bugün

Rahat. Hazrol!

Günaydın arkadaşlar.

Bir selamlama.
sözlüğe günaydın diyen yazar beyanı.
Günaydın canlarım. Aynen.

Bir beyandır ayan beyan.
Günaydın sözlük. Bugün üzgünüm. Tersimden kalktım herhalde herkesi tersliyorum. Uf.
Günaydın sözlük, bugün izmir'deyim güzel havanın tadını çıkaracağım, akşamda konya'ya yolculuk var hepinize güzel günler dilerim.
varsa bir günaydın mesajınız alırım bir dal.
günaydın eşek sıpaları. mutlu olun, okulunuzu aksatmayın, işyerlerinizde suratınız asık olmasın, arkadaşlarınıza gülümseyin ve sevgili liseli kardeşlerim sizlerde ödevlerinizi ihmal etmeyin.
Gece 12 den beri yollarda perişan oluyorum, şimdide işyerinden bu satırları döküyorum. Uykusuzluktan geberiyorum.
Günaydın abiler ablalar kardeşler.. Aziz yurttaşlar.
Zeytinli açma, simit, çeri domates ve dilimlenmiş beyaz peynirle beraber çayım önüme geldiği için isyan edemiyorum. Günaydın.
Bi yanlış mı anladın bu başlığı acaba?
günaydın sözlük.
Günaydın sana kavuşamadığım bir sabaha daha.
Günaydın sözlük her sabah olduğu gibi at kanı kıvamında kahveyle soğuk duştan çıkıp ayılmayı umuyorum.
Günaydın sözlük. 7 saattir yolculuk yapıyorum, eve varmama 3 saat daha var. Hastayım üstelik, sümüğüm akıyor bir peçete dahi veren yok elime siliyorum kaç saattir. Neyseki hava güzel, şu an tek düşündüğüm eve giderken ismail abinin yerinde yiyeceğim patatesli börek.
görsel
Günaydın sözlük tatlım.
günaydın sözlügün güzide yazarları, günaydın işten yeni gelmiş yemek yiyen babam, sanada günaydın lan kara kedi.

bugün güzellik uykumu biraz fazla kaçırmışım.
Bir gün daha başlıyor, kısa bir gecenin ardından erken kalkmak zorunda olan,özellikle cumartesi çalışacak herkese günaydın.uyuyanlar biraz şey sanki ne bileyim şey.
Günaydın sözlük, gaziantepten hepinize kucak dolusu sevgiler.

Mutlu olacağınız güzel bir gün geçirmeniz dileğimle.
Vasiyetim Ölürsem mezar taşıma çok çalışırken öldü yazılsın.pazar günlerinde bile Mutlu uyanamıyoruz.günaydın , pazar gibi pazar olsun.
yat yat yat. pazar bugün bi tur daha uyu.
Hafta sonu çalan alarm yapmışlar aq.

Ben uyuyorum size gunaydin sözlük.
my brain is experiencinh technical difficulties. please stand by...
Gutın moğgın fığoynd. Gutın taag.
Pazar günü bu saatte kalkan delibozukları selamlarken; kalkmak zorunda olanların emeklerinden öperim.

Herkese günaydııın. Güzel bir gün olsun.
günaydın sözlük
ve ONUN AĞZINA SIÇAYIM BEN !!!