bugün

allah çirkin şansı versin denir, tam da böyle durumlar içindir.
Sevgili bir zorunluluk mudur ? Kadın isterse evrenin en güzeli olsun, erkek isterse evrenin en yakışıklısı olsun; kendisine bir eş bulmak zorunda mıdır ? Veyahut karşı cinse ilgi duymak zorunda mıdır ? Yalnızlığı seçmiş olması da kendi içerisinde gayet tutarlı bir davranıştır. Bize laf düşmez kısacası.
"kaputu açtınız madem aküyü neden çalıdınız, aküyü çaldınız madem kaputu niye kapamadınız?"
"güzelsin madem sevgilin niye yok, sevgilin yok madem niye güzelsin o zaman?"

serbest çağrışım...

(bkz: saçmalıyorum mütemadiyen)
ilgi noktasıdır.
çünkü bu güzel kadın aşık olacağı adamı arıyordur.belki de bu yüzden sevgilisi yoktur.
güzelliğini yanlızca eşine gösterecek olan kızdır.
sevgilisi oldugu dusunulen, yoksa bile "bize bakmaz nasilsa." denilen kadin. o da ozguveni yuksek bir cirkine kalir buyuk ihtimalle.
neden sevgilisi olmadığı bilinmez büyük ihtimal erkeklerin asılmasıyla ego tatmini yapıyor ellaham.
aradığını bulamamıştır, ya da büyük ihtimal ne aradığını bilmiyordur daha ağır basar.
-sevgili misin?
+hayır, harranlıyam.
merak edilen kızdır.

(bkz: ben sana sevgili olamazsın demedim adam olamazsın dedim)
(bkz: oyle bi olmamak ki yazamamak)
-sevgili misin?
+hayır, niyetliyim.
Tercih meselesidir, kendini evleneceği adama saklıyordur.
lezbiyendir, kendini hazır hissetmiyordur, ciddi birşeyler istiyordur vs vs pek çok neden olabilir
erkeklerin cesaretsizliğine öfkelenen kadındır. yazık valla ya.
çok özellikli bir durum değildir. güzel kadınlar zaten yalnız olur genelde. çevresindekilerin eli ayağına dolaşıyor, saçmalıyorlar karşısına çıktıklarında. bir kısmı karşısına dahi çıkamıyor. sonra da güzel kızların yanında çirkin erkekler var diye başlık açıyorlar.

ya ne olacaktı?
Kapımı çalması gereken kadındır.
Yeni bi ilişkiden çıkmış kendini hemen başka kollara atmayan mutsuz bi kadında olabilir, erkeklerden hoşlanmıyor da olabilir ihtimaller çok.
sevgilisiz daha mutludur.
genellemeden ziyade pek bir efkarlılardır..
Biseksüel olabilir, tercih yapamıyodur.
benim kadın versiyonumdur.
güzelim lan ne olmuş, erkek güzeliyim işte bi kere taammmığ.*
Aradığını bulamamıştır ve de bulamıyordur. Artık bulamamaktan korkmaktadır belki de istediği gibi bi insan hiç yoktur. bulmuş gibi yapıp en uygun adayla denemeye karar vermiştir.