bugün

benim icin artik musette'nin annesi olmaktan öte gitmeyen yazar. evet yazar. ablam degil.
sözlüğün hanım ağası. gayet sevilesi bir yazar.
daha yeni tanışmama rağmen bana da o abla hissiyatını veren insandır.

hakkında bu kadar şey yazılınca ben de bir şeyler ekleyeyim dedim ama ne diyeceğimi bilemedim ilk başta şimdi farkettim ki kendisi o kadar ehil biridir ki bence kesinlikle moderatör olmalıdır. eminim bundan. kesinlikle sozlugun kalitesinin artması için kendisinin moderatör olması lazım.
hakkında bu kadar entry girilince doğumgünü sandığım yazardır.
yazdığım bir yazı üzerine gönderdiği mesaj ile tanıştığım ve tanışmaktan büyük keyif aldığım ablam.
hem olgun, hem eğlenceli olmayı bünyesinde barındıran; öncü, yenilikçi ve aydın fikirleriyle ölümsüz gençliği yakalamış, saygıdeğer bir yazardır.
kendisine özel msj ile sorduğum bir soruya kibarca cevp verdikten sonra ablası diye bitiren kişidir msjını. sıcakkanlılığı çok hoşuma gitmiştir. teşekkür ederimdir.
"gitme bir yere, amazonlar gibi savaşalım" diye yüreklendiren yazar. dostluğunu sonuna kadar sunan, kucak açan çok özel insan. takdir ve destek duyguları gelişmiş, kişiliğinde kıskançlığın zerresini barındırmayan, aşmış, çok şeyi aşmış, çok değerli insan.
insanüstü biri.insan değil sanırım zaten, başka türlü birşey. o da benim tabirimle arkadaşlık öğretmeni. e bize düşen se, onun öğretilerini uygulamak olacak. gerçek insanlara sımsıkı sarılmak olucak. hep yaptığımız ve her seferinde daha çok kırıldığımız gibi. kırılıp, yıkılıp, yeniden ayağa kalkmak olucak. aslan marka, altın tesbihli hanımağam bana, bunu, üstelik çok kısa zamanda öğretti işte. bir de bana incelikler yüzünden şarkısını anımsatıyor nedense. * *
farklı bir açıdan yakın çıktığım yazar kişisi. güzel sözleri için teşekkür ederim. yok yani özel mesajdan da ettim. ama buraya da yazalım ki millet ne olduğunu görsün bu insanın. "hmm kimmiş ki bu?" desin ve entrylerini takip etsin, bilgilensin, birşeyler kapsın.
özel mesajlarını canım, bitanem gibi kelimelerle bitirmesi insanı sobanın yanında mayışan bir kedi haline getiriyor. hayır hiç yüzünü görmüşlüğüm de yok ama nedense bana canayakın, anaç bir insan izlenimi veriyor ve sözlüğün ablası sıfatını hakediyor. izlenim, nick uyumu da olabilir.
esrarengiz olmayan abla, sadece abla. *
bir zamanlar yılan hikayesi dizisindeki bir karakter gülsüm nam-ı diğer hanımağa
yazılarıma ilk olumlu görüşü beyan ederek beni motive eden yazar arkadaşlarımızdandır.
ruhu genç yazar arkadaşımız. kendisini çok seviyoruz. gerisi hikaye. ayrıca ekşi'de sol framede görünce korktuğum...
bugun annelik sevincini tatmasinin yildonumu olan melek. en iyi arkadasimi dunyaya getirdigi icin elleri opulesi ablam. iyi ki varsin.
iki cümlesi ile benim mutlu eden yüce insan . *
sözlüğün en güzel ablalarından. dışını görmek nasip olmadı ama içini görmek için kurduğu iki cümleyi okumak yeter.
beni çok mutlu etmiş, yüzümde güllerin açmasına sebebiyet vermiş büyük insan.
son entryleri devamlı eksi oy alan yazar..niçin yaptıklarını anlamıyorum asla, çünkü annemin ölümü ile ilgili entryme bile eksi oy verilebiliyor.işte bunun için anlamıyorum.
boşvermesi gereken yazar. ona yürekten artı verenler var onu bilmesi yeterlidir. ne olmuştur yani üç beş dingoz eksi attıysa.
canım yazarımdır. yaralı ruhlara ilaçtır. o bambaşkadır.
güzel , okunabilen entrylerin sahibi.*
kalbimin kızıl saçlı bacısıdır, ki eltim olur kendisi.
ansiklopedilerdeki tek karşılığı fenomen olan yazardır.

Tam bir pozitif enerji deposudur. Bir "boşver" demesi bile yetmektedir. Müdavimiyiz efendim, severek takip ediyoruz.