bugün

Bir galatasaraylı olarak kendime yıllar önce sorduğum bir soru vardı. Neden fenerbahçeden ve fanatik fenerbahçelilerden bu kadar nefret ediyorum?
Beşiktaş, trabzonspor hatta ve hatta ingiliz takımlarına bile hiç bir türlü kötü duygu beslemezken neden fenerbahçe?
Yıllar önce bunun cevabını buldum ve paylaşayım... Fenerbahçelilik gerçekleri inkar etmektir. Bir fenerbahçeli her zaman gerçekleri inkar eder, görmezden gelir. Bir beşiktaşlıdan bunu pek görmedim. Örnek verirsek onlar UEFA kupamıza sevinmiş hatta destek olmuştur ama bir fenerli bunu hep tesadüfe veya hakemlere bağlar. Sürekli takımlarının olmayan başarılarını anlatır, yenilgilere mazeret bulur, galibiyetlerini öve öve bitiremezler. Ben türk olmakla övünen biri olarak asla ve asla fenerbahçeyi hiç bir yabancı maçta desteklemedim. Hatta fenerbahçe galibiyetiyle ülkenin refaha ereceğini bilsem bile yinede desteklemem. Biz uefa kupasını bir hafta on gün kutladık. Fenerbahçe olsa kıyamete kadar kutlar. Zorla değil işte nefret ediyorum bu takımdan. Allah daha da beter etsin, futbol tarihinden silinsinler.
inkar etme fenerbahçelilerin genetik kodunda var. Tüm dünya kabul etse de şike yapıldığını, fenerbahçililik ruhu kabul etmez. Ruh dedim de kendimle çeliştim. Ruh yok ki bu takımda.
iddiaları çürütmek adına her yolu denemiş cemaat operasyonu iddiasını da kullanmıştır.
kemalist kesimi cemaate karşı yanına çekmeye çalışma çabasındayken son operasyonlardaki yolsuzluk savaşında akp cemaate savaş açınca bir anda tayyipçi bile olmuştur.
başkanı kararları tanımadığını beyan etmiştir.
ibretle izliyoruz.
12 numara, fenerist gibi yayın organlarını takip etmektedir. Adamlar istiklal savaşı verdiklerine inanıyorlar, yalnızca bunları takip eden birisi nasıl bu olayın aksini düşünebilir?
Umutların hala taze olan fenerli.
her gün yüzünü yıkar yıkamaz aynaya bakarak 'yapmadık lan yapmadık oğlum' diyerek gülümseyen fenerlidir.

3 senedir ne kadar uğraşırsa uğraşsın kendini inandıramamıştır bir türlü.

burada yok yeaahh geyikleri yapar elbet ama gerçeği bilir.
dürüst fenerlidir. şike mike yok beyler. siz de biliyorsunuz olmadığını haha. ama hala diretiyorsunuz. * ağzınızdan emenike'ninkini çıkarın da, ne dediğinizi anlayalım.
Klasik paul sahilleri başlık canlandırması. Sıkıştı mı, morali bozuk oldu mu fener ve şike başlıklarına koşar, canım benim.*
Şike sürülecek akillari olmadıkları içindir.
Ağzında emenikeninki olanlar emenikenin beraat kararı veren mahkemeyi tanır ama şike yapıldığını tescil eden mahkemeyi tanımaz.

Böyle ironik mallardır.
Şike var arkadaşlar. Kesin bilgi. Şike her kulüpte var.
yok lan. o maçların hepsini izledim ben. o maçlarda kan, ter, emek , göz yaşı var. kimse beni inandıramaz.
savunması bile yapmadım değil galatasarayda yaptı trabzonda yaptı olunca şike itirafı gibi olduğunu idrak edememelerinden kaynaklanır.
duygusal fenerlidir. asla takımına toz kondurmaz.
en sonuncusunun kaybolurum ümidiyle kendisini çöllere attığı rivayet edilmekte olan fenerlidir.

o da lafımı yemeyeyim diye yani.
bursaspor gs maçını izlememiş fenerlidir.
ayakları yerden kesilmiş fenerlidir.

varsa hala tarihi eser olarak saklanması gerekir. *
vergi kaçakçılarına dert olmuş fenerli.

lan siz gidin hükümeti yalayın. %96 lık bir indirim alırsınız tekrar belki ahaha.
(bkz: hala şike yok)
(bkz: hala madrid)
şike o yıla kadar her takım tarafından kesinlikle yapılmıştır. ancak o yıl radara fener yakalandı. aziz şike yapmıştır ancak aynı zamanda bir komplo kurulduğunu düşünüyorum kendisine. bu yüzden hem koskoca camianın hem kendisinin şerefi töhmet altında kaldı. eğer kapsamlı bir soruşturma olacaksa tüm takımlar geçmişten başlayarak soruşturulmalı ki adalet tam anlamıyla yerini bulsun.
haklıdır. fenerbahçe şike bilmez.
Bu da Fenerbahçe'nin büyüklüğünü gösterir.
fenerbahçe koydukça havalara uçan kişilerin ortak söylemidir.

malum şike olmadan önce'de galatasaray'a çatır çatır koyuyordu.
şimdi de öyle!

hani şike efendim.
değişen ne!

şınayder, şınayder... drokpa drokpa diyordunuz ne oldu! renginiz soldi...

siz hala şike var diye masturbasyon yapmaya devam edin. az kaldı boşalacak sınız!
mayısların götüne kaçmasından dolayı devreleri yakan mallara başlık açtıran, doğruyu söyleyen fenerlidir. haluk ulusoy der susarım. hani şikenin kralını yaptığınız o dört senecik. *
sadece kendini kandırıyordur.

bırakın avunsun.
ciddiye alınmak gibi bir kaygısı olmayan fenerlidir.

onları da zaten bırakın beyler, eğlensinler. yazıktır.