bugün

şarkılarıda kendisi gibi çok güzel. başarılarının devamı olsun hadise ama şu acun'un programlarını boşver.
kendisinin "köylü" olduğunu şiddetle savunmaya devam edeceğim zat.
köylü olmakta bi sıkıntı yok ama sosyete geçinmekte var.

http://www.youtube.com/wa...Y_5EG0&feature=fvwrel
kendisi hakkında yapılmış bir youtube yorumu beni benden almıştır:

--spoiler--
it's funny,they must wear a burka in their countrie but in eurovision we can watch their asses

alexh941 2 months ago
--spoiler--

cevap daha da komik:

--spoiler--
@alexh941 ha ha you r funny.. shut your fuck up if dont know anything about us!!!!!!

shonny0570 2 months ago
--spoiler--

onlarda cehalet bizde agresiflik var.
neden bu kadar yapmacık güldüğünü anlayamadığım şahıs. gülmese keşke.
bence bu kelimenin sözlük anlamı değiştirilmeli..

hadise : ''makyajla güzelleşen'' demektir..
örnek cümle: şanslı ki hadise bir dış görünüşe sahip..
o ses türkiye yarışmasında, acayip el hareketleriyle "geel geel, ban geeel" diye şarkıcı.
aslında hürrem sultan birbirine benzeyen kişi. aynı balık etlilik oranındalar. yüzlerinin yuvarlaklıkları aynı. hadise nin jurisi olduğu yarışmada birisine dönmedikleri an attığı bakışla hürremin bakışı aynı. sadece birisi kızıl diğerini bilemiyorum.
o ses türkiye yarışmasında yer alan 4 juriden 1 sidir.
aşkı bilmem ama hadise ancak xxl giyer.
şarkı söylerken aşırı dikkat çeken fakat o yarım yamalak türkçesiyle konuşup HADiSE yaratan kişiliktir.
şu haliyle daha çekici.
hakkında yapılmış enfes bir osuruk montajı vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=n4n9R2POoWQ&feature=feedu
türkiye'de yatağımı payla$mak istediğim bir kaç ünlü isimden biridir.
sesi kargaları aratmaktadır.

http://www.youtube.com/watch?v=410_2ka3Ri4
fiziği olmazsa yüzüne bile bakılmaz. geçenlerde makyajsız halini görünce tiksindiğim sanatçı.
bacakları kalın diz kapakları iğrenç denilebilecek kadar çirkin olan makyajsız hali döte benzeyen kadın.
Anadolu kadının ahlakını bozmak için gönderilmiş, makyajsız hali neye benzedigi yukarıdaki ifadelerde fazlasıyla anlatılan, avrupa birliginin ajanı oldugunu tahmin ettigim avrupalıdır.
ben neden superman'ı dinliyorum dememe sebep olan kadın sanatçı kişisi.
tek sevabı türk pop dünyasını lanet olasıca yonca evcimik danslarından kurtarmasıdır.
kardashian gibi arkasına odaklanılması için çaba sarf eden şey.
olay, vaka. Ülkemizde bayan görmemiş erkekler tarafından, adeta güzellik tanrıçası ilan edilmiş sözde sanatçı.
Sensiz ben nefes alamam şarkısını söylediğinde ne biçim sesin varmış senin dediğim sanatçıdır.
dün akşam "şimdi benim bu tarz şarkılardan anlamadığım düşünülüyor, ben şimdi anladığımı kanıtlayacağım" deyip; üzerine sensiz ben nefes alamam şarkısını söyleyip, "söylemeseydin bu tür şarkılardan daha fazla bi şeyler bildiğini düşünürdük" diye düşündüğüm sanatçı. ayrıca bizi 2009 da eurovision da rezil etmiştir. "o ses senin nerenden çıktı be kızım/bacım?" diye eleştiriler de almıştır.* büyük ihtimalle heyecandan olmuştu.
ağlayıp ağlayıp duran bir ablamızdır.
o ses türkiye'nin fragmanında yarışmacı eleyemediği için ağlıyordu bu sefer de.
çekici mi çekici, ideal balık etli hatun. türk erkeğinin rüyalarini süsleyen sanatcımız. ama o kiyafetler olmuyor be bacim.