bugün

Kürde tüfek harbisiyle soksan barış ve kardeşlik girer mi acaba.
Bu partiye atılan her oy şehide sıkılan kurşundur.
bu partiye atılan her oy imralı canisini sözde davasında haklı buldurur.

lütfen eyy Türk kardeşim bunların iyi yanlarını görüp aldanma sakın,maskenin arkasında eli kanlı örgüt var.
Olayın türk- kürt boyutunu geçtim. insanlık namına apoyu savunan önder edinen bir partiye oy atmak namussuzluktur.
https://www.youtube.com/w...&index=74&list=WL
Bu partinin terörist partisi olduğunu daha anlamayan adam varsa defolsun kendini köprüden falan atsın, en azından ülkeye bir katkısı olur.

Tanım: tererö partisi.
gezide darbeyi gören parti. bu sebeple en az mevcut iktidar kadar gerici ve rejimcidir. kimse boşa laf anlatmasın.

barışa kardeşliğe katkı sunacak başka adam mı kalmadı amk.
sözlükte ki bir çok barış şakşakcısının ne kadar şakşakcı olduğunu içlerinde yatan vahşi ırkçılığı ortaya çıkarmış parti. bu tür direniş olaylarını konu alan film izletsen bunlara hayran kalırlar ama içindeler ya yemiyor işte. selo başkanının dediği gibi biz sizi de kurtaracağız.
Akıl hocası terör örgütü lideri olan demokras abidesi partidir.
akp'den farkı yoktur. biri hırsız, biri terörist.
"zamanında Kürtlere ne eziyetler edildi" şeklinde konuşmaya başlayan kişilerin oy vereceği parti.

Tamam, zamanında Kürtlere sırf kürt olduğu için ne kadar eziyet edildi, ben yaşamadım ama yaşayan bilir muhakkak. Ee, bunun için mi oy vereceksiniz? Farz edelim ki başa geldiniz, tek başına iktidar oldunuz. intikam mı alacaksınız? Siz de mi Türklere eziyetler edeceksiniz? Bu sorunun cevabı hayırsa neden Kürtlere zamanında eziyet edilmesinden dem vuruyorsunuz? Bu sorunun cevabı evetse bir top alın, sektirin gidin.

Zamanında alevilere de neler yapıldı, diri diri yakıldı, o zaman onlar da bi parti kursun intikam alsın. Kime ne fayda? Sürekli bir düşmanlık, sürekli bir intikam duygusu...

Yapmayın Allah aşkına. Güzel bir dünya istiyoruz biz, güzel bi hayat. Bırakın bu ayakları.
Şırnak'ta iki kişinin ölümüne neden olmuşlardır.
Onu bunu bilmem de, eğer barajı bu kadar tehditle geçemeyecek olursa kürtler bile bu partiye oy vermiyor demektir. Siyasi geçerliliğini de kaybedince yine bildiği tek işe, kan dökmeye başlar.
partinin seçim müziği pkk'nın intikam müziğidir. ne günlere kaldık...
barajı geçmesinler diye akp'ye bile oy atabilirim dediğim parti.
Destekçilerinin Hepsi demeyim de en azından sözlükte yazanlarının yüzde 98.9unda sanırım magnezyum eksikliği var. Şöyle açıklayayım:

Politik şiddet bir araçtır. Avrupa'da da 20. Yüzyıla kadar kullanıldı. Bugun ise artık terk edilmiş bir şey. Bi kaç sosyalist dangalak var ama onlar da macera için bunu yapıyor. Tabi avrupanın iq ortalamasının 100 olması bunda etkili. Ortadoğu toplumlarında ise ne bu kadar iq ne bu kadar medeniyet var. Haliyle 21. Yüzyılda da Politik şiddeti savunabilirsin. dediğim gibi bu bir tezdir. Fakat baraj altı kalırsak iç savaş çıkarırız demeye getiren adamları barış ve demokrasi muhafızı gibi göstermeyin. Bunu yapınca cidden Geri zekalı gibi gözüküyorsunuz burdan bakınca.
Acilimi halklarin demokratik partisi ama irkci bir partinin cogulluk kullanmasi sacma hangi halklarin goz boyamaya calisiyorlar.
Aslında bir taraftan barajı geçmesini istiyorum. Özellikle hdp'nin başkanlık sistemi destekliyorum diye taraf belirteceği zaman hdplilerin yüzünü merak ediyorum.
asıl adı hadepe olan terör temsilcisi barış maskesi takan sözde parti.
kabataşta bir kaç gündür broşürleri dağıtılan partidir.
facebook sayfasını sadece akp yi kötülemek için kullandığım parti. Başka amacım yok.
Mhp liyim.
akp sayesinde kürdistan kurmayı amaçlayan parti.

(bkz: geçmişini silemezsin)
görsel
bi avuç genel ev çalışanı çocuğunun desteklediği parti.

görsel

tiplere bak bi tane insana benzeyen yok.
milliyetçi liselilerin hışmına uğrayan siyasi parti.

(bkz: liseliler rahatsız)
tatlış başkanı olan parti.