bugün

Altta tutulması gereken kampanya.
Rep kasmak için en harika başlıklara bir yenisi daha eklendi.
100 bin lira verdiğim başlık ehe.
(bkz: up)

Belki birileri görür ve destek verir; 5, 10 allah ne verdiyse.
(bkz: çok veren maldan az veren candan)
up.
up.
up...
güzel kampanyadır.

up.
burada sarf edilen binlerce boş laftan daha hayırlı olan başlıktır. bu başlığı yukarıda tutma çabasından da daha hayırlı bir işiniz de yoktur, eminim.

up.
tüh ya bakınız vermeyi unutmuşum: (bkz: up)
bir de gizli bakınız verelim, bakalım o nasıl duruyormuş:

up
hmm, bu up daha güzel duruyormuş.
bakalım bu şekilde nasıl görünecek:

u
p
(#30758397) az çok demeden, imkan dahilinde herkesin yapabileceği major-minör ne varsa yüklenmesi dileğiylen. misyon ekşi sözlük olmasa da vizyon insansa fark etmez bu platform olur, ekşi olur bir şeyler yapmak insanın doğasından...
bir de formatlı up deneyelim:

ekşi'de ailesi tarafından açık mekup ile teşekkür almış olan başlıktır.
kampanyayı başlatanlar, karnından beslenen hakan bebeğin, en azından şurup içerek iyileşmesini hedeflemişlerdir.
bu da formatlı entry olup, uslup gereğince girilmiştir.
ekşi gibi bir platformda herhangi olumlu bir proje olmadığına, arkasında bir itlik döndüğüne inandığım için önermediğim kampanya.

kim bilir ne var arkasında, inanmıyorum şahsen o terörist yuvasında bir bebeğe yardım edileceğine.
yoksa kendileri adam öldürmenin, teröriste destek olmanın 1 numaralı yeriyken üstelik.

daha aylar önce suruçta patlatılan pkk lı gençleri ki bu patlatılan terörist köpeklerinin pkklıların silahlarına mermi dizerken resimleri varken "çocuklara oyuncak götürmeye gidiyordu :(" diye duyar kasmaya çalışan itlerin mekanı ekşi dediğiniz.

o hakan bebek olayının arkasından terör örgütü çıkarsa sürpriz olmaz şahsımca.
kampanyayı pkk ile ilişkilendirmeye çalışan yavşakları gözardı edip bu minik çocuğun yüzündeki tebessüm hep sürsün diye destek olunması gereken kampanya..
Updullah.

Bir kampanya.
çok az bir miktar kalmış gerekli olan yardım için. o da zaten toplanacaktır. ben de gücümün yettiğince yardımda bulundum. umarım sağlığına kavuşur hakan bebek.
Gereken para toplanmış. Banka hesabı dondurulmuş. bilginize. Maddi manevi destek çıkan arkadaşlar allah sizden razı olsun.