bugün

ilk çıktığı zamanlarda kameralar karşısına çıkan oğlunu, "kardeşim" diye tanıtan, imaj uğruna çocuğunun psikolojisini hiçe sayan sayın bağyan.

ayrıca kütük gibi bile dans edememektedir.
muntazam pop müzik sanatçısı.
gülşen, demet akalın ve türevlerinin yolunu açmış olsa bile daha sonrasından aralarından sıyrılıp büyük bir değişime imza atan ve böyle eskisinden de başarılı olan showgirl.
baston yutmuşçasına ruhsuz görünen bütün o maskülen kadınalrın birer birer stara dönüşmesi ve seksi ünvanı falan alması bizim gibi gerçek kadınlar ve gerçek dudaklarla tanışmış adamlar için acı verici bir ironi malesef.. hande yener o bastondan bir düzine yutmuş gibi görünüyor.

(bkz: şarap gibi kadınlar)
(bkz: ayşegül aldinç)
(bkz: liz hurley)
(bkz: türkan şoray)
yeni albümünün çıkmasıyla birlikte, promosyon sağolsun her yerde duyduğum isim.
idolü madonnadır. **
öyle ki kibir klibinde*, kibirin soundlarında madonnayla ufakta olsa benzerlikler görülebilir, ama ben bunu yadırgamıyorum aksine hoşuma gidiyor, çünkü bu handeye yakışıyor! *
en kısa zamanda avrupada ortalıgı karıstıracak olan,türkiyenin en başarılı pop müzik sanatçısı. (bkz: kibir)
yeni saç kesiminden sonra sokakta falan görürsem yürrrrrüüüüü de ense traşını görelim demek istediğim kadın sanatçı.

ayrıca yerli madonna olmanın ne kadar basit bir şey olduğunu göstermiş kadın şarkıcı.baştan eller havya şarkılar yap tikinin en önde gideni ol,sonrada elektronik müziğe kay sesin belli olmasın.deli kızın çeyizi gibi şeyler giy.tamamdır.

acı veriyor gibi acayip kro bir klibi unutmuş değiliz yemezler hande hanım.yemezler hadi naşşşş *

edit:yeni saç kesimi derken makinaya konuk olduğunda kısacık besleme saçı gibi bir saçtan bahsediyordum.bunla yetinmeyip üzerinde musambadan bir kıyafet vardı.
giderek saçmalaşan şarkı sözleri,müzik,dans,saç baş..
türk pop müziği'nde ajda pekkan'ın varisi olabilecek tek isim. superstar'lık ajda'dan sonra bir ona yakışır.
muazzam bir dönüşüm geçiren ve diğerleri gibi 'göğüs' 'bacak' açmak değil de, şarkısını söylemek isteyen duruşu ile indie, rock ve new age tarzında şeyler dinleyen birisi olarak gönülden tebrik ediyorum. makina'da garson sevgilisi olduğunu anlatırken o kadar duru ve komplekslerden arınmış bir şekilde konuştu ki, hayran kalmamak elde değil. umarım böyle kalır ve kendisini geliştirmeye devam eder.
parayi basip armin van buuren ile calismasini onerdigim kisilik.
günden güne marilyn manson 'a daha çok benzeyen şarkıcı.
şimdiye değin;

senden ibaret (2000)
hande extra (2001)
sen yoluna ben yoluma (2002)
aşk kadın ruhundan anlamıyor (2004)
apayrı (2006)
hande maxi (2006)
nasıl delirdim (2007)

albümlerine imza atmış olan ve pop müzik adına ülkemizde düzgün şeylere imza atan; sanatçı.
kibir klibinde arkasındaki dansçılarla bir türlü uyum içinde olamayan ama şarkılarını beğendiğim şarkıcıdır.
"pilates insanın yüzünü uzatıyormuş" iddiasında olan bir zat-ı muhteremin, bu iddiasını örneklendirdiği kişi. *
tam gözümüzdeki bayağı popçu imajından sıyrılmış, kendini yeniliklere açmış, geliştirmiş, türkiye'de dans müziği yapma çabasıyla -bence gayet başarılıydı da- bir ilke imza atmıştı ki az önce kanal d ekranlarında sabahların sultanı, seda sayan'a konuk olduğunu görmemle bende büyük bir hayal kırıklığı yaşatmıştır. alt yazı olarak da hande yener'in babası ve üvey annesiyle neden görüşmek istemediğini sadece bu yayında seda sayan'a anlatacağını geçtiklerinde bi kere daha anladım ki eşeğe altın semer vursan eşek yine eşek. öyle yabancı yönetmenlerle, avrupai kliplerle olmuyormuş. dışardan bakıldığında tanınamaycak bir değişiklik geçirmiş olmasına rağmen içerden bakıldığında yine o sıradan türk popçu. sabah programlarında kendini gösterip, özel hayatıyla sansasyon yaratma, gündemde kalma çabalarıyla petek dinçöz'lerden, hakkı bulut'lardan bir farkı kalmamıştır. ee be hande eskiden yapsaydın diyecek söz olmazdı ama şimdi farklı olmaya, fark yaratmaya çalışırken neden bu basitlik.
popçularımız arasında dünya pop müzik endüstrisine en teğetimsi geçebilen şarkıcı. elektronik müziğin en basitinin altyapısını oluşturduğu, dans etmeye yönelik hoppidik şarkılar günümüzde hala moda; o da modayı takip etmiş..

not: dans etmeyi de öğrenmiş gibi..
eurovision'a katılırsa yeni bir süperstar faciası yaşama ihtimalimizin olduğu şarkıcı.
inanılmaz tatlı göğüsleri olan dost.
(bkz: hande yener in degisimini olaganustu bulan insan)
şarkıcı olmadan önce tezgahtarlık yapıyormuş.
baston yuttuğunu tahmin ettiğim şarkıcı.
"bakkal müziği" benzetmesinden dolayı, bakkalların dava açmayı düşündüğü şarkıcı. (bkz: yok artık)
maymun iştahlı ve sürekli tüketen pop kültürü nün ağa ablasıdır. ayaklarından başka hiç bir yeri güzel değildir. * *