bugün

yeni öğrencilerine hoşgeldin mesajları atarak eski ve yeni öğrencileri arasında kızışmaya neden olan üniversite.
ayrica ulaşımı zor olduğu için herkes kampüsteki yurtlara girmeye çalışıyor. e haliyle çoğu öğrenci açıkta kalıyor. yeni yurt inşaat halindeydi en son gördüğümde. yurtlar bu kadar eski olmasına rağmen yurt ücretleri hiç eski olmasına bakılmadan zam yapılıyor. change.org' da imza kampanyası var. bi imza atın genç hacettepeliler.
https://www.change.org/p/...%C4%B1ns%C4%B1n-istiyoruz
Bu sene başlayacağım üniversitem. Halihazırda okuyan yazarlar varsa sorularım var bildirim çakarsanız geri dönerim.
aklıma girişte yazan : timeo hominem unius libri, yazısını getirir. türkçesi : tek kitaplı insandan korkarım, dır.
Ikinci sınıf öğrencilerinin kayıt yenilemesi falan mı gerekiyor okulu. Bir bilen varsa yazsın lütfen. Lütfen.
Tırt okuldur.
Ders kayıt haftasının gelmiş olmasıyla öğrencilerini yine yine yeniden kanser etmiş üniversite. Değerli hacettepeliler, erken teşhis önemli.

Bu sistemi oluşturan embesile de selam ediyorum. Bir saattir f5 yapmaktan ciğerim soldu. Bu sisteme binlerce kişinin aynı anda giremeyeceği zaten belli, beceremiyorsunuz madem bırakın. Hayır bir de ben giremiyorum, arkadaşlarım giremiyor, kim alıyor bu dersleri? murat tuncer beyden açıklama istiyorum.
ohhooo imla terklerin girebildiğini gösteren üniversite.

" Hayır bir de ven gireyorum, arkadaşlarım giremiyor, kim alıyor bu dersleri? murat tuncer beyden açıklama istiyorum."

murat tuncer bey'in bağzı arkadaşları kayıt etmemesi gerekir. bence böyle *
her sene bu zamanlar serverlarına sövdüren üniversite.

seçmeli bırakacak, değişecek yazarlar bir mesaj atsınlar lütfen.
(bkz: f5 atma oç)
Şaka mısınız lan kıskanmayın okulumuzu.
işin ilginci beytepe diye bir yerde. ama adı hacettepe.
Yollarda süründüren.
Kardeşimin okudugu üniversite.
Odtüye benzemesinden korktuğum okulum.
psikopat, tahammülsüz, barbar faşoların görevlileri tehdit ettiği okul.

üniversitelerde öğretim görevlisi kimliğini bir kenara bırakıp chp/hdp yandaşlığı yapılırken "üniversiteler fikirlerin özgürce ifade edilebildiği ortamlardır yani ne var * :d" tribine giren faşolar, mazallah ak parti lehine bir cümle kurulunca tüm barbarlıklarını gösteriyorlar. oğlum siz demokrat, özgürlükçü, insan haklarına saygılı bireyler falan değilsiniz. bunlar sizin yandaş toplamak, cici görünmek, kendinizi haklı çıkarmak için kullandığınız palavralar. hiçbiriniz samimi değilsiniz. ak partili üniversite öğrencileri de 15 dakika ders anlatıp geri kalan 2 saat 45 dakika boyunca "orospu çocuğu akp" temalı nutuklar atan, kendisine eleştiri getirilince deliye dönüp psikolojik tacize başvuran öğretim görevlilerine mi saldırsın? bu mudur?

işte tüm bu faşoların maskesini düşürüp hepsinin gerçek yüzünü bir bir görmemizi sağlayanlara ne kadar teşekkür etsek azdır.

--spoiler--
Hacettepe Üniversitesi’nde saldırıya uğrayan Araştırma Görevlisi Arda Akçiçek’e genç akademisyenlerden destek bildirisi geldi. Akademisyenler imza kampanyası başlatarak olayı kınadı, özgürlük dersi verdi.
Hacettepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi Arda Akçiçek'in üniversitedeki odasının kapısına bir öğrenci grubu tarafından kırmızı boya atılması ve tehdit içeren sözler yazılmasının ardından, Akçiçek'le dayanışma içerisinde olduğunu bildiren bir grup genç akademisyen bir imza kampanyası başlattı.

Saldırıyı kınayan ve bu eylemdeki pervasızlığa dikkat çeken kınama metninin tamamı şöyle:

Kınıyoruz!

Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Ensititüsü'nde görevli meslektaşımız Ar. Gör. Arda Akçiçek'e yapılan tehditkâr ve hedef gösterici saldırıyı üzüntüyle öğrendik. Üniversitelerde uzun zamandır hissedilen, belirli ideolojik grupların, çoğunluk üstünde kurduğu tahakkümün çirkin bir yansıması olan bu olaya maruz kalan Arda Akçiçek'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Saldırıyı yapan grup ya da grupların, ağzından düşürmediği özgürlük kavramı, bir topluluğun kendi politik haklılığı uğruna herkesi hedef göstermesine imkân verecek, diğer öğrenciler ve öğretim üyeleri üzerinde baskı kurulmasını mazur gösterecek bir araç olarak kullanılamaz. Özgürlük; taşkınlığa ve saldırganlığa meyilli grupların aracı değil, çalıştığımız kurumları kurum yapan en temel değerlerden biridir. Bugün bir araştırma görevlisini hedef alan bu saldırı, üniversiteleri kendilerinin kaleleri sanan zorbaların adaletsiz tavrının dışavurumudur. Bu sebeple, tahammül sınırlarını aşan bu saldırının faillerinin savunduğu düşüncelerin; gücünü yalandan alan ve bu yalan üstünden insanlara saldıran, onları açık hedef haline getiren bu pervasızlıklarının tam karşısındayız.

Biz, aşağıda imzası bulunan isimler, arkadaşımız Arda Akçiçek' le dayanışma içinde olduğumuzu belirtiyor, üniversitelerin nefret suçlarının çeşitli ideolojik kılıflar altında işlenebildiği mekânlar olmaktan çıkması için irademizi ortaya koyuyoruz.
--spoiler--

http://www.sabah.com.tr/g...tepedeki-saldiriyi-kinama
Allaha yakın olmak istediğim için hedeflediğim üniversite.
Dualar daha cabuk kabul oluyormuş.
Kendi mezunundan başka kimseye değer vermeyen hastalıklı bir üniversite.
allah'ın siktir ettiği yere yapılmış okul, özel arabanız yoksa sıkıntı yaşamanız kuvvetle muhtemeldir.
Yol sıkıntısını gördükçe her gün iyi ki gelmemiş diye dua ettiğim okul.
Kazanıp da gitmediğimdir. Güzel bir okul ama pişman değilim.
Hacettepeli olmak ayrıcalıktır. Bunu övünmek olarak soylemiyorum gercekten ayrıcalıktır. "Daima ileriye, en ileriye" ilkesini edinmiş ve surekli bu uğurda çalışan okuldur. 5yılımı geçirdiğim ve keşke mezun Olmasaydım dediğim dogrudur. Ah Hacettepe ah.
Asla bir boğaziçi değildir. Gerçi bu cümlede kendisini kullanarak boğaziçine ayıp ettim ama.. O da benim ahlaksızlığım olsun.
Okul. Okulum. Amk solcularının fütursuzca orospu evladı aponun posterini asabildiği yer.
Ydyo birimi öğrencilerden daha fena yan gelip yatmaktadır.

ilk haftadan derse herkes gelmez mantığı diyeceğim ama millet ekle sil öncesi dersin içeriği veya alıp alamayacağını görmek için, zaten hoca 1 saat tutup bırakır diyerek geliyor derslere.

Ha diyebilirsiniz zaten ders içeriği sitede var diye ama yok işte, amk sivri zekalıları hala daha ders programı koyamadılar ve ön koşul bilgisini görmeyi geçtim daha bünyesindeki bazı derslerin adı bile geçmiyor bilgilendirme paketlerinde.

Aldığınız para haram zıkkım olsın lan amk solitaire pro'ları.
Üst sınıflar bana cadı der ama siz bakmayın onlara deyip ilk dersten üst sınıfların haklı olduğunu anladığım için bir daha dersine girmeye tenezzül etmediğim akademisyenleri bulunur.