bugün

Fatih Terim'in iki alt modelidir. Selçuk inan sever kendisi.
Bir H2O değil.
yönetiminin taraftara bilezik gibi geçirdiği hoca, hayırlı olsun demek bile içimden gelmiyor, bir daha gs maçını seyredeni (kendi adıma) siksinler.
Resmen galatasaray'ın teknik patronu olmuştur.

Güzeldir, iyidir, hoştur gelen gideni bu sefer fena halde aratacak.

Kaynak:

http://m.ligtv.com.tr/hab...yin-yeni-teknik-direktoru
o ne lan 52 kg halterde bronz madalya kazanan gururumuz gibi.
hakkinda bu kadar entri girilince onemli biri zannettigim adam. ama teknik direktormus sadece.
sonunda beklediğim gerçekleşti. sırada 1 adet forvet almak kaldı. tireyin ulan şikeciler ve 8taş.
abdurrahim albayrak ve ali dürüst için tanımadığı insanlara ana avrat sövenlere hayırlı olsun....

tanım: içimin yağlarını eriten teknik direktör tercihi... sneijder da gönderilince mersin idman yurdu yanınızda barça kalacak...
tafarellin üstüne mi gelcek şimdi bu adam ?
yok şakadır herhalde ... bilmiyorum ... galiba ...
çok şey değil takıma gol yese de daha çok atmayı öğretecektir.
çoğu kişinin tahminine göre fatih terim in önerisidir.oda arayıp sorar artık hocam nasıl oynatalım takımı diye.
fatih terim'in kankisidir.
maddi ve manevi her türlü imkansızlıkları yaşadığı anadolu takımlarında başarılı olmuş, 3 sezon önce denizlisporu diplerden alıp 1. ligin ilk yarısında zirvesine çıkarmış, akhisar belediyespor u aynı şekilde eski hocasından devralıp şampiyon yapmış ve süper lige çıkartmış olan hocadır.

kısacası başarılı bir kariyeri vardır. gelirse umarım bunu galatasarayımızda da sürdürür. zaten olmazsa ona da yol verilecektir.

(bkz: bülent korkmaz)
(bkz: gheorghe hagi)
lütfen futbol la hiç bir ilgisi olmayan insanlar, futbol la ilgili başlıklara yorum yazmasınlar ciddi komik oluyor.
birileri klopp, löw bekliyorduk hamza geldi diye yazmış, lütfen sabah sabah elinizdeki keyif verici zımbırtıları bırakın.
bu takıma uefa kupasından sonra

rijkaard(barcelonanın zirve dönemini yaşattı)
mancini (man city ve interde şampiyonluk)
prandelli (italya ile avrupa kupası finali)

gibi sözde dünya devleri gelmedi mi?

biz kimle şampiyon olduk peki aynı dönemde,

Lucescu (şampiyon olup kovuldu, gs den önce rapid bükreş i çalıştırıyordu)
Fatih Hoca (milli takımdan önce göztepeyi çalıştırdı)
Gerets (ekonomik kriz dönemimde rekor puanla şampiyon yaptı, wolfsburg dan geldi)
Cevat Güler (yardımcı teknik direkdör)

şimdi niye bu Hamza Hamzaoğluna küfür, hakaret, vizyonsuz denmesi anlayamıyorum.
adamın denizlide ve akhisarda yaptığı transferler ve başarıları ortada. açıp okumak lazım küfürden önce.

klopp diye övdüğünüz adam mainz takımından geldi dortmunda, ki mainz başarılı dönemin ardından küme düşmüştü klopp la beraber. sizin beyninizdeki bir adam, asla dortmund un başına böyle bir adam getirmez.

hamza hoca galatasarayda çalışmayı, en az skibbe kadar en az bülent korkmaz kadar hakediyor.
reklam için hoca getirmeyen yönetimi tebrik ediyorum.
ben geçmişine bakarak başarılı olacağına inanıyorum.
mayıs 2015' te yerini sinyor terim' e bırakacak olan gölge teknik adam.
kader ortağının ortağı.
kesin albayrak in isidir bu piclik.

Yılmaz vural a bile raziydim lan!
Sneijder'i iyice gerecek gelişme.
Sneijderin devre arasında gönderilceği anlamına geliyor.
Halterci gibimsi..
Küçük butceli takımlarda, yıldız olmayan futbolculara iş yapabilecek teknik adam. Reşit akçay'ın iki tık alt versiyonu. Yılmaz vural ciddi ciddi daha iyi bir koçtu buna nazaran. Gs kulübüne çok faydasi olmayacaktır. En büyük başarısı, yapabilirse, ilk dordün içine girmek olur.
Abdurrahim albayrak ekibinin, sinyor terim'e yol yapma girişimidir. Elemelerden sonra terim zaten bırakacak milli takımı. Sezon sonu başlar parali taraftar grubu, imparator yuvaya demeye.
Gs kulübüne geçmiş olsun.
Şampiyon yapar bu adam cimbomuu.
gs nin yeni taytlı hocası.
g.saray'a hayırlı olacak kişi.
tip ve karakter olarak ismail kartal'a benzeyen muhtemelen yeni hocamız. arkadaşlar şu saatten sonra kim gelse bir bahane arayacağız. şu niye olmadı niye bu oldu gibi. zaten dibe batmışız. kim gelirse gelsin. başarılar hocam.
"hamza terimoglu" olarak galatasaray ın yeni teknik direktörüdür.