bugün

bir dizi dünya adlı sözlük dizisi'nin senaristi olan yazar.
twitter'da fink attığından olsa gerek ösym'nin sonuçları açıklamasına rağmen tebrik mesajı atmamış yazardır.

hadi biz neyse de üniversiteyi yeni kazanan arladaşlar darılır, haşmetciğim.

bu duyguyla nasıl kayıt yaptırsınlar?

esirgeme bir mesajı kuzulardan
mesajini okuyunca bi aydinlanma geldi kendimi ibadete verdim.
güldüren mantık hatasıdır. haşmet'in neresi doğru ki? evet.
olm bu adama laf etmeyin lan arada güzel güzel mesajlar atıyor hal hatır soruyor diyerek görmezden geldiğim mantık hatasıdır.
inanılmaz mantık hatasıdır. madem olcay ile ergen dostlarını ziktirecektin, neden hikayenin sonunda hepsini ipne yapmadın. gerçekten ayıpladım.
haşmet kardeşimin kendine özgü çılgınlıkları, kendi içinde çelişmeleri ve dalgalanmalarıdır.
sevgi pıtırcığı ...
haşmet bırak bu işleri.
boş yere adamı heyecanlandırıyor o kötü yoksa niyeti iyi eyvallah...
kendi adıma teşekkürler ettiğim kibarcık yazar.
Biraz önce mesajı yanıtladığım arkadaş .
Teşekkürlerimi sunduğum yazar.
Önceden önemli günlerde mesaj atan yazardır, artık hafta başlarında ve hafta sonlarında da mesaj atmaya başlamış,

Korkarım ki, yakında yatarken iyi geceler öpeceğine kadar gidecek bu iş?

Şaka bir yana iyi bir yazardır.

Haşmeti'min ibriktar'ına not: Geceleri çıplak yatıyorum bilgine, hayır ben uyarayım da sonradan niye böyle olduk demeyelim sigaralarımızı içerken.*
duzgun karakterli yazardir.
Anlam ve onemi olmayan bi gecede mesaj atarak kendisini gene hatirlatandir. Bayram degil, seyran degil hasmetcigim beni niye optu olduk.
iyi geceler mesajı,yeni yıl mesajı,önemli gün ay mesajı.. hiç sektirmeden atan,teşekkür borçlu olduğumuz troll'dür kendisi. *
belirli günler ve haftalara "hafta başı"nı da dahil etmiştir.
şimdiye kadar bana en az 70 defa mesaj yollamıştır birine de cevap vermedim. amacı nedir anlamıyorum... neyse hayırlısı olsun belki ben nik altına hiç yazmadım diye bozulmuştur yazayım bari.

kolay gelsin ibriktar.
problemleri olan yazar. her saat başı kutlama mesajı atıyor. evet.
beni boşu boşuna heyecanlandırmış yazardır. hiç olmasaydı daha az üzülürdüm.
adile naşit in kayıp çocuğudur kendileri. iyi geceler sana da kardeş.
herkese nasıl mesaj yolladığını anlayamadığım yazar. teker teker uğraşıyor mu yoksa bir tıkla herkese göndermenin bir yolu mu var? varsa ne ala, ama yoksa ne diye uğraşıyorsun birader herkese teker teker mesaj yollamaya? hayır yani ben kafaya takıyorum "adamın işi gücü yok mu? ne boş zamanı var bea" diye.

inan kızdığım için değil ama merak ediyorum. amacın ne dostum?! *
güzel dilekleri için kendisine çok teşekkür ettiğim yazar.
ellerinden öptüğüm, yazar kişisi.