışa vurumudur ya da sevgilisiz bir insanın verebileceği tepkilerdendir.
sevgilisi olan insan sözüdür.
Yalnız bir spermin feryadıdır.
son zamanlarda bal deresi reklamları kadar can sıkıcı bir başka şey de bu gündür.
sevgililer günü için indirim yapmış olan mağazaya akın eden müşteriler yüzünden bunalmış mağaza çalışanı feryadı.
haklı bir tepkidir, muhtemelen yalnız yazar söylemidir.

-13 şubat ta sevgilisi olsa mesela bu yazarın 14 şubata yalnız girmese ve sevgilisi ona hediye alsa acaba aynı şeyi ozaman da söyler mi diye de meraklar içerisinde olduğum durum.
halk hareketine dönüşebilir..
Yalnız yazardan çok yalnız edebiyatından hatta ondan da öte 14 şubatla taşşak geçmenin komik olduğunu sananlardan bıkmış yazar söylemidir . çünkü kendisi sosyal paylaşım sitelerinde Şubat'ın ilk gününden beri " sevgililer gününde kendime sevgili alırım artık " , " 14 şubat'ta hediye kabul edilir " , " 14 şubat'ta sevgilisi olmasını isteyen kim ki ? " gibi saçma sapan dışa vurduğun duygularına sıçayım denilesi insanların yazdıklarını okumaktadır . Gece yatmadan önce Allah'ım keşke her insan evladına birer beyin verseydin deyip Allah'ın işine karışmayı bile göze alır bu yazar olup bitene sinirinden .
az önce camı açıp üst komşuya haykırdığım cümledir. amk salağı bu saatte ne yapıyorsa balkonda.

edit: hayır kardeşim ayarı yedikten sonra ne diye silersin ki sen entry'ni? anlamıyorum yani.
çok doğru ve yerinde bir sitem cümlesi.
(bkz: bu bir tepkiydi aslında)
Dedemi hatırlatan sözdür.
kıskançlık sözüdür.
Havanın çok soğuk olmasından dolayı odamda haykırdığım cümledir. kendi kendime. öylesine. yalnızlık işte.
sadece erkek veya kadına karşı aşk hissinin olacağını düşünenlerdir.
(bkz: yazarı biraz daha kibar olmaya davet etmek)
haklı olan isyandır.

(bkz: neden bi içki almıyorsun)
insanın küfür etmek istediği anlarda 14 Şubat'a denk gelip sinirini 14 Şubat'tan çıkarma şeklidir.
birçok kişinin ağzından alınan laftır.
(bkz: 15 şubat sevgilisi olmayanlar günü)
güzel bir özlü söz.
ben de sikeyim lan!
amk ergenleri siktir gidin sevişin ne işiniz var sözlükte!
ben de dahil olmak üzere yalnız kalplerin kullandığı mükemmel söz.