bugün

dönüşü muhteşem olan dizi.
Türü severler için Dexterdan sonra daha iyisi olamaz sanrısını üç beden büyüğü olarak yıkmış dizidir, duyurulur.
2.sezonun çıktıgını sözlükten ögrendigim,dogrudur
ikinci sezonda sınırlarını bir hayli genişletmiş dizidir. görüntü kalitesi, kurgu, oyunculuk adına Türkiye de sittin sene olamayacak kalitede üst düzey dizilerden biridir.
ikinci sezonunun dördüncü bölümü beklenen dizidir.*

--spoiler--
lecterin yaptigi yemekleri gordukce yamyamliga iten dizi.
--spoiler--

cidden lecter yemek yapmayı ve yemeyi, sanki sanat icra ediyor inceliğiyle sunmaktadır.

will karakteride oldukça başarılıdır. tavsiye edilesi dizilerdendir.
umarım bir densizin uyarlama hevesine girmesine sebep olmaz. etli kurufasülye, karnı yarık, koşun koşun size mantı yaptım diyen bir hannibal.
mein teil dinledikten sonra hannibalı izlemek yamyamlık nedenidir.
2. Sezonuna şimdi başladığım ve efsane ötesi dizidir, geceleri rüya görmeme sebep olur.
2. sezon 5. bölüm için söylenebilecek tek şey vardır.

--spoiler--
it s hannibal bitch
--spoiler--
şu an itibariyle dizisini izlemeye başladığım dizidir. gerçekten kaliteli. özellikle hannibal karakteri çok etkileyici olmus. matrixteki molfisinde oynaması ayrı. çokta kilo almıs kereta
efsane dizidir. sürüklenmekten yorulur ama bırakamazsınız.
Kendini yüzlerce defa izlettiren seridir.
Yorum yapılamayan dizidir. Eleştiri yapılamaz, üzerine şu saçma oldu, böyle olsaydı daha iyiydi denilemez.

Çok süper, çok şahane, 10numara dizidir.

Yemekler ve sunumlar ise tam bir sanat. Mads mikkelsen artık bir efsane.
(bkz: hannibal lecter)

gercek bir idol.
son donemlerde ki scherlock dan sonra en iyi dizidir.
izlemek için yürek yemek gerek. hannibal sık sık yiyor. adam efsane, kim şöyle cinayet işleyebilir lan:

görsel
romalıların sırf yarattığı terörden kurtulmak adına tanıdıkları kültürlerden yeni tanrılar bulup,* onlara yeni tapınaklar dikerek yalvarıp yakardığı kartacalı komutan.
sabahın köründe, aç karnına izlenmemesi gereken dizi.
Bölüm itibari ile, acaba günahına mı giriyoruz adamcağızın demedim değil.

On numara dizi. Başka da bir şey yazılamıyor zaten.
Kendine özgü senaryosu ve yetenekli oyuncularıyla tam bir başyapıt. Yeni başlayanların söyleyeceği tek şey bunu daha önceden nasıl fark edemedimdir.
yayından kaldırılmaz ise çok değişik şeyler yapacağım gerçekten tütsülenmiş ttnet çalışanı böbreği yemek istiyorum beni kurtarın.

"Günahlarından arındırmak için senin götünü buğulama yapacağım belki uzun zaman sonra tepside bir araya gelirler kahpe." -who the fuck is justin bieber lecter.
david tennant ne zaman geliyor diziye onun için başladım sayılır adam ortada yok.
adı oyun adına benzeyen, lecter önadlı karakterdir.
2 sezon 8. bölümüyle bambaşka boyutlara ulaşmıştır.

--spoiler--
en başından beri izliyorum ilk defa korktum dizide kalbin kuş olup uçmasıyla.
--spoiler--
7 sezon olarak tasarlanmış dizi. fakat nbc reytinglerinden memnun değilmiş ve bu sezon yayından kaldırabilirmiş. ulan zaten böyle bir dizinin nbc'de yayınlanması garip.

eğer nbc kaldırırsa hemen bir kablolu kanal havada kapmalı. hbo, showtime, amc, fx, starz hepsine de yakışır bu dizi.