bugün

fragmanlarından takip etmesi mümkün olan diziler ailesinin bir ferdidir. adı mor ve ötesi albümü olduğu için izlemeye başladım, akabinde müzikleri falan da güzel çıktı. bi de barış rolündeki tatlı şey de izlenebilir kılıyor kendisini.

lakin haftalardır düşündüğüm, ki birkaç yazarımızın daha kafasını kurcalayan "cihan'ın iki kızının aynı sınıfta olması sorunsalı" bir şekilde açıklanmazsa twitter'dan hepsini taciz etcem.
son bölümünde zeynep denilen kız hocasıyla buluşmak için sözleşirken "tamam hocam 4'te" diyerek malum işareti yapmıştır.
dizideki Kerem'in performansı çok iyi. dizinin konusu biraz farklı ama diyaloglar gereksiz yere uzatılmış. karı-koca konuşmasına nerdeyse yarım saat ayrılmış.
Arka sıradakilerden özenti yapılmış dizilerden biridir. Herkes hamdi alkan olamaz.
Ucuz bir film gibi başından sonu belli diyerek noktayı koyuyorum.
(bkz: zaman kaybı)
kürdan kollu basketçi çocuğun dizinin örtmen kızını tabiri caizse götüreceğine kesin gözüyle bakılan vasat dizi.
o başroldeki kızın yapmacık konuşma tarzına katlanıp izliyosunuz ya şu dizi, hayret ediyorum.
45 dakikalık olsa daha çok tutacak olan dizi. Diziyi uzatmak icin ellerinden ne geliyorsa yapmışlar.
ilgi çekici olan sadece 2 unsuru bulunan dizi. biri zeyneb'in alnının yarısını kaplayan kaşları, diğeri melis'in cillop bacakları. gerisi boktan tanyeviç.
her türlü ayağın döndüğü dizi. bu ne amk dallas gibi. evet.
ilk bölümlerini severek takip ettiğim, ve daha ikinci bölümde ''bu oğlanı bu kıza aşık edecekler bak gör'' dememle birlikte, kahin olduğumu anladığım dizi.

aklımı kurcalayan bir diğer soru ise, hala kızın anası basketçi adama neden sormaz; ''beni neden bırakıp gittin'' deyü...
daha önceki entry mde senaryosu ahım şahım değil diyen beni geçen bölümüyle dumura uğratmıştır.
Tuhaf bir şekilde alışkanlık yapan dizi. Aksam yeni bölümü var ve resmen sabırsızlıkla bekliyorum. Bu kötü zamanlarda kafamı dağıtıyor en azından.
Izleyip izlememek arasinda kalsam da izlemeyi secmis bulunmaktayim. Baris denen karakteri sirf yakisikliligi icin oynatmislar sanki. O derece kotu bir oyunculugu var. Diziyi Kerem ve Melis kurtariyor. O basroldeki kezodan da hayir yok zaten oyunculuk adina. Ama ilk sahnede Zeynep annesiyle cay icerken sacinin bu haliyle cok guzel oldugunu soylemeden gecemeyecegim. Ne yazik ki sadece o zaman guzel gorunuyordu.
an itibari ile melis eğlenilecek kız, zeynep ise evlenilecek kız konumundadır.
saçma sapan dizidir. evet.
"...ebem sikildi" şeklinde devam edebilecek cümle.
koca zengin sayerlerin ev partisinde kral tv top 10 listesi çalan dizi. zengin adamlara bak ya mustafa cecelide dans ediyorlar şaka gibi.
mustafa ceceli, ajda pekkan vs. çalmasının sebebi dizinin doğanlara ait olan d production tarafından yapılması ve yine adı geçen sanatçıların yine doğanlara ait dmc ile çalışmasıdır.
kimin kime vereceğinin yavaştan şekillendiği efsane dizi. kerem sayer elizabet kategorisinden dizimize devam ederken , kürdan kollu basketçinin aklı öğretmen kızında çükü ise zeynebi gösteriyor.
kerem in arkadaşı dizinin yardımcı kötü çocuğu da zeynebin fakir kankasına çakacak.

zeynebin fakir kankası da bildiğin feriha amk. bu apartmandayım dedi. oğlan gidince başka yere gitti. ağır fakir. ölümüne feriha.

evet.
Güneşi beklerken yağmur yağdı amk . Espirisine sebep olan süslü zengin hayatlardaki gercek ustü mallıkları millete bizim hayatımızmıs gibi empoze etmeye çalışan dizi .
baglayan dizi.
kerem zeynep e, zeynep barış a, barış melis e, melis kerem e sonra hepsi kerem e.
kerem'in piç erkeği oynadığı dizi. ama iyi yürekli. yerseniz tabii.