bugün

http://www.youtube.com/watch?v=pxmSJVXLZnc
Ben Türk'üm diyebilenlerin partisidir.
paşanın önderliğinde türkiye'nin geleceğin için iktidar olması gerelen parti, partim.

edit: ak oğlancı kürtler eksiliyor.
ıssız party.
bir etiket firrmasımarkasıdır.
izmir konak'ta dagittiklari imsakiyelerle helal olsun dedigim partidir.
5 ağustos'da silivri'de olacak halkın partisi.

bankamatikçi vekiller, pkk'lı ve akpkk'lı işbirlikçiler, sözde milliyetçi mhp değil ama hepar orda olacak.

türk ordusu hain kürtler ve siyonist dinamikler tarafından mahkum edilirken sen neredesin mhp?

o "m" harfini atın mhp'den. aslında size tek "p" harfi de yeter.

vatan bölünüyor bir hareketiniz de yok çünkü...
http://www.hakveesitlik.o...tr/ramazan_bayram_mesaji/
sevenı cok oy verenı az olan partıdır. medyanın etkısı coktur.
http://www.hakveesitlik.o.../savas_sizinle_ilgilenir/
2015 yılındaki genel seçimi kazanacağını düşündüğüm parti.
oylar bölünmesin diye değil, vatan bölünmesin diye hepar.
Resmi sayfasında bu video paylaşılan siyasi partidir.

akp chp mhp ihanet üçgenini gözler önüne sermektedir.
https://www.facebook.com/photo.php?v=661473617220164

(bkz: akp chp mhp ihanet üçgeni)
(bkz: hep).
Avrupa Birliğinin korkuğu partidir.

Raporlarında 40 yıllık partilerden bahsetmeyen avrupa birliği, daha o zamanlar 1 yıllık olan hak ve eşitlik partisi hepardan söz etmiş, korkusunu belgelemiştir.

işte o belge;
(bkz: avrupa birliği nin hepar dan korkması)
türkiyeye yakıştıramayacağım kadar saçma konuşmaktan aciz insanları tanımayan parti. ırkçıdır faşisttir. din düşmanı ve atatürk sömürücüsüdür. her türlü tv programında rezil rüsva edilmiştir. göklere çıkarmak istedikleri yandaş medya mensuplarınca çıkarılan programlarda da kendi kendini rezil etmiştir. başlıca rezillik.
sizden çok var yani. okuyorsa pamukoğlu kapasın gitsin. zaten hala ne duruyor merak konusu.
Lideri, protokol Anıtkabir'e alınırken halkı almamaları üzerine , halkın olmadığı yerde olmam diyerek halkla 1 saat protokolün bitmesini bekleyen, partidir.
Lideri, protokol Anıtkabir'e alınırken halkı almamaları üzerine , halkın olmadığı yerde olmam diyerek halkla 1 saat protokolün bitmesini bekleyen, partidir.
Desteklediğim partidir.
son seçimlerden sonra ossuruğum kadar değer vermediğim siyasi çetedir. komiktir, gelişi güzeldir.
mhp li olduğum halde başarılı olmasını istediğim partidir.
oylar bölünmesin düzeni yüzünden destekçilerinin büyük kısmının oylarını chp-mhp ikilisine kaydırdığı partidir. alın iki parti de şu an mecliste. durum ortada, kına yakın.

oylar bölünmesin istiyorsanız bu iki partiye oy atan adamları ikna edin de hepar'a atsınlar.

siz iyi olan yerine güçlü olana oy verirseniz, sizi iyi olmayan güçlüler yönetir.

oylar bölünmesin diye değil, vatan bölünmesin diye hepar.

yaşasın vatan, yaşasın türk milleti!
--spoiler--
susma haykır sesini
dünyaya göster gücünü
başı dik devlet, onurlu millet,
aydınlık yarınlar için..
--spoiler--
(bkz: karaciğer)
ideoloji olarak chp'ye yakın olan fakat şu an meclisteki çoğu siyasi isim gibi chp'deki siyasilerin de kendi çıkarları için vekilliği kullanan, insanların emeklerini parayla değiştiren ve benim için en iğrenç olan kısım bunu atatürk'ün adı arkasına saklanarak yaptığının farkında olan benim gibi bir çok kişinin oyunu vereceği partidir.

ancak oy vermek yetmez diyorum, henüz oluşum daha büyümemişken içinde yer almak, yıllardır atatürkçülükle anılan basmakalıp düşüncelerin buraya da sıçramasını engellemek gerekli.

oylar bölünmesin saçmalığını da geçin diyorum. babalarımızdan aşılanan bu fikir nedeni ile yıllardır kanı bozuklar mecliste at koşturabiliyorlar. hangi partiden olduğundan önce dürüst insanların yer alması gerek mecliste. nasıl olsa akp varoldukça akp'den nefret eden insanların da varolacağını bilen ve "oylar bölünmesin" diyerek ekmeğini garantiye alan karaktersizlerin değil. yoksa akp yerine chp'nin iktidar olunca bu sefer emekleriniz bir başkasının cebine gitmeyecek mi sanıyorsunuz? nefrete değil çözüme odaklanmak gerekli. hepar henüz küçük bir parti, sesinizin görüşünüzün daha etkili olabileceği bir durumda. bunu kullanmak ise size kalmış. şimdi değil, beş yıl değil, on yıl sonra meclise girsin ama girdiğinde meclise dürüst insanlar girmiş olsun. bu ülkeyi kurtarabilecek tek şey budur.