bugün

hızlı koşan atın boku seyrek düşer.
Evden eve,insandan insana değişen bi kavramdi.Gece karanlikta kardeşinin pembe tsirtünü giyip,sabah üstünde gören çocuk için,bune be erkek adam pembe giyermi?Kredi günü gelmiş baba için ne b...etcem arkadaş?Yol parasi 1tl ama cepte 75 kuruş var nasi bincek dolmuşa,bu ögrenci arkadaş için 25 kuruş,kontürü olmayan benim içinse:ceparandan kazandiğiniz 51kr bakiyenize eklenmiştir.Sen neyi bkz?
Nokta her zaman bir son demek değildir, bazen kendinden sonraki harfin büyük olacağını gösterir.
ne zaman adam gibi adam oluyor insan?
söylediklerim beni bağlar. ne anladığın değil.
git erkeğin kartına, otur gönül tahtına.
bir çok insan, dolu ağızla konuşmayacak kadar terbiyelidir; ama boş kafayla konuşmakta sakınca görmezler." [orson welles]
seni bende, beni sende arıyorlar,
beni senden, seni benden tanıyorlar,
bir birim gibiyiz tümünün gözünde,
yarım’larımızı bütün sanıyorlar.
i like to move it.
*Resimlerine bakip ozledigim beden bendeki ruha sahip mi?
"gitmek gerekir bazen.. fazla yormadan, daha çok bıktırmadan.. eğer vaktiyse ardına bile dönüp bakmadan".
can yücel
gizli numara diye bir şey yoktur sesini özleyen vardır .
secdelerdeymiş aşk; bulmak alnıma düştü ...NFK
sevgililer gününü kutlayanın ağzına sıçayım.

not: aynı zamanda bir ata sözü bu.
kafam göt, göt.
Bir kadının, iyi bir erkeği fark edebilmesi için hayatında en az iki kez kötü bir adama aşık olması gerekir.

Rawlings.
mecburiyetliklerin saltanat kurduğu bir gerçeklikte, yanılgılar kutsal cümleler sayıldı.
fikirler kurşuna dizilemez.
yeter artık!!
"ve bazıları;
yokken bile vardır, fazlasıyla."

edip cansever
ölçülebilen sevgi zavallı bir sevgidir.
shakespeare.
--spoiler--

Sorgu yargıcına uzaktan bir kadın göster; kadını kaçırmamak için kürsüyü ve sanığı çiğneyip koşar.

insan her yerde hep o insandır ve bir insanın özünde soyluluk olmadı mı, dünyanın tacını giyse yine çıplak kalır.

--spoiler--

(bkz: montaigne)
biz ne o'yuz, ne buyuz, biz tükenmez bir soyuz. Kimse bilmez, biz neyiz ,kim ne derse, biz o'yuz.
bir bahardım, şimdi ayaz.
kafiyeli dizeler dizmeye gerek yok, özledim, o kadar.