bugün

bugün tekrar şahit olduğum ve hiç şaşmaz bir olay, adam geldi bilmem ne şirketinde çalışan şişman bakımsız bir tip, neyse ortamda muhabbet falan başladı, kızın tek derdi maddiyat belli yani, herifte ne kadar ezikse artık tek derdi kız yanımda olsun ne olursa olsun kafası, kız ortamda olan bütün tipi düzgün erkeklere resmen ateş etti, en az 3-4 kişinin instasını falan almıştır ve yakında bu abimizin boynuzlar arşı deler diye düşünüyorum, erkek olarak siz siz olun bakımsız olmayın para olmayıp bakımsız olunca anca destek ünitesi oluyorsunuz.
Ah be şişman plazalı neden bir spor salonuna yazılıp bir kaç ay destek alıp tipini düzeltmiyorsun? Kıza yedireceğin parayı pt ye ve proteine harcasan hem tipin düzelir hem manitan kendiliğinden olur. Merdivenden çık heyvan.
Şişman plazalı alagavatmış, benim anladığım bu. Bütün bu olaylar o alagavatın olduğu ortamda dönüyorsa ve bir şey yapmıyorsa boynuzu ya da yarrağı da hakediyordur. Böyle onursuz, gurursuz insanlara ayar oluyorum lan.
yani anlattığı gibi bir geliri varsa bence hiç böyle bir aksiyona girmesine gerek yoktu, profesyonel destek alabilirdi.