bugün

Günaydın ankara geldim ben.
asla sahip olmadığın şeyler için üzülme , nasibinde varsa onlar seni bulur .
+benimle çıkar mısın ?
_benim sözlüm var .
+benim de yazılım var işte çalışırız . (#)
+benimle çıkar mısın ?
_benim sözlüm var .
+benim de yazılım var işte çalışırız . (#)
Yutkanamıyorum bazen, ciğerlerim acıyor. Yine de usandım mide ilacı içmekten. Ne olurdu sanki alkol mide ağrıtmasa? Ciğerlerim acıyor yine de. Hem de çok. Kıyamıyorlar bana ben onların canına okurken, biliyorum. Yine de yakıyorum bir sigara; ciğerlerim bayram etsin, zift ile. Kapkara
Yıldızların peşine düşenin sonu, kavanozdaki kırmızı balık.
yok dersen, yok olur.
Affetmek ruhunu özgür kılar, korkuyu siler atar, işte bu yüzden çok güçlü bir silahtır....
Senin gibi birini değil , sadece seni aradım ben....
Hayat getirdiklerini götürmesin yeterlidir.
"eğer ülkeme yararlı olacak, diğer ülkeleri mahvedecek bir şey biliyorsam prensime önermem; çünkü ben önce bir insanım, sonra bir fransız’ım. ben zorunlu olarak insan doğdum ve tesadüfen fransız oldum."

montesquieu
Cok isteme olmaz.
Yobaza altın semer vursan, yobaz yine yobaz.
ya çok geç kaldik ya da çok erken.
nabza göre şerbet falan filan, on lafın dokuzu yalan.
Varliğimizla mutlu olamayanlar yokluğumuzla mutlu olsun ki gidişimiz bi boka yarasin
herye beton diktiniz. yeşil alan bırakmadınız .
sonra doğayı koruyalım örgütleri dernekleri vakıfları kurdunuz .
yaşanılmayan dünyanın içinde yaşamaya çalışan insanlarız .
Hayata en önemli şey kazançlarınızı kullanmak değildir. Bunu herkes yapar. Asıl önemli olan kayıplarımızdan kazanç sağlamamızdır. Bu zeka gerektirir; akıllı insanlarla aptal insanlar arasındaki fark budur....
''umutsuzluk sadece bir günah olarak kalmaz'' c.p. snow
16.05.2015
Bazı insanlar aynı patetes cipsi gibi % 80'i hava...
Paran varsa yancıkta, sikin oynar amcıkta.
“Diğer insanlar benim asi olduğumu söylüyor. Ama bana sadece hayatımı yaşıyorum ve yapmak istediğim şeyi yapıyorum gibi geliyor. insanların buna asilik dediği olur, özellikle de kadınsanız.”
Joan Jett
tutabilsem yıldızları, dönebilsem anılara...
Sevdiğim bir şarkıdan gelsin : yaşamak mı ölmek mi karar vermek zor. " Umutsuz olmayın. "