bugün

Bir defa sevgilimin nane limon girişimi olmuştu.
Mutfaktan gelen seslere gidip bakayım dedim. Bir elinde maydanoz, diğer elinde limonla yakaladım.
Başka sözüm yok hakim bey.
hasta olan sevgilisine çorbayı (imkan yetersizliğinden) yapamayan ama dışardan alıp iş yerine kadar götüren erkeğin bir üst seviyesidir.

ikisi de bebektir. yumoştur.
adam gibi adam olan erkektir gel gelelim bunu suistimal edip bir sonraki dozda daha büyük şeyler bekleyen kız sayısı da az değildir.
Allahım bu güzellikleri yaşamadan öldürme beni.
ne güneşler doğuyor ya rab.
ne var yani hasta sevgilimize de corba yapamayacaksak.
blenderim nerede benim.
yengeç erkegi boyle buyurdu.
hasta olsun olmasın, o istesin her türlü yemeği yaparım...ama yok ki :(
değil çorba, evini temizledim, ayakkabısını bağladım.
bunu sadece bir kişiye de yapmadım. sonuç mu ilk zora düştüğümde terk ettiler.

sonuç: siz yine de çorba yapın.
annem hastalandığı ve günlerce yatağa mahkum olduğu vakit 'kolları sıvayıp' mutfağa girmiştim lise yıllarımda. böyle birşeyin vesile olmasını istemezdim ama bana sağlam bir tecrübe olmuştu.

şimdi yakınımda kim hastalansa en ufak bir tereddütüm olmuyor. Böyle anlarda birilerine şifacı olmak bana da yarıyor.
Yemek yapmayı bilmiyorum ama eşim hastalansa değil yemek evin bütün işlerini görürüm.
genelde annelerin arpaşehriyeyi kaşıkla ağzına verdiği masum çocukluk anılaran götüren hareketler ki sevgiliye de helal olsun.
genelde annelerin arpaşehriyeyi kaşıkla ağzına verdiği masum çocukluk anılaran götüren hareketler ki sevgiliye de helal olsun.
On numara corba yaparım hatta komşuların tarif istediği bile olmuştur ama bize denk gelen hasta kızlar, çorbayla iyileşecek türden değildi maalesef.
Nikâh basılmalık erkektir.
dibine fiziksel şiddet uygulattırıyordur.