bugün

görsel
vedat milor ile adana lezzetlerini tatmış hatun.
burak sağyaşar gibi kazmanın çatır çutur götürdüğü fazlasıyla taş hatun.
burak sagyasar'in götürdüğü hatun. oğlum çok acıyor kalbim. cidden moralim çöktü.
oyunculuğu berbattır. kamera önünde amatör bir oyunculuk sergiler. ne sesini doğru düzgün kullanabilir ne de vücudunu. ekran yüzü tabiri tam bu kızımız için kullanılır.
aşık olduğum hatun.

burak sağyaşar adlı kazma ve boş insanın götürdüğü dişi.

(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
hoş hatundur.
taş hatundur.
makyaj ve silikonun vermiş olduğu yetkiye dayanarak kendini seksi ilan ediyor. mobilden görüntü ekleyemedim için fotoğrafını koyamadım. makyajsız halini bi görseniz o erekte olmuş zombi çükünüz burma tatlısına döner..
güzelliği ile dikkat çeken oyuncu.
Değişik bir hatun. Çok Güzel değil ama kesinlikle çekici bir yönü var.
Sevimli ve güzel bir bayan.
hayatım boyunca ilk defa bu kadar genç ve güzel bir kadınin adinin hatice oldugunu goruyorum.
2001 yılında türkiye 3. sü olarak girdiği miss europe yarışmasında 4. sırayı alarak gururumuz olmuştur kendisi.
Cogzel kadın.
Klasik Türk Kezban tipi hatun. Hatta kendisine Kezbanların stil ikonu diyebiliriz. Ne bilim saçı, tarzı , tipi çok kezban ya. Hatta adı Kezban olsa Hatice'den daha çok yakışırdı. Sıradan ötesi, oyunculuk zaten fevkalade tırt.
ekranda gorundugunun aksine zayif celimsizdir. makyaj guzeli olmakla beraber gocasi ölmüs avrat gibi fosur fosur sigara icmesi ile ünlüdür .
Ben bu kariyi cok begeniyorum be.
Manken, oyuncudur.
Allahım beni affet sivrisineğe benziyo suratı..
Tövbe tövbe
Cok cekici bir kadın.
Cok guzel degil ama cok cekici.
hem güzeldir hemde çekicidir.

çok hoş bir surata sahip. gülmek ona çok yakışıyor.
çelik töre klibinde oynamış güzel hatun.

görsel
"insan değil bu, sanki bir melek" cümlesinde bahsedilen hatun kişisidir.
makyajsız hali;

görsel
kurtlar vadisinde oynarken güzeldi. zaten en son o zaman gördüm.