bugün

(bkz: ufo lar 120 türk kaçırdı)
eğlenceli insan vesselam. adam kendinden geçiyor ufolardan bahsederken.
Steven Spielberg ile çalışsa eminim ortaya tadından yenmez br uzaylı filmi çıkar.
wow otellerinde konuyla ilgili dünya çapında ünlü isimlerinde katıldığı bir konferans düzenlenmesine öncülük etmiş kişi. konferansa katılanlardan bir italyan ufo gözlemcisinin (yanılmıyorsam asıl mesleği gazetecilikti, atıyor da olabilirim) her seferinde doğru çıkan sezgilerine dayanarak, konferans sırasında uzaylı dostların kendilerini göstereceklerini söylemişti ki öyle de olmuş. konferans sırasında otelin bahçesinden ufo gözlemi yapılmıştı.

katıldığı televizyon programlarında özellikle son zamanlarda kumburgaz sahillerinde yapılan gözlemlerin görüntüleri yayınlanıyor ki, o görüntülerin etkileyici bir tarafı var sanki sanki...

uzun yıllardır insanları uzaylı yaşam formları konusunda bilinçlendirmek için canhıraş bir çaba veriyor fakat sunduğu kanıtlar, kullandığı argümanlar kimi yerde gerçekten çok aciz kalıyor. özellikle çoğu yerde kendini tekrarlıyor. bir iki konuşmasını dinledikten sonra, kullandığı dili, standart metni ezberlemek işten bile değil.

küresel ısınmanın korkunç bilançosunun, insanlığın dünya için zararlarının altını çizdikten sonra, uzaylıların bizlere yardım etmek isteyen gelişkin varlıklar olduğu ve varlıklarının insanlık tarafından kabul görmesinin dünya barışına hizmet edeceği gibi iyi niyetli hayalleri de var. belki de öyledir, kim bilebilir ki?
"uzaylılar 144 türk e çip taktı" iddiasını ortaya atan kişi.

http://www.yazete.com/144...rk-uzaya-cikti_66445.html

aslında o 145 olacaktı da beni bulamadılar, arıyorlarmış daha, ben burdayım gelin şunu 145 yapalım, haktan abi bir yardımcı ol arkadaşlara *
ufo'ların varlığına insanları inandırmak için hayatını vakfetmiş, zeki, sevimli ve karizmatik abi. kendisiyle bir gün tanışmak istediğim abi ayrıca.
dünyanın ilk gezici ufo müzesini kuran insan.

eğer bir gün ufolar dünyaya iner ve kendilerini tanıtırsa, tıpkı filmlerde ki gibi haktan akdoğan'ın da aniden uzaylıya dönüşeceğini düşünüyorum. *
yine saba tümer'e konuk olmuştur.
merak ettiğim şudur efenim, kendisine inanır ve saygı duyarım ama ara ara çelakıl misali programlara çıkıp çıkıp var da var diyor. tamam evrende sadece bizim olmadığımız aşikar, peki neden uzaktan görüntüler haricinde şu irtibata geçtiğiniz kişilerin yaşadıklarını oturup anlatmıyosunuz ? neymiş korkarmışız ya sen koy +18 i gerisini bize bırak... senelerdir sıkıldık aynı hikayeleri dinlemekten. böyle hödö höt, hayvani açıklamalar olsun ve ağzımız açık kalsın. insanlardan değil uzaylılardan konuşalım artık. onlar her türlü tedbiri alıp hazırlansın biz bi bok yapmayıp geldikleri gün kalpten gidelim. ne anladım bu işten. ha şuan tırından bahsediyosun o ayrı.
ufolarla ilgili tezlerini "bu teknoloji dünyada yok" temeline dayandıran yazar.

ben de soruyorum.

nereden biliyorsun? teknolojiyi üreten her kimse, amerika, çin, kuzey kore, artık hangisi ise, ürettiği bütün teknolojileri insanlığın hizmetine mi sunuyor? bu ülkeler sonsuz iyilik sahibi barış elçileri mi? ellerinde hangi teknolojinin olup olmadığını nereden biliyorsun?

yine enerji alanı, kaçırılan insanlar, çipler falan filan bir şeyler söyleyecektir kendince. ekmek teknesini batıracak hali yok ya.
ses tonuna ve tipine bakınca uzaylı gerçeğine inandığım değerli ufolojist.

-dünya dıjı akıllı yajam formları konusunda, harwardd'can john mek, filedelfia üniversitesinden Prof. Dr. david cekıps çok gijli bilgilere ulaştıklarını açıkladı-

tarzı konuşmaları bol bol duyabilirsiniz. bir de gizli askeri üsler fetişizmi var ki nası zevkli, nası heyecanlı... bir de gerçek olsalar kim bilir ne kadar sarsıcı olurlar.

http://youtu.be/R6GK5NfCsJ4?t=1m19s

görsel
havadaki kuşu kameraya çekseler bu adam çıkıp yorumluyor, ya tamam var diyorsun uzaylıyla karşılaşan insan çıkartıyorsun yayına ama kanıt ? bir alışveriş merkezi dahi günümüzde 500 kamera ile izlenirken sen onlarca uzaylıyla karşılaşan insan bulup, tek bir kanıt elde edemiyorsan gülerler.
o değil de ışık yılından fazla mesafeden dünya'ya gelenler bir merhaba demez mi ?
ilhan irem kafasına gelmek isteyen fakat gözlerindeki o hırs yüzünden asla gelemeyecek olan ufo dini taciri.
ağır işsiz bir abimiz.
sırf azmi ve inandığı şeyin peşinden senelerce ve kararlılıkla gitmesi için bile takdir edilecek insandır.
en az on farklı tv kanalında izledim söyledikleri bir yana tarzı,üslubu çok efendi tam iyi aile çocuğu.
eğer ufo zımbırtısı doğru ise ve bu canlılar dünyaya inerse direk haktan dayıyla muhattap olmak isterler gibi geliyor.
vakti zamanında "Dünya yuvarlaktır" dediğinde herkesin güldüğü ve hatta diri diri yaktığı Galileo gibi olan adam. Kimse siklemez, herkes alaya alır, dalga gecer, işsiz espirisini yapar filan. inanıyorum ki gün gelecek ve türk milleti "vay amına koyim adam haklıymış" diye vedar-ı iftihar edicek kendisiyle.
ulan eğer olur da bir gün dünyayı uzaylılar işgal ederse kesin bu herifi bize başbakan falan yaparlar.
(bkz: emeğe saygı babından)
Çabasını takdir ettiğim ama yıllardır olduğu yerde sayan, hep eski konuların ardına sığınan bu konuda kendisini geliştirmeyen ve sesi soluğu kesilmiş insandır. Acaba bir çok konuda söylediği yalanların ortaya çıkmasından mı korkuyor bilemiyorum.
beyhude işlerle ömrünü tüketmiş bir kişi. ağzına ağzına terlikle vurasım var.
ekmeğini ufo dan kazanan arkadaş. eminim katıldığı her programdan sonra ayna karşısına geçip, şükür bugün de parsayı kaldırdık demiyorsa ben klingon luyum yeminle.
kafayı dünya dışı varlıklarla bozmuş olan şahıs.
ışıklı nesneler, çipler, implantlar.. baba yeter artık ya.

uzaylılar kaçırsa da kurtulsak.
kendisi zaten uzaylı.
olmayan şeylerden ekmek yiyenlerden. bulunduğu ülkenin bir çoğu bunu yapıyor zaten adamı hakir görmek iki yüzlülük.
an itibarıyla habertürk nam kanalda yine inciler saçmakta olan ufocu.
o kadar çok sallıyor ki dünya dışı varlıklar ve kehanetler tarzı konulara meraklı olan bana bile 'yuh artık!' dedirtiyor.

öner döşer ile birlikte katıldığı programlarda 21 aralık 2012 tarihi ile ilgili anlattığı doğru şeyler var elbet. fakat uzaylılar yok bizle iletişime giriyormuş, yok dünyanın manyetik alanını dengelemeye çalışıyorlarmış, yok güneşin manyetik alanını ayarlıyorlarmış, foton kuşağına girdikten sonra 5 duyumuzun haricinde doğa üstü güçlerimiz olacakmış, dnalarımız 2 sarmaldan 12 sarmala çıkacakmış felan.. olmasını isterim ama akıl var, bilim var kardeşim.
sormazlar mı hiç bu bilgileri neye dayanarak, hangi deneye dayanarak söylüyorsun. test edilebilme imkanı olmayan şeyler bunlar. habertürkteki yayında buna benzer bir soru karşısında 'insan bunu kendi benliğine bakarak ta görebilir' şeklinde bir cevap verdi, oldukça gülünç... konuyla ilgili sorulan her şeyi kuranda da geçiyor zaten gibi, anlattığı olayları destekleyici şekilde bağlaması ve olumlaması ise zaten ayrı bi gariplik. bi ara gücün aydınlık ve karanlık tarafından bahsetti, 'ne oluyoruz star warsa mı geçtik?' dedim..

coğrafya ve astronomi yada bilimle ilgili hiç bilgisi ve ilgisi olmayan insanları kafalayabilirler bi ihtimal ama az çok bilgisi olan kişilerin de benimle aynı tepkiyi gösterdiklerine inanıyorum.
ayrıca haarp ve bluem beam teknolojisi ve eksenindeki gelişmelere dair hiç bilgim olmasa, bi derece daha dikkatimi çekebilir bahsettikleri. lakin dünyanın başına bir şey gelecekse bunun dünya dışından değilde içinden, bizzat insanoğlunun çıkar çatışmasından, rezilliğinden kaynaklanacağını düşünüyorum.
öyle bir unvanı var ki sırf öyle bir unvan için "araştırma merkezi" kurmaya karar verdim. araştırma merkezi kurmak ne kadar kolay lan.