bugün

galatasaray teknik heyetinin geyikten sorumlu yöneticisi. hep çalış çalış olmaz tabi...
brezilya ya attığı golle hafızalarda yer edinen eski galatasraylı emektar futbolcu.
görsel
görsel
görsel
görsel
akıllara hep brezilya- türkiye maçını getiren kişidir.
türk futbolunun yetiştirdiği en yetenekli futbolculardan biri. nerden bakılsa adanalı olduğu anlaşılabilen bir insan. adana agresifliğinin yanında adana insanlığı, merhameti gözlerinden okunur bu adamın. futbolu erken bıraktı. şimdi ise parladğı ama devamında da harcandığı takımda antrenörlük yapmakta.
türk futbolunun yetiştirdiği en yetenekli futbolculardan biriyse, ben böyle türk futbolunun içine sıçarım afedersiniz. tamam iyi oyuncudur, zamanında çok iyi işler yapmıştır, fakat bir tanju, rıdvan, aykut, sergen, hakan şükür değildir, hiçbir zaman da olamaz. o yüzden hep ikinci sınıf bir futbolcu olarak kalmıştır, öyle de kalacaktır.
adını peş peşe söyleyemediğim futbolcu. bi süre sonra haşan sas gibi oluyo. niye peş peşe söylüyorum onu da bilmiyorum.
aşırı hırslı değil hafif yollu çirkeftir. dünya kupası'ndaki kel adam olarak kaldı hafızalarda. sonrası pek net değil.
meksikada tanınan iki türkten biridir. diğeride tarkan. gittim gördüm, şahit oldum. malum dünya kupası.
bir maçtan önce tribünlere bakıp "bu ne abi tıklım tıklım boş." esprisi hala akla geldikçe güldüren, "bir tane top var fazla olsa valla verirdim diyerek" topla fazla oynayışını savunan "speak lan kaptan" sözüyle karın ağrıtan "mondragon bi sürü mum yaktın gene bir şey olmadı" diyerek güldürürken düşündüren 2011-2012 sezonunda yedek kulübesinde fatih terim'in yanına gerçekten yakışacak olan gerçek galatasaraylıdır.
sibel şaş ile evlidir.
bir ara kampta idmana çıkmak yerine paso içeride kondüsyon bisikletinde takılan lincoln'e "lincoln? tour de france?" diye çıkışması vardır bu muhteremin ki hala hatırladıkça gülerim. çok yaşa hasan'ım.
antrenman sırasında lincoln'ü düşüren takım arkadaşına ' oğlum daha parasını ödemedik sert oynamayın lan ' diyerek herkesi güldürmüşdür zamanında. komikdir ama maç esnasında delirir.
bugün doğum günüdür.
hagi doğuyor bir şey yok ben doğuyorum auuuuvvvvv!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=heO3T3D_iGk
doğum günü çocuğudur .

hep bizimle kal...
11 numarayı bana sevdiren, komik ve deli olan eski galatasaraylı futbolcu.
her zaman ac milan ile yapılan ve 2-2 sona eren şampiyonlar ligi grup maçında attığı kafa golünün ardından, kelini tokatlayarak gerçekleştirdiği gol sevinci, 14 mayıs 2006' da, tüm olumsuzluklara rağmen kazanılmış haklı bir şampiyonluğun ardından ali sami yen stadyumu' na döktüğü gözyaşlarıyla hatırlanacak, şimdinin galatasaray antrenörü.
doğum günü kutlu olsun.
orduspor'a kiralanmış az önce kap'a bildirilmiştir.
ağlayınca adanalı efendimis e benzeyendir.
http://galeri.uludagsozlu...asan-%C5%9Fa%C5%9F-80991/.
Saha dışınca çok komik ve sakin ama saha içinde canavara dönüşen galatasayarın unutulmaz sol açığıdır.
bu adam galatasaray'a aşık ya mükemmel bir adam. bugünkü bursa maçındaki baros'un golünden sonra fatih terimle bir sevinişi vardı ki sanki barcelona'ya gol atmışız gibi.
galatasaray taraftartarın ''hasan şaşım hasan şaşım fenere girsin başın'' diye tezahüratta bulunduğu kel kafalı futbolcudur.ayrıca adana doğumludur ve agresif yapısı ile tanınır.
En buyuk aslan yureklerden birisidir. Takım olmak nedir aleme gostermistir.
hayata geliş amacı; her boka itiraz etmek olan çirkef insan.