bugün

Günaydın sözlüğün güzide insanları.

Bakıyorum da adını bile unuttuğum kadınlarla çekilmiş fotoğraflarim var, sabah sabah bir fotoğraf ararken buldum. Nasılda öyle samimi pozlar vermişiz el ele diz dize dudak dudağa ve şimdi bakıp adını hatırlamıyorum öyle basit yasanmisliklar olmuş kısacık sürmüş.
Gunaydiin efenim.
gününüz aydın olsundur.

bugün recep 1 dua edin bol bol.
günaydın sevgili sözlük.
Günaydın yurdumun ne düşündüğü belli olmayan insanları!
Günaydın ne düşündüğü belli olsa dünyada taş üstüne taş bırakmayacak olan insanlar..
hayırlı sabahlar mübarek güne iş, aş, okul derdiyle uyananlar. bugün sevap pointimiz bol ola inşallah.
gününüz aydın olsundur.

aramızda, uyanıpta; yorgan altından döşşeğe fısır fısır salanlar var. çaktırmadan entari giriyorlar onlar hariçtir.

kalk bi elini yüzünü yıka! yüzüne şeytan işemiş.
günaydın sözlük, günaydın trafik
sabahın nurunda uyanan sevgili yazarlara söylenen cümlemsidir. hayırlı sabahlar gençler, abiler, ablalar, amcalar, teyzeler.
Günaydın yurdumun metrobüste balık istifi gibi giden insanları.
Gunaydin sozluk, sinava gidiyorum, bugun son vizem yuppi!
gunaudinlarr.
günaydın arkadaşlar. uykusuzlar burda mı?
gününüz aydın olsun sözlük.

5,45 lik uyku ile duruyorum. 45 lik plak gibi oldu ama neyse
Günaydın sözlüğümün
mucadeleci insanları..!!
Günaydın sayın yazarlar.
GÜNAYDIN SABAH SABAH BAŞI AĞRIYAN YAZARLAR.
günaydın sözlük, bugün güneşli bir istanbul sabahına merhaba dedim. camı açıp o egzozlu havayı ciğerime çektim. çocuklar koştur koştur okula gidiyor, yaşlı teyzelerimiz kapkaçcılardan korkaşmışcasına çantalarına sarılarak işlerine gidiyordu. trafik ışığı olmayan yaya kaldırımında insanlar karşıdan karşıya geçmek için dakikalarca bekliyor. çünkü götünün kıymetini bilen sürücüler yayaları siklemiyordu. neyse yinede güneş vardı havada, bir koşuşturmaca, belki de haftanın son günü olmasından dolayı bir mutluluk hakimdi havada. istanbul'dan bildiriyorum.
Aylar sonra anlamsız bir şekilde umutla güne başlayan sözlük yazarının, sözlükteki tüm yazarlara iyi dileklerini göndermesi.

Bugün her işiniz yolunda gider inşallah.
Günaydın sözlük ahalisi, seviyorum lan sizi. samimisiniz, adam gibi adamsınız ( sözüm Troll büyük millet meclisinden dışarı ) iyi sabahlar herkese.
bizde seni seviyoruz muhterem hoşgeldin

sanada günaydındır.
Erken uyanan yazar enrtyleriyle dolu olan başlık.

Günaydın.
merhaba, nasılsınız bugün sözlük hanım?
yine her sabahki gibi sabah mahmurluğunuz güzelliğinize güzellik katıyor ve bir kadeh daha çekicileşiyorsunuz. *
bana gün aymadı sözlük.